bugün

--spoiler--

görsel

--spoiler--
Bu tavırlarınız bana darbe sonrası Kenan Evren in fotoğraflarını dükkanlarına asan esnafları hatırlatıyor.
Biri şey diyordu ya çok kez duydum aynı ağızdan,erken seçim vatana ihanettir,OHALde bunu yapan vatan haini mi oluyor,bir açıklama istiyorum.
Der fuhrer.
Dursun özbeğin güven tazelemek için erken seçime gidip ezilmesini, çökmesini hatırlatan seçim.
Bir gün sonra olabilirdi. Bu neyin telaşı.
15 gün önce erken seçim vatana ihanettir denildi, bugün erken seçim kararı alındı.

https://www.youtube.com/watch?v=t2OQAztwfA0
Rtl1=padisah
Y=yağver
Yy=yağverin yaveri
Yyy=yağverin yaverinin yaveri .
Yyy=cayini getirdim ağbi .
Yy=ooo sagolasin kocum .
Yyy= ağbi farkettin mi bu türk misaki milliler baya baya destek alyor halktan .
Yy= farkindayim kocum zamani bekliycen .
Yyy= ağbi zaman dedinde secimlere cok var o zamana kadar elleri baya kuvvetlenecekler .
Yy= agaci yasken egmeliyiz dur bkim bunlar yeni kuruldu lan , secime girmeme sanslari yokmu bi reise ileteyim .
Cayi yarim birakarak firlar .
Kapi; tik tikk tik...
Y= evet .
Yy= s.a reisim .
Y= v.a.s (vealeynaaleykümesselam)
Tş=wie gehts führerr.
Rc=gut gut und dir ?
Yok bu baska biseydi ..
yy=reis sana bi konuda maruzatim vardi .
Y=anlat yavru kurt ehi ehe ee ..:))
Yy= bu türkler baya bi yandas topladilar kendilerine , bunlari durdurmayi pek bi düsündük bizde aklimiza bi yol geldi size bildirmek istedim .
y=devam et dinliyorum fikrini .
Yy= acaba bunlar yeni kuruldu, bunlar daha palazlanmadan safdisi birakabilirmiyiz ?
Y= (bak bu yönden hic aklima nasil gelmedi bakisiyla) sen bunlari takma yavrukurt , secimden önce padisahimizla beraber bu türkleri secim kanunuyla zaten safdisi birakma bi fikrimiz var .
Yy= öyle hatirlatim dedim reisim .
Y= tamam tamam sen git atlari hazirlat saraya gidecem .
Haa unutmadan cayida fazla kacirmayin sonta triplere giriyonuz .
Yy= eyw. Reisim .
Sagdan sagdan saraya varir .
Rtl1= gel bakalim yağver efendi .
Y= padisahim bu türkler cok olmaya basladi , bir aciklarini buldum ama zamana dayali sana iletmek istedim efendim (eller pence bas önde )
Rtl1= nasil zaman yağver efendi agzinda gevelemede dökül bakalim.
Yy= (anlatir anlatir ...secimleri erkene alabilirsek bu durumda safdisi eder durumu kendi lehimize cevirebiliriz .
Rtl1= ulan ben basa geldigimde de sen erken secim isteyip öteki rakipleri safdisi etmistin , simdi bana mi taktin kafayi , halka ben zamaninda "erken secim vatana ihanettir" demistim . .
Y= efendim bana güvenmiyormusunuz rica ederim , sizin icin bunca zaman elimden geleni yaptim .
Rtl1= biliyorum senden kastim millete her dedigimin arkasinda durmadim her seferinde u dönüsü yaptim .
Y= ben hallederim efendim bilirsiniz sizin icin yapmayacagim yok ehe ehi eee..;d
Rtl1= o zaman söyle yapalim sen cik yarin ferman oku bende ardindan onaylatirim .
Y= hemen efendim ...
Gece saat = 22:19 ocak ..
Yyy= ağbi bayenmünşın belli olmaz adamlarda panzer gibi defans var .
Yy= valla bayenmünşın reyalmadriti elerse kesin şampiyon olur ...
Ak Parti'nin geçmişten ders almayan kibirli bir partiye dönüşmesi nedeniyle büyük bir hezimet yaşayacağı seçim olacaktır.

Halk gıda ithalatını istemiyor, Ak Parti inadına yapıyor

Halk şeker fabrikalarının satılmasını istemiyor, Ak Parti inadına satıyor

Halk artık yeşil alanlar zarar görmesin istiyor, Ak Parti inadına imara açıyor

Halk yabancıya fabrika satışını istemiyor, Ak Parti inadına satıyor

Halk yerli üretim istiyor, Ak Parti inadına ithalata abanıyor

Ak Parti halktan kopuk, fildişi kulelerinde yaşayan bir parti haline geldi.

