bugün

gs nin duran topların tamamını ts li futbolcuların üzerine kullandığı karşılaşma. son saniye korneri de dahil buna. arkadaş adamın üstüne serbest atış yapılır mı? hiç mi çalışmıyorsunuz kardeşim?

orta saha rezalet, neill tek başına çıkıyor forvete pas yetiştiriyor. elano çıktıktan sonra iyice göçtü orta saha. arda nın olmayışı zaten tek başına yeterli bir sebep bu maçı kaybetmek için. trabzon un hakkını verelim, iyi oynadılar kazandılar, defans iyi mücadele etmeseydi fark açılabilirdi.

demek ki neymiş, arda yoksa cimbom da yok gibi bir şey. rijkaard a kızacak bir şey yok, arda yı o sakatlamadı. elano nun etkisizliğinin suçu da onun değil.
emre güngör'ün bir daha florya metin oktay tesislerinin kapısından girmemesi gerektiği sonucuna varılmasını sağlayan maçtır. ayrıca caner'in maçın başından beri bir tane orta yaptığını gören olduysa bana haber versin. trabzonspor'un sanki şampiyon olacakmış gibi oynamasını anlamlandırmak gerekirse burdan bursaspor'un şampiyon yapılması sonucu çıkıyor.
fenerbahçeyi şampiyonluk potasına sokan maç.

beşiktaşın berabere kaldığı an söylemiştim; bu hafta fener kazanır diğer herkes kaybeder diye. aynen o oldu. yarın bursa 1 puana şükretsin denizli karşısında.
trabzonspor'un 6-1 falan alması gerekirken forvetlerinin inanılmaz beceriksizlikleri ile 1 golle kazandığı maç. tebriği fazlasıyla hakediyorlar. takım olarak çok konsantre idiler, hakettiler. bir yanda burak ,umut gibi forvetler, diğer yandan barcelona'da oynayacakken yanlışlıkla yolları gs'ye düşümüş muamelesi çekilen, yere göğe konamayan adamlar. sonuç, fark yemekten kurtulmuş bir galatasaray.
trabzon un dünyaları kaçırdığı karşılaşma , umut boş kale , engin karşı karşıya 4 tane burak bi tane alanzinho , teofilo boş kale filan.

fenerbahçe antep maçıyla futboldan soğuyan ben bu maçla yeniden süper lige bağlandım iyi ki varsın türksel süper lig.
o değil de dos santos çılgın attı resmen. çok kritik bir üç puan kaybedildi elbet ama yine de hayırlısı olmuştur belki bizim açımızdan. haftaya müthiş derbi var ve bu maçtan çıkaracağımız dersler ve galip gelme zorunluluğu bize olumlu yansıyabilir.

edit: o değilde şu entryde götünüze giren ne gerçekten anlamıyorum gerizekalı fanatikler.
bu yenilgiyle cimbomcuk, sıradaki maçını her halükarda kaybedeceğine göre, uefa kupası'na katılma şansını iyice zora sokmuştur. *
Barış ve Mustafa Sarp ikilisiyle bu işin olmucağı belli Rijkaard'a sonsuz güvenim var şampiyon olmasak bile gönderilmemesi gerekir ancak barış ve m.sarp ikilisi dururken(2side kazmanın önde gideni bu tip oyuncular koşarlarsa teknik özürlülüklerini kapatıyorlar ancak ikiside yeterince koşmadığından kazma olarak devam ediyorlar hayatlarına şuan) elano'yu niye çıkarıyorsun anlamıyorum.4-3-3 te ısrar etmeye gerek yok 4-4-2 dönülüp orta sahadaki 4lü baklava düzeninde oynadığını düşünürsek m.sarp veya barış sagda keita solda santos önlerinde elano ileride jo baros ikilisi oynasa kötümü olur.Ayrıca her deplasmanda tırsıyoruz gerçekten sadece Ali Sami Yen demi kralız dedikleri gibi.Galatasaray için hiç bir şey bitmiş değil şampiyonda olabiliriz.Ama bence bu sene şampiyonluk bir Bursalı olarak Bursaspor'un olacığını düşünüyorum.Nitekim ne Fener ne Galatasaray ne Beşiktaş dışarıda birbirlerini yenememişken Bursaspor Beşiktaş ve Fenerbahçeyi deplasmanda Galatasaray'ı kendi sahasında yendi.
Neyse Anadolu Devrimi olucak galiba bu sene 3 büyükleri tutan taraftarların bu sene Bursaspor şayet şampiyon olursa sevinmesi gerekteğini düşünüyorum.Çünkü 3 takımda istikrarsız Bursaspor bu sene şampiyonluğu hakketmiştir.Nitekim olursa parayla başarı olmucağını anlamış buluyoruz.
iyi oynayan hak eden, maçı ciddiye alan kazanmış, her daim poh pohlanan vasat olan kaybetmiştir;

http://altnky.blogspot.co...spor-galatasaray-mac.html
cinconluları burdan kocaman kocaman öpüyorum.

