bugün

Gs yi arena da yeneceğimiz için FB ve ts liler üzülmesin. BJK taraftarı...
(bkz: now we are free) amk!
Aldığım en güzel doğum günü hediyesi.

Sadece sonuç değil oyun da mutlu etti.

Teşekkürler aslanlar!!!
Artık 7enevlilere konuşacak konu bırakmamış maç. Suratlar yamuldu.
görsel
Galatasaray'ın galibiyeti doları bile etkiler aq. Öyle bi maç.
lan hadi yeniliyosunuz eyvallah biraz sert çıktık ama bari şu belhanda'yı dövseydiniz.
12 mayıs 2012 tarihinde oynanan final macindan sonra gelen tarihi bir maçtır.
sikilmiş götün davası olmaz.
Günlerin getirdiği zaferdir!

Galatasaray çok akıllı bir taktik ile çıktı. Zaten bu derbi, futbol derbisinden ziyade taktik ve psikolojik bir derbi halini almıştı.

Gerekeni yaptık. Sahalarında kupa kaldırdığımız takımı 20 yıl sonra çok iyi bir futbolla yendik.

Bakalım şimdi neye sevinecekler?
Makus talihimiz geri mi dönüyor ne? Siyasal islamcılar da siktir olup giderse galiba bu sefer oldu, tamam diyeceğim...
böyle bişey olabilir mi kızım ya:/
görsel
görsel

(bkz: swh).
görsel
Büyü bozuldu.

Fenerbahçelilere geçmiş olsun diyor Galatasaray’da tebrik ediyorum.
Mayıslar bizimdir moduna geçtiğimize göre sonraki sezon hazırlıklarınıza başlayabilirsiniz.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Bir senedir ortasaha Jailsonu defans diye yutturursan, 20 senelik büyüyü Jailsonun 2 hatasıyla bitirirsin.
görsel
fenerbahçe'nin 3'le iyi yırttığı maç. Valla dörtlük beşlik olurlardı.

Ama ezeli rekabet kadar da ebedi dostluk var, iyidir böyle.

seneye bakarız. lol
Galatasaray'ın Kadıköy'de şeytanın bacağını kırdığı maçtır.
Ne serinin bitmesine, Ne de yenilmeye kizginim. Bir gun bitecekti, bugune kismetmis. Ama su kadroya, su oyun planina, su tercihlere hala deliriyorum. Boyle bir aptallik olabilir mi ya?

Terim kursa kadromuzu, utanir da oha abartmayak diye bu kadroyu cikarmazdi!
GS taraftari da sabaha kadar dalga gecicek. Bundan normal bir sey de yok. Futbol rekabetiyle keyifli zaten. Adamlara kizmak, laf etmek manasiz. Gun onlarin gunu, tadini cikarsinlar...
Çok iyi bir müsabakaydı.

O değilde ne kaldı ki fenerin elinde? Lakin çok tatlı oldu.
yüzyıllar sonra bir maç izliyim dedim, onda da bu oldu. sanırım benim maç izlemem yüzünden kaybettik değerli fenerbahçeli kardeşlerim. tüm camiadan özür diliyorum daha izlemiycem.
Maç esnasında Fatih Terim’in rahat sakin tavrını gördükçe galibiyete olan inancım daha da arttı. Uzun toplarla onyekuruyu fener defansının arkasına daha çok kaçırabilseydik skor Farklı olurdu, ama olsun kazanmayı bildik, bugün büyü bozuldu Fenerin elindeki son avuntu kırıntısı da avucundan uçtu gitti, bugün günlerden Galatasaray.
Galatasaray'ın koyduğu fenerin ağlayarak stadı terk ettiği bir maç oldu.