Ak Parti aşığı adamlar bile bir şey istese 'fetöcü' damgası yiyor.

Bunların yanında seçimlerde Ak Parti'nin vaad edeceği hiçbir şey kalmadı.

insanların duymaktan bıktığı ve artık inanmadığı söylemlere sarılmak Ak Parti'yi iyice dibe batıracak.
Mesela

1- Dış güçler: onbeş yıldır iktidardasın, dış güçler zarar veriyorsa ülke güçsüz

2- Köprü, tünel yol yapacağız: 15 yıldır ülkenin en hayati konusu ulaşımmış, geri kalan her şey ikinci plandaymış tavırları milleti bıktırdı. Recep Tayyip Erdoğan yoldan, tünelden, köprüden bahsettikçe oy kaybediyor.

3- Ekonomi düzelecek: Son 3 seçimdir ve referandumda bu vaad aşırı ön plana çıkarıldı ve her seferinde daha da kötüye gitti.

4- Yerli ve milli söylemi: iHA- SiHA, MPT tüfeği dışında yerli ve milli hiçbir şeyimiz yok. Bilakis sermaye büyük bir hızla yabancıların eline geçti. içi bomboş bir söylem haline geldi. Artık Kimsenin inandığı da yok.

Sonuç olarak Ak Parti'den kaçarcasına oy verecek yer arayan seçmenin, zırvalarıyla ayağına sıkan Meral Akşener'in de üstünü çizip mecburen saadet Partisi'ne oy vereceği seçim olacak.
görsel
insanın aklı almıyor, ya sizin?
Şöyle bilinçli topluluk çıkıp boş oy kampanyası yapması gerek.

Akp ülkeyi satıyor. MHP milliyetçilikten başka bişi diyemiyor CHP nin HDP ile el ele yürüyor iYi parti Erdoğan bahçeli nin oylarını toplasın diye gelen dengesiz dişi tayyip net bir şekilde bundan bi halt olmayacağı açık.
Meydanda adam yok başka saadet mi yav he he...

Boş atabilirim akıllı başlı inşa göremiyorum herkes cebini doldurmayı düşünüyor.
erdoğan'ın geçen yıl referandumu adil kazanmadığını, mühürsüz oyları saydığını ve bir kişinin 100 oy kullandığını unutmayın. aksi takdirde 48-52 civarı olurdu.
peki o zamandan beri ne oldu? ekonomi battı, euro ve dolar yükseldi ve giderek daha fazla insan bundan etkilendi. (sistem alacak 18 yaşındaki veletler hariç tabi * . özellikle çiftçiler buna daha fazla etkilendi. sözü edilen bir diğer nokta ise AKP ve MHP arasındaki resmi ittifak olacaktır. Erdoğan AKP-MHP'nin manipüle etmeden %43-45 civarında olacağını düşünüyorum. muhalefet, "adil" seçimler için ellerinden gelen her şeyi yapmak istiyor gibi görünüyor (!).
kazanacak mı? chp'nin aday olan kişilere bağlı. osman Pamukoğlu gibi biri varsa, kazanacaklarına eminim.
Çok güzel gidip sonunda batırmak. Pamukoğlu mu? Başbuğ deseydin bari.
aynen öyle nedense ilker başbuğ ve osman pamukoğlunu karıştırıyorum. muhtemelen ikisinin de yazar ve general olduğundandır. ama eğer chp'de ilker başbuğ aday olacaksa oyumu CHP'ye veririm. artık olamazsa oyum hepar'a.
görsel
8 temmuzdaki ikinci tura kalacaktır.
şu an akepe 41,mhp 7 puan,toplam 48 puandadır ittifak.
ekonomiyle gelen ekonomiyle gitmektedir.
telaşa bir muhal yok

açıklama yapıldı, afgani ve pakistani kardeşlerimizde

oy kullanabilecek

yaşasın.

yupppiiiii.

https://scontent-cai1-1.x...8b9581c29&oe=5B60EC2A
Oyların fazlasıyla parçalanıp bölüneceği seçimlerdir.
16 yıl.olduğu gibk AKP bin kazanacağı seçimlerdir.CHp.2. olruem MHP ise 3.Olur.Ramazandada genel mitingler Başbakan vs Cuhmurbaşkani özel yaininyapilarak Halktan Oy toplanmaya çalışacaktır.FIFA 2018 Dünya Kupasının Ramazan Bayramından itibaren başlandı sebebiyle Milletimizin Maç ile seçim arasında Kafasjinin allak bullak olacağı secim olacaktır.
(bkz: )dünya Kupası maçı olduğu vakit secim yapmak
(bkz: Ne diyon lan sen değişik)
Korku dağları aştı. Anladiniz siz onu.
bakalım seçim mi var yoksa başka bir şey mi