emre güngör emre güngör yapma emre bu hata yapılır mı emre.

top ağlarda goooolman pardon cooolman. *

edit: hep eksi verdiler biliyor musunuz? *

trabzon imparatorlukların çökertildiği yerdir aslanım.
cinconun mor forma hasretini önümüzdeki hafta dindirmesi gerektiğini düşündürtmüş müsabakadır, diğer türlü uğraşacak noktaları kalmıyor haa bir de fos santos vardı yahu nasıl unuturum.
ilk yarıyı bilmemekle birlikte, ikinci yarı galatasaray'ın s.k gibi oynadığı, trabzonspor'un bolca kontra harcadığı maç olmuştur...

not; ayrıca çorumsporumuz zaten milan gibi oynamaktadır... lütfen çorumspor üzerinden reklam yapmayınız*...
(#7577406) no lu entry sahibine hediyemiz olsun 3 puan.

entry sahibi:tokuman

(#7593270) no lu entry ile tükürdüğünü yalamıştır. ama erdemliliğini göstermiştir.

tebrik etmek gerekir.
Elano ile Keita nın sıçtığı,abartmadan söylüyorum sıçtığı karşılaşmadır. Galatasaray oyunu bir türlü yerden paslarla kuramamıştır.Devamlı taç çizgisinin oralarda oyunu sıkıştırmıştır. Oyun ortadan oynanmayınca Barış ve Musatafa ya bence suç bulmanın alemi yok.Bu maçta o bölgede dünyanın en iyi ön liberosu olsa bi halt yiyemezdi.ilerde de sağolsun keita elano jo antreman havasında oynayınca,galatasaray baskıyı kuramamıştır.

Keita oğlum sezon başından beri istikrarsız bir grafiğim var be,deplasmanlarda futbol oynayamıyosun. eskişehir bir bugün iki. Ali samiyen de ben de oynarım lan.
Dos santos a da 'aferin ulan uşağım' diyorum.
galatasaray'ın yine kişisel hatalar ile kaybettiği karşılaşmadır. benim nazarımda şampiyonluk şansı bitmiştir. daha fener ve bursa maçları var. diğerlerini saymıyorum bile. bursaspor benim nazarımda şampiyondur bu saatten sonra. hayırlı olsun ne diyelim...
trabzonspor'un 90 dakika boyunca oynadığu oyunla daha fazla arzuladığı, istediği ve hakkettiği maçtır. Yalnız burada dos santos gibi aldığı 3 topu egoistçe kaleye oynayarak harcamış olan bir adamı sırf attığı çalımlardan dolayı övüp, bütün maç boyunca tek başına gerek defansif gerek ofansif açıdan tabiri caizse it gibi koşup mücadele eden caner'i yerin dibine sokanları görünce yuıh dememek elde değil.

Galatasaray'ın en büyük sorunununda takımı toparlayacak bir abi olmaması olduğu kanaatindeyim. Kim ne derse desin, ne arda nede sabri bu işi yapamıyor. Bu yüzsden deplasmanda galatasaray dökülüyor. Gole kadar 3 net pozisyona giren daha iyi top yapan galatasaray'ın golü yedikten sonra düştüğü hal gerçekten içler acısı. 2 yıl önce hakan şükür'ün gerçekleştirdiği, takımı ateşleyecek bir abinin eksikliği burada hissediliyor ne yazık ki.

Bu arada el şeyi ile gerdeğe giren kuşçuklara selam ederim, haftaya görüşmek üzere.
galatasarayın kaybettiği mactır. haftaya fenerbahçe maçında da yenilgi alacak olursa şayet, bursa maçına hiç hazırlanmasın şampiyon bursa olsun dedirten maçtır. çok söylendi çok konusuldu allah haftaya galatasarayımızın yanında olsun. aslan terbiyecisini kaç takım terbiye etmiş oda merak konusu olan ayrı konu.
(#7577406) no lu entry sahibine hediyemiz olsun 3 puan.

entry sahibi:tokuman
ingiliz kulüplerin çöplerini transfer eden at kuyruklu entel yöneticilerin gazına gelip dream team kurduklarını zanneden 20 yaş altı taraftarı hayli üzmüş maç. halbuse geçen sene de aynı mantalite ile 4. olunmuştu turkcell super ligde, metrobüsle kadıköy seferleri iptal olmuştu. galatasaray düşmanına çıkan adımız yüzünden sezon başından beri bir cacık olmayacak bu kadroyla heveslenmeyin dedik, dinletemedik.

