bugün

Halkalı toplu konutlar yakınındaki askeri lojmana askeri araç girişi sırasında yaşanan patlamadır. yaralılar olduğu söyleniyor.

edit : ne yazık ki 3 kişinin hayatını kaybettiği çok sayıda yaralı olduğu bilgileri gelmeye başlamıştır.

2 asker şehidimizin yanısıra bir de küçük bir kız çocuğu hayatını kaybetmiştir. Onun suçu, teröristlerin çiçeklerle karşılandığı bu ülkede vatanını savunan bir askerin çocuğu olmaktı bugün. Başımız sağolsun, sözün bittiği yerdeyiz.
sabah sabah insanın ağzını bozan haber olmuştur.

(bkz: allah belanızı versin)
maalesef can kayıpları haberleri gelmekte. 3 vatandaşımız hayatını kaybetmiş. inşallah daha fazla can kaybı olmaz. allah geri kalanlara sabır versin memleketimizin başısağolsun.

(bkz: allah rahmet eylesin)

http://www.haber7.com/hab...-servise-saldiri-oldu.php
şehit sayısı 4'e çıkmıştır. başımız sağolsun.
(bkz: 22 haziran 2010 diyarbakır karakol saldırısı)
hak mücadelesi falan değil, rezalettir, hainliktir, şerefsizliktir. masumların ne suçu var.
böyle devam ederse olağanüstü yöntemlerin uygulamaya geçeceğine işaret eden saldırı. belki de onu istiyorlar.
açılım adı altında ülkeyi koaso sürüklemenin sonucunda gerçekleşmiş olaydır. Sözde kürtleri savunan pkk doğuda bizim gibi eğitim sağlık gibi ihtiyaçlarını bizim gibi giderebilirken bizim kendi ülkemizde yaşama hakkımızı engellemeye çalışıyor. Bu işin hesabını elbette birileri vermeli artık. Aksi taktirde türkler de sadece seyretmekle kalmayacaktır olayları.
terörün ülkemizde artık hava durumu bülteni gibi sunulmaya başladığının resmidir.
istanbul'da hava kapalı sıcaklık 28 derece, 4 şehit.
hakkari'de hava parçalı bulutlu, sıcaklık 30 derece, 11 şehit.

30 yıldır devam eden bir rezillik, dünya izliyor, biz izliyoruz.

bu sözlükte " sözün bittiği yer " diye kaçıncı kez yazdığımı unuttum,

duydum başbakanın " terörle mücadelemizi kararlılıkta sürdüreceğiz açıklamasını, tsk'nın " başaramayacaklar " çıkışını belki bir 100 kez,

okudum köşe yazarlarını, dinledim tv.de tartışmaları,

askerdeyken konuştuk, aile meclislerinde yüz bin defa tartıştık,

durmuyor, durulmuyor..lanet olası salgın, kalleşlik !

bu orospu çocuklarını kendi boklarında boğmadan bu ülkeye rahat da yok huzur da...

önlem mönlem geçiniz...

hemen bugün, hemen şimdi başlayın bu pisiliği kökünden temizlemeye...

boşa geçirdiğiniz her dakika bu ülkenin geleceğinden ve huzurundan onlarca yıl çalıyor...
(bkz: türk ün terörle imtihanı)
konuyla ilgili olarak istanbul emniyet müdürü hüseyin çapkın "huzurumuzu bozamayacaklar" demiş.

ne huzur varmış birader bizde de; öl öl bozulmadı.
bu da dahil son günlerde meydana gelen eylem ve saldırıların herhangi birinden ufacık da olsa zevk alan/eğlenen/mutluluk duyan orospu çocuklarından herhangi biriyle karşılaşmam durumunda kendisini kulağına sokup makat bölgesinden çıkaracağım orjinal türk yarağı ile öldürüp annesinin de cinsel bölgesine komple beton dökmeyi düşünüyorum ki ortalıkta karşılaşabileceğim daha fazla orospu çocuğu olmasın.