1- yıl 2017 eylül veya ekim ayı sayın kılıçdaroğlu hodri meydan dedi erken şeçim için ?
2-gazetelerin bazıları olabilir mi diye tartışmalar yapıldı ?
3- erken seçim anketleri oldu ?
4- iyi parti kuruldu alternatif olarak bir heyecanla ?
5-amerika cebelitarık bogazından 19 savaş gemisi geçirdi ?
6- amerika rusyaya sıkı dur dedi ?acaba suriye mi türkiye mi ?
7-amerika ingiltere fransa suriyeye bomba yağdırdı ?
8- rus donanmasına ait gemiler boğazdan geçti ?
9- türk mühendisler yeni bir silah üretti dünya medyasında yankı buldu (gerçek veya yalan bilinmiyor)
10-mhp başkanı erken seçim dedi
11- akp gündeminde olmayan seçimi kabul etti ?
12-erken seçim ohal altında olacak diye tartışmalar çıktı ?
13-erken seçim mi baskın seçim mi tartışmaları çıktı avrupa basınında ?
14 türkiye baskın seçim ile iyi partinin önünü kesiyorlar diyenler çıktı ?
15-ekonomi kötü diyenler var ?
16-üniversite sınavlarındaki gençleri düşünmediler mi diyenler çıktı ?
daha yazarım bende bir şeyler görüyorum şuan yazanlar hep kazanma üstüne bakalım sonuç ne olacak
birileri iyi parti geliyor diyor birileri reis kaybetmez diyor sonuç 25 haziranda belli olacak 2.tura kalır mı belirsiz kalırsa 8 temmuz da 2.turda ilk başkan seçilecek

ama seçim kararı neden alındı kimse bilmiyor
1- iktidar ağzını açmıyor neden ?
2- muhalefet gidici diyor neden ?
3- bazıları korkuyor diyorlar neden ?
bir soru var aklımda hala çözemedim iktidarı yöneteni biliyorum ama muhalefeti kim yönetiyor kim dizayn ediyor onu hala çözemedim (kılıçdaroğlu akşener saadet partisi fetö demeyin yemezler)

ama karşımda bir gerçek var ben bunun ne olduğunu biliyorum 2015 de yapamadığını şimdi yaptı geçmiş olsun şimdi aktroll diye damgalayanlar çıkacak varsın desinler ama onu diyenler gözlerinin önünü bile görmeyenlerdir

ben tayyip erdoğan gitmesini istiyordum ama çok pis yakaladı herkesi ne muhalefet ne iktidar hepsini çizdi attı
Reisin tüm hainleri ve onların destekçisi dış mihrakları üst üste koyup silkeleyeceği seçimdir.

Evet fetöcü hayinler ve onların destekçileri bu gireceğiniz son seçim bundan sonra böyle bir fırsatı asla bulamayacaksınız, korkmayın titreyin ulan.
muhalefetin bittiği seçim bu görmek istemiyorlar ben peşinen kabullendim adam öyle bir darbe vurdu ki hem iktidar hem muhalefet apışıp kaldı.
Sonuç ne olursa olsun bu sefer oy kullanmıyorum. Sandığa gideceğim ama en büyük Beşiktaş yazacağım kararım bu yönde. Artık koy götüne rahvan gitsin. inanıyorum ki ekonomi durumunun daha kötüye gideceğini gördü Erdoğan bu yüzden ya şimdi ya hiç dedi. Hazır muhalefetin adayı yokken ve akşener giremez diye hesap yaparken dedi ki gireyim yoksa bu halk dolar beş lira olunca hiç seçmez beni dedi. Ki olacak yazın bunu kenara. Şimdi dış ticaret yaparken altın ile yapmak peşinde Erdoğan tek sebebi ekonomik durumun oldukça kötü gitmesi. He sorarsanız altın da yok devlette ama bir nebze olsun nefes alacaklar. Yoksa durum çok vahim. Eğer ki seçimi kazanırsa yine batacak kaybederse diyecek ki ben gittim ondan böyle oldu sonra yeniden gelmeye çalışacak. Çünkü üretim oldukça kötü seyrediyor. Benzin 6.20 bir sene önce 4de olmasın aq diyorduk. Şüphesiz balikesirli ibretle izliyor.