bugün

Sapıkça hissettirebilitesi vardır. Hissettirir hatta.
1 yıl sonra normal karşılanacaktır.

insan gerçekten hayret ediyor.
Ne var bunda amk. Malın biri de reşit değil demiş. Lan orta okulda lisede sevgili yapmıyonuz mu siz.
Asosyaldir, ömründe eli kadin eline degmemistir, durumu vahimdir, elinden tutulup mektebe göturülmelidir.
Anormal gelen ne anlamadım bir yıl sonra da evlensinler işte.
Bir adam tanıyorum 30 yaşında bana bir sevgilisi olduğunu söylemişti gördüm kızı falan sonra öğrendim ki kız 16 yaşındaymış var mı daha büyük orospu çocukluğu.
emek ister, sabır ister, bir baba sorumluluğu gerektirir. çok üzülürsün , saçların dökülebilir.Herşeye hazırlıklı olmalısın. şayet 1 sene içerisinde yüzünde derin kırışıklıklar oluşacaktır.
Banada 37 yaşında biri takmıştı önemli olan kafada yaş akıldadır.
Kendi yaşit çevresi kartlasmışşa demekki. Adam haklı helal gayet doğal olabilir. Neler neler oluyor bumu anormal. Az bi barzo olmayın.
1 yıl sonra reşit olacaktır acele etmeyiniz.
Aşkın acelesi mi olur yahu?
Uzak durun lan o benim nesilim çarparim.
şimdiki 17 yaşındaki kızlar fiziksel olarak aşık olunacak derecede olgunluğa erişmiş olmasına karşın, beyinsel olarak 17 de kaldıkları için anlaşmak çok zordur. Bambaşka bir dünyada yaşarlar. Senin 8 yıl önceki, çoktan aştığın, çözdüğün, geride bırakıp unuttuğun dertlerin ve düşünce yapın tam karşında fiziksel bir beden üzerinde durmaktadır. Doktorların tekrar bölümlerini izliyormuş hissi verir. Can sıkar, yorar.
ÇOK NORMALDiR. destekliyorum.
Kızın ergenliklerine katlanacak zorunda olmak demektir. Kız daha aklını başına almamış belli bir şeyler yaşamamış olduğundan kardeşiniz gibi büyütüp öyle sevmeye devam ediceksinizdir. Tabi bunun tersini yapıp "playboy" olmakta sizin elinizdedir.
olabilir.... ama birliktelik (sevgililik,evlilik) te sorunn olacaktır..kuşak farkı var.
Bekle azicik buyusun abim.17 diyince farkli katagoriye giriyor.
Fizyolojik açıdan bir sorun yoktur. Hatta 15-25 bile normaldir. Hukuki olarak tehlikelidir.
Dediğim sapıklık olarak yorumlayan varsa anneannesine dedesine baksın.
normal değildir.

kundakta bulaydın mk.
eğer eşcinsellerse '' özgürlük'' kapsamında değerlendirilir.
değilse '' sübyancı''.
46 yaşında olup 20 yaşındakine yavşamasından iyidir.
Sübyanciligin ne olduğunu bilmeyen bir çok insanın ağzına Salça olmaktır. Pedofili çocuklara karşı olan bir şeydir. Çocuktan kasıt reşit olmayan değildir. Dış görünüşü çocuksu olandan bahsediyoruz. Bunu bilmeyen birçok kişi Sübyanci falan der kız 18 yaşına girdiğinde de normal karşılar büyük ihtimalle. Sanki aradaki yaş farkı azalıyor. Lol.
Kız rus erkek türkse gayet normal durur
hatta bizimki boydan biraz küçük durabilir .
26 yaşında 18,
27 yaşında 19,
28 yaşında 20,
29 yaşında 21... Sanırım 29 olacak benimki.
aradaki 1 sene için 25 yaşındaki insanın her damgayı yemesi.
"sübyancı,yavşak,piç, vb. (oysaki alakası bile yok)
Gayet normaldir.