olayı açıklamayı/tanımlamayı unuttuk; sokakta/işte/otobüste/orada/burada hakkında güler yüzle konuşan herhangi bir bok çukurundan çıkmış, yüzünden piçlik akan soysuz köpeğin görüldüğü takdirde zerre pişmanlık duyulmadan 35lik sallama ile minicik parçalara itina ile ayrılmasına sebep verecek kadar patlama ve tepkiye sebep vermiş olaydır.

seviniyorsanız da kuytularınızda, kulübelerinizde sevinin. uyarım, sakın ama sakın o yaptığınız hainliklerin karşılığında götünüzden aldıklarınızın çıkmış olduğu sanrısıyla suratınıza dolmuş olan zevk ifadesini sergilemeyin. zira sizi hayvan gibi sikmek/kesmek/biçmek/öldürmek/domaltmak/kanırtmak/çatlatmak isteyen bir sürü insan var. hani barbar diyip duruyordunuz ya sayın orospu çocukları, gerçekten bir barbar yarağı yiyin de ondan sonra yediğiniz yarağın hesabıyla ezilmiş halk ayakları yapın.
pkk nın kürtlerin haklarını savunmak adına (!) yine masumların canına kıydığı terör saldırısı. pkk nın kendi hakkını savunduğunu düşünen kürt kardeşim oradaki o kız çoğu öldüğü için haklı mı bulundunuz. pkk maşasını birileri eline almış ateşle oynuyor sende elinden alındığını düşündüğün hakkarını savunduğunu düşünüyorsun.
(bkz: bir asker kızı)
allah şehtilere rahmet eylesin. mekanları cennet olsun.

malesef. şehitler geliyor ve hükümet sadece konuşuyor. şehitler geliyor hükümet sadece konuşuyor. yine şehitler geliyor

yine sadece hükümet konuşuyor. yine şehitler gelecektir. yine sadece hükümet konuşacaktır.
terörün gittikçe yüzsüzleşmesinin sonucudur. hükümetin artık orduya izin vermesinin gerekliliğini gösteren saldırılardan yalnızca biridir.
siz güller atın bu o.çocukları bombalar atsın... açıldıkça batıyorsun tayyip...
referandumu baltalamak için, pkk adlı taşeron örgütçe yapılmış son eylem.

amaç psikolojik etki yapıp, refrandumda hayır oyu verdirtmek ve akp devam ederse terör de devam eder mesajını vermek.
sabah kalktım, başucumda cep telefonum. normal şartlarda salonda bırakırım cep telefonumu, yattığım yere almam. noliyyy diye sevdüceğimi aradım. halkalı'da patlama olmuş, nolur nolmaz diye oraya koydum dedi. hemen açtım haberleri. acı haberi kendim gördüm.
lan allah belanızı versin, siz nasıl şeylersiniz ya. ne hakkını savunuyorsunuz siz? yeter artık, şehit haberleri günlük, olağan haber olmamalı kaç senedir, kurutamadık bi türlü bunların dibini be!
29 temmuz 2008'deki güngören patlaması gibi yine terör yanlıları insanların düzenlediği hain saldırıdır.

çok değil sadece 2 yıl önce, daha yaralar kapanmadan, acılar tam olarak dinmeden kahrolası pkklılar tekrar aynı saldırıda bulunmuşlardır.

taktik belli yine trafiğe kapalı tenha bir bölge ve yine askeri lojmanlar...

acının yine tarifi yok, sadece adresi değişmiş... güngören değil halkalı, ne farkeder!

