bugün

herkesin bu fetva veremeyeceği bir konudur.
olabilitesi yüksek durum. aşık olunurken yaş kıstas alınmaz. ama bu yaş daha aşağıya inmediği sürece. benim anlamadığım 18 yaş sorun olmuyor ama 17 yaş için sapıklık deniyor. velcam tu türkiye.
beyler 18 yaş kanuni yaştır.

salak salak konuşmayın lan.

hay size pedofiliyi öğreteni sikeyim. iyi ki bir öğrendiniz amk. kızın doğum gününe bir ay var pedofili, dün doğum günü idi 18'i geçti normal.

salak mısınız lan siz. ciddi soruyorum salak mısınız?
50 yaşında adam 9 yaşındaki kızı alınca bir şey olmuyorda, 17 yaşındaki kız mı sorun oluyor. bu kafayı anladığımızda işte muasır medeniyetler seviyesine geçmiş olacağız.
27 yaşındayım 20 yaşında sevgilim var, ama 17 olmaz, daha reşit bile değil.
17 daha küçükte ne bileyim mesela 20-27 ilişkisi. insan çekinir lan biraz düşünsene arkadaşlarıyla tanışıyorsun 19-20-21 yaşlarında. Sen? 27. Höh.
(bkz: gönül ota da konar boka da)
ya bi sktirin gidin amk. çoğumuzun büyük ananesi 13 veya 14 yaşında evlendi. hiç biri de erken evlendim boşanayım demedi ya da kocasını aldatmadı.

sapasağlam mert yiğit cesur sadık anadolu kadınıydı hepsi.

kadın gibi kadındı.

ananesi ışınsu olanlar değil tabi.
17 olunca sübyan 18 olunca yollu he!

burada sübyancı, sapık bilmem ne diye zırvalayan 17 'lik 18 'ine basınca prosedür icabı anal fantezilerini bir günde vajinale kaydıran 31 bağımlısı ıpılık tipler.

Mik cegır 16'lığa çakarken kendilerine kaydırıyormuşçasına "baba yeaa harika adam yeaa" zevke gelen kendi cinsiyetinin ılıkları bunlar...
Kiz ve erkek arasinda yas farki olmasi dogaldir. Ama ben bir seye dikkat ettim kizin yasi 20 olacak yoksa fark arttikca erkege subyanci muamelesi yapiliyor.
Yaş farkı arttıkça erkeğe sübyancı muamelesi yapılır fakat zenginseniz sübyancı demezler.
Buraya bir çok küfür yazdığımı var sayarak başlıyorum söze. Sapıklıktır, çirkinliktir... otuzlu yaşlardan sonra yaş farkı bir şekilde telefi edilebilir ama arada 5-10 yaş varken; bu yaşlar ve 20lerin başları biraz farklı bakıyoruz bizler o duruma.
şimdi neden 17 25 bir mesaj mı verilmek isteniyor? Kız veya erkek fetöcü olabilir.
ben şuan 31 yasındayım ve 25 yasındaydı sevdiğim kızla tanıstıgımda.
o 17 yasındaydı ama anaçtı evinde babası yoktu annesi kız kardeşi ve kendisi büyüdü bir nevi.

17 yasındaydı ama annem gibiydi sagım solum gibiydi doktorumdu
çarşıda evrak işim varsa onu aklında tutan ve bana hatırlatan yegane varlıktı o.

bende 17 yasında bir kız babası gibiydim bir nevi nelerle ugrasıp nelerle savastı.

şimdi terk edildim ama ben devam ediyorum saygımızı çizgimizi bozmadan seviyorum

seni iyiki 17 yasında tanımısım kübra'm
aynısı birkaç sene önce başıma geldi sanmıştım. meğerse kız küçük gösteriyormuş, 2 yaş küçükmüş.
18 yaşını doldurmasını beklemelidir.

ne 18 yaşındaki kız sübyandır, ne 25 yaşındaki erkek kartalozdur.
Sübyancı falan değil. 17 yaşındaki kızları da görüyoruz amk piyasada. Her gün başka bir erkekle geziyorlar.

Not: 18 beklenmeli tabii.
sübyancılık değildir. kızında ve ailesinin rızası varsa çift evlenebilir bile hukuken. ama evli olmayıp cinsel ilişkiye girerseniz hukuken suçlu duruma düşersiniz kızın ve ailesinin rızası olsa bile. ne acayip hukuk lan.
Evet ilk kulağa gelince yaş farkı çok gibide görünse, yaklaşık iki yıl sonra normal gelmeye başlar bu sebepten çokta büyütmemek lazım.
(bkz: teoman)