bugün

entry'ler (687)

bir hiç uğruna ölmekten daha kötüsü

iki hiç uğruna ölmek olabilir.

sözlük erkeğinden sevgili olmaz

kesinlikle katıldığım. zamanında olmadığını bizzat test edip onayladım. hem de iki farklı sözlükte. benden bir sik olmuyor, arkadaşlar. haliyle sizden de olmaz. ben yapamadıysam siz hiç yapamazsınız, ibneler. :(

sperm yutmak

severim. tadı bir hoş gelir bana. sevdiğim insan olsun ya da olmasın, yutarım. ziyan etmem.

moral bozukken izlenenler

scrubs elbette.

citroen c3

memur arabasıdır. az yakar, alışmada sorun çektirmez.

ateist değilim çünkü

inanmıyorum ama bir güç var. yine de nasip hep.

cenk gönen

galatasaray'a gittiyse kaleci başına yenen gol istatistiğini aşağıya çekecektir. bi' 4 gol de o yer, yük azalır.

160 boyundaki kızın yaşama amacı

benim tarafımdan keşfedilmektir. burnunu ısırırım onun.

özel mesaj almak isteyen yazarlar

geçmiş olsun dileklerini bekleyerek dahil olduğum. bir de ıhlamur kaynatırsanız kırk yıl hatrınız olur.

sözlükte yazan kız

zekalıdır ama amele olmak ister. babasının küçük piremsesi, sözlük erkeğinin murdar dediği ciğerdir aynı zamanda.

kelimelik

kislargb kullanıcı adımla elinize verebilirim. seçim sizin.

hiç sevgilisi olmamış erkek

godoştur. dibini de dövdürür bu. ben dövdürüyorum misalen. sevgilim olduğunda bırakacağım ama nasipse.

manuel fernandes

holosko artı bir miktar para karşılığı takımda tutulmuştur. en büyük kozumuzu oynamadık diye meydan size mi kaldı sandınız çakallar.

uludağ sözlük moderasyonu

ırkçılığından emin olamasam da kürkçülüğünden zerre şüphem yok. bunca tilki dönüp dolaşıp yollarını tutuyor ne de olsa.

gamzeli kız

gamzesi çenesindeyse karşı koyamayacağım kızdır. Zaafıma yenik düşmekten harap oldum. sebebimsiniz çenesi gamzeli beybiler.

aristocrazia

(bkz: şu an ağlıyorum ve entry giriyorum biliyor musun)

oğlum komik olmayın lan. kimsenin kimseyi siklemediği sıradan bir platform burası. bu kadar ciddiye alınacak, gözde büyütülecek bir mecra değil. Entryleriyle alay konusu olmuş birçok yazar var bu sözlükte. Amaç bu zaten güllerim bi' yerde, eğlenmek. benimle de daşşak geçin. zerre gücenirsem adam değilim. Ha şayet rahatsızlık duyduysan uygun bir üslup dile getirirsin. yangına körüKle giderek bir yere varamazsın. Çok çirkin ve aptalsınız, keşke ölseniz tavrı takındıktan sonra işi drama dökersen yaman çelişkiye imzanı atarsın. üzülürüm sonra.

samet aybaba

öyle geniş bir vizyonu vardır ki genç takım vaadleriyle başladığı macerasına 25 yaş ve üstü oyuncular transfer ederek devam buyurmaktadır. genç yaş skalasını sevdiğim. şimdilerde gözünü bizim çay ocağını işleten rıfkı abiye dikmiş. adam daha 34ünde, çiçeği burnunda, allahını sever, defansa gelir.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

kararsız olmayın. adamı fıtık ediyorsunuz.

kızı için gece 11 de baklava almaya giden baba

tribiyle adamın iflahını siken, nazından geçilmeyen, küçük prenses edalarıyla ortalıkta dolanan attention whore'un temelini taze bitirmiş, kat atmış godoş babadır. gecenin bi' vakti canı tatlı çeken adama reçel yeter de artar bile. kızı hamileyse işin rengi değişir.

feyz

linç girişimine maruz kalmış. ulan iki meme görmek için kırk takla atan adamlarsınız, kimi kandırıyorsunuz zübükler.