2 yıl önceki güngören patlaması: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/9527897.asp?m=1
bugünkü halkalı patlaması: http://haber.mynet.com/de...alida-patlama4-olu/517971

değişen hiçbir şey yok!
her gün bela okumaktan lanet etmekten başımız beladan uzak olmuyor. her gün yeni bir acı haber. adamlar iyice azıttı. artık büyükşehirlerde bile eylemlerini yapıp adlarından söz ettiriyorlar. sanırım onların da beklediği ohal ilan edilmesi. israil bunu görmek istediğinden, pkk yı full destekliyordur. ohal durumunda türkiyenin stratejisini görmek istiyor bence. çok yazık. allah şehitlerimizin ruhlarını şad etsin.allah rahmet eylesin.
devletin terör karşısında aciz duruma düştüğünün göstergesidir. zira pkk terör örgütü elebaşı karayılan haftalar öncesinde 'eylemler şehirlere kayacak' diyerek olacakların habercisi olmuştu..

Bunun karşısında ne iş yaptığını çok merak ettiğim devletin istihbarat birimleri nasıl olurda bu saldırıyı önleyemez? bu kritik dönemde askeri personel taşıyan araçlara neden jammer eşlik etmez?
bu kadar zayıf mı kaldık? bu kadar beyinsiz miyiz?

hani anlık istihbarat diye bi olay vardı, ne oldu ona? vermedi mi size müttefiğiniz(!)? ne oldu bir anda israille ilişkilerin bozulmasından sonra arttı bu terör? yoksamossadcığınız istihbarat mı kesti? e hadi müttefik kardeşlerimiz(!) bunu bize yaptı, yahu yok mu sizin ilgili birimleriniz? ne iş yapar arkadaş sorarım size, ne iş yapar bu birimler? ulan 2 ayda 60 a yakın şehit verdik utanmazlar, daha halen çıkıp neyi açıklayacaksınız merakla beklemekteyim!

'bu bir terör olayıdır, yılmayacağız' mı diyeceksiniz yine?! gazeteler yine 'türkiye şehitlerine ağladı' mı yazacak?! biz bıktık artık sayın bakanlar! sizin sürekli her boku kınamanızdan bıktık..
ohh lan ne güzel, ateş düştüğü yeri yaksın, babasının yanında giden 17 yaşında çocuğumuz şehit olsun, asker eşleri şehit olsun ve siz utanmadan, pişkin pişkin çıkın kameralar karşısına kınıyoruz diye açıklama yapın! bu ne rahatlık!

hiç mi vicdanınız acımaz, hiç mi dokunmaz insana.. kim verecek bunların hesabını?

not: şehitlere rahmet, geride bıraktıklarına sabır dilerim.. başımız sağolsun..
"bu yaz nasıl geçecek bakalım" cümlesini yine söylememizi sağlayan olaylardan biridir.

türkiye bitirdiği terörü hortlattı. hortlatana da helal, destekleyene de helal. allah razı olsun hepinizden.

ahirette bu askerlerin hepsi bekliyor olacak sizi.
sözlükteki tsk onu çözsün, bunu yapsın, general istifa etsin, divan-ı harp'te yargılansın, şunu öldürsün, helikopterler niye gelmedi diyen yazarların ne cevap vereceğini düşündüğümüz olay. evet arkadaşım bak olay güpegündüz şehrin göbeğinde meydana geldi. şimdi bunda da mı tsk'nin ihmali var? şehir merkezinde hem de. şimdi hangi generale atalım suçu? yoksa polis mi suçlu? ya da yeterli güvenlik sağlayamayan şehrin idari amiri mi?
neredeyse 70 milyon insanın telefonu dinleniyor, internet kullanımı kontrol ediliyor ancak bir takım orospu çocukları istanbul'un ortasına kadar gelip bomba patlatabiliyor. yüce polis ergenekon soruşturmasındaki çabanın yarısını bu iş için kullansa bu itler şehrin göbeğine bomba koyabilirler miydi acaba?

ayrıca başta taraf gazetesi olmak üzere tüm akpli basından "pkknın suçu yok, saldırıyı tsk kendi kendine yaptı" açıklaması beklenmektedir. aman sonra açılımınıza zarar gelmesin, abd'den azar yemeyin.