bugün

buralarda duyulmadı. yani ben duymadım. benim için bir sorun yok. hayat çok güzel. rosova da öyle diyor. herkesin kıyameti kendine anacııım.
http://www.facebook.com/photo.php?v=10151084701853485

olayın bununla alakası var. gaipten değil atmosferden gelen bilimsel açıklaması olan seslerdir.
galeyana gelmeyin olm hemen. arkeoloji okuyan ve mayalarla ilgil araştırma yapan biri olarak diyorum ki 2012 son yılımız falan olmayacak.

Bok gibi yaşamaya devam edeceğiz.hadi hayırlı işler.
(bkz: speak lan kaptan)
"git gide küçülerek kaybolan bir kırmızı ışık" iddialarının da pekiştirdiği üzere, kendileri yeşilköy'den havalanıp karadeniz'e paralel olarak seyreden bir kargo uçağından başka bir şey değildir.
sarbinin antremanda vurduğu topla oluşan sestir.
--spoiler--
1907 yılında Fransız Paul Cornu ilk motorlu helikopteri uçurdu ve biz hala bu sese alışamadık.
--spoiler--
Palamut.exe
hakkında astroloji adı verilen işkembe-i kübradan sallama sanatçılarının yorumlarının alındığı olaydır. bilim bitti de astrolojiye sarıyoruz artık. (bkz: pes diyorum başka bir şey demiyorum)
21 eylül sabahına renk katmıştır.
(bkz: abi sen mi osurdun) *
kıyamet kopuyor. hadi herkes namaza. *
dün sabah 4 sularında duyduğum seslerdir. işin tuhafı çok feci şekilde yağmur yağıyordu. zaten o an tüylerim diken diken oldu. youtube'a atmış videoları bazı arkadaşlar. videoları izledim ve benim duyduğum seslerin aynısıydı. bir kez daha dumur oldum ben tabi. haarp silahının istanbul'da denendiğini ortaya çıkaran bir video buldum bu arada. http://youtu.be/64VBrWVrx5Y
inci sözlüğün başarı ile uydurduğu hatta sosyal medyaya taşıdığı,
asparagas haberdir.
(bkz: 21 eylül 2012 istanbul da duyulan enteresan ses)
(bkz: aramaya inanmak)
geç kalan bir ögrenci kadar masum.
uçak sesi gibidir. başka da birşeye benzetemediğim sestir.
(bkz: ilk atışta kim vurmuş ki hedefi)
lafa gelince şöyle asarım şöyle sikerim diyen boş tenekelerin bir ses duyduklarında nasıl tırstıklarını cümle aleme göstermiş ses. korkuyurumdan tutun altıma sıçacamdan çıkın bu ne lan !!! korkak ibneler sizi !
beylikdüzü dolaylarında saat 3 civarı uğultu sesi olarak duyulmuştur.
olur öyle şeyler, üzülmeyin. dünyanın manyetik alanıyla ilgili bir şey sanırım. sadece istanbulda olmuyor başka yerlerdede var.
videolardan izlediğim, duyduğum kadarıyla ürtükücü de arkadaş bi ben duyamadım şu sesi canlı canlı. bu gece balkondayız.
şişlide zerre kadar duymadığım sestir. 1 buçuk sularında uyudum, ve duymadım efendim.
an itibaryle duyulan seslerdir efendim, diyerek heyecanı tavana vurduruyormuşum.
itiraf et bir an heyecanlandın.*

Tom Cruise un başrolda oynadığı War of the Worlds adlı filmde dünyaya saldıran yaratık, makine benzeri varlıkların çıkarttığı sestir efendim.
telaşa gerek yok zaten dikkat ederseniz arkadan gelen bir kuş sesi var bir çok video da aynı ses mevcut, geneli kopyala yapıştır yapmışlar.

http://www.youtube.com/watch?v=dE5V0iQdB10&feature=related

hee belki de bazıları kopyala yapıştır yapmıştır bazıları gerçektir o zaman yan bastık demektir mike.
herkes kendini kurtarsın, sonra öbür tarafta "aslında ben inandıydım amma sözlükte yalan yazmışlardı o yüzden çok sklemedim" dersen etkili olmayabilir.
ben hariç tüm türkiyenin duyduğu sestir gerçi ankaradan duyulmuyor o enterasan ses ama olsun samsunda ki çocuklar bile duydum diyor ben başkentten duyamadım amk.
sur borusunun sesidir. az kaldı benden söylemesi.