fos galacticos için haftaya yapılacak meydan muharebesi öncesi güzel bir ön sevişme şeklinde tamamlanmış maçtır. final episode için geliyoruz, mor giyinin ama bu sefer. *
evlere şenlik bir kademe ile çok şükür 1-0 ile götü kurtardığımız maç şeklinde tanımlarsam kimseye haksızlık etmiş olmam.emrenin yaptığı talihsiz hata için söylenecek bir şey yok fakat umut buluta yüzde yüzlük kafa topları vurduran savunmaya ve savunma anlayışına söylenecek çok şey var.galatasaray trabzonspor maçındaki bu performansını haftaya tekrarlayacak olursa inanın anadolu takımı hüvviyetindeki fenerbahçe bile iştahlanacak hatta galibiyet hayalleri kurmaya başlayacaktır.
keita eski formundan çok uzak bir görüntü sergiledi.umarım tesadüfidir.
dos santos açık oynayan takımlara karşı neler yapabilceğini gösterdi tekraren.fakat tıpkı formu gibi maç içinde de istikrarsız.
leo franco yine güven vermedi fakat çok kritik kurtarışları oldu.
sabri sarıoğlunu yorumsuz bırakmak istiyorum.
mustafa sarp ve barış kesinlikle yerleri galatasaray orta sahası değil.
ve caner. bırakın galatsaray forması giymeyi mecidiyeköye dahi sokulmaması gerektiğini defalarca ispatladı.bu herif nasıl olur galatsaray gibi takımın ölü toplarını bu kadar rahat bir şekilde ezebilir,bu herif neyin nesidir ki kanat organizasyonlarının hiç çekinmeden *mına koyabiliyor anlamış değilim.umarım fenerbahçe maçında bizi bu satırları yazdığımız için göt eder.
söylencek çok fazla söz kalmadı.fenerbahçeyi yenmekten başka da alternatifimiz yok.inşallah alacağımız fenerbahçe galibiyeti moral olur ve o gazla ipi göğüsleyen takım oluruz.
barış özbek- mustafa sarp-caner üçlüsünün s.ktiği maç olmuştur.
peşinen edit: ben beşiktaşlıyım. yakın arkadaşlarım galatasaraylıdır, onlarla birlikte izledim maçı. beşiktaşlı olmama rağmen ben kanser oldum.

mustafa sarp: niteliksizliğini bir kere daha göstermiştir efenim. adam alan savunmasını normal atağa kalktıklarında dai kontra atağa kalktıklarında da uyguluyor. böyle saçmalık mı olur lan? resmen koşmuyor adamların üzerine, bekliyor ki onlar gelsin. velhasıl maçı s.ken üçlünün en iyisi diyeyim size. anlayın.

barış özbek: maçın en kötüsü. attığı her pas yanlış, yaptığı her hareket bir muamma adamın. hele ki o dos santosa atamadığı bir top vardı ki akıllara zarar. kuzenim öyle yapmaz lan?!
`
caner erkin`: al sana beterin beteri. barış özbeğe dedim ki maçın en kötüsü. bak sana caner, maçın en en en en kötü adamı. adam yaklaşık 20 tane orta açtı, sadece 1 tanesi jo ya geldi. adam sürekli bi sprint halinde, panik oynuyor. gereksiz, rijkaard ı hala anlamakta zorluk çekmekteyim.

hakemin yönetimine gelirsek; o da s.k gibi bi maç yönetti.1 sarı kart, o da 75. dakkada çıkıyorsa maçın tek sarı kartı bu oluyorsa, durup düşün. bir de derbi deniyor lan bu maça. daha ne?

ayrıca canerin verilmeyen golü, kesinlikle yanlış bi karardı. adam g.tüne mi soksun o kollarını?

yazık oldu velhasıl.

ha benim memleketim bursa, sevindim diyebilirim. bursaya daha fazla imkan düştü şu saatten sonra. hadi hayırlısı.

edit: ha bakın gençler, bu sözleri bir beşiktaşlı olarak sadece ben söylemiyorum. kafedeki tüm galatasaraylıların düşüncesi.
brezilya'dan getirdiği kasapları futbolcu diye sahaya salan, kel yöneticileri ve başkanlarının her maç sonrası hakemler yüzünden diye zırlamasına ses çıkaramayan takım taraftarlarını fazla ilgilendirmiş maçtır.

Aynı takım son 27 yıldır türkiye kupası görememenin dışında son 4 sezondur şampiyonluğun yanından geçmemiştir. Demek ki neymiş efendim, herkes kendi bahçesini temizlemeliymiş. Sonrada bunları söyleyince adımız fener düşmanına çıkıyor adımız değil mi?
1- sol açıkta keita'nın zorla oynatıldığı maçtır.
2- duvarları yumruklama yetisi kazandıran maçtır.
trabzonspor'u "münferit" olarak tebrik ediyorum.
yıllar sonra maçla ilgili hiçbir şey akılda kalmayabilir ama keita'nın ayağına gelen su damlacıklarıyla yere yıkılıp ayağını tutması unutulmaz.