bugün

ekşici piçlerin gaipten duyduğu sestir.
Ateistleri korkutan sestir. Sesleri hic cikmiyor nedense. Gidin bi abdest alin lan.
duyamayanlar için kartal semalarından geliyor. kendi kaydım. 23. saniyeye dikkat.

http://soundcloud.com/woo...ogie11/istanbuldan-sesler
komik yorumlara vesile olmuştur.*
http://www.youtube.com/watch?v=Dl4Kdc5HRsU

--spoiler--
amına koyim seks yapmadan ölmek istemiyorum.
--spoiler--
bir arkadaşımın edirne civarında da duyduğu ses. bende kapı baca kapalı olduğu için duymadım.
(bkz: marduk gelecek götümüze girecek)
düzce'de duyulmayan ses. zaten buralar çok sessiz.

(bkz: hiç bizi düşünmeyin zaten)
an itibariyle kesilmiştir.
bir uğultu var ama

duyabilmek için götümü yırttığım ses. dinleyince harbiden bir şeyler uğulduyor ama anasının gözünden aragaz veren bir ibnenin sesini de duyuyorum. ilginç.
saka olmasini umut ettigim ses.
Eksi'deki yazarlara gore ankara'da da duyulan ses. Ben de bir ses duyar gibi oldum balkona ciktim ancak araba seslerinden baska bir sey duyamadim. Insallah deprem falan degildir.
bursadayım o ses bana kadar ulaştı lan..
pardon beyler evimin karşısındaki süpermarketin havalandırmasından geliyormuş o ses.
sosyal medyada* takip ettiğim olay.
hayır arkadaş, korku filmi dahi izlemeyen adamım ben,izlemeye kalkınca belli bir yerden sonra uyuyakalıyorum falan,hiç sevmediğim işler.hafiften üç buçuk atmadım da değil, o yüzden gidip camı açmadım. ibneler bir de 'burada da duyuldu,aha ben de duydum' diye fişteklemiyor mu,çok kızdım. derken benim kedi kulakları dikip cama çıktı. orada ben titredim işte. ama sonra ayrıldı camın oradan,bir şey yokmuş gibi uzaklaştı. lan bu kedi deprem olduğunda kıçını devirip yatan hayvan,'söyle oğlum deprem oldu mu? bokunu yiyim söyle oğlum' dediğimde boş boş bakan hayvan, bu sesi mi duyacak eaammına koyim dedim kendime geldim. pislik herifler sizi.
4-5 gun once incici piclerin ugultu sikertmesi adi altinda baslattiklari olaydir. surekli korkunc seyler yazip yok marduk mus yok bilmem gunesten gelen patlamalarmis yok kiyametmis falan anlatip duruyorlardi. verdikleri kayitlarida iyice dinlerseniz seslerin birbirlerine eklendigini farkedeceksiniz. bu psikolojiyle dinlerseniz sifon sesi bile korkunc ugultu halini alir. skmayin caninizi. korkmayin dostlar.
ekşidekiler "ankara'dan duyuluyor" diyor... alakası yok. sazan avi zannedersem.
herkesin kulağına gelen ancak benim kulağıma gelmeyi reddeden ses. korkmaya gerek yoktur zira uzaylı diye birşey yoktur. ha olaki uzaylılar var, gele gele türkiye ye geliyorlarsa öyle uzaylının amına koyayım afedersin.
ateisttim, artık imana geldim,

eşhedü enla ilahe illallah...
(bkz: seri eksi geleceği belli olan entry)

--spoiler--

ne tırsak adamlar varmış ulan sözlükte *

--spoiler--
Uzaylılar baktı bu Türklerin bir sik yapacağı yok teröre onlar el atıyorlar. * *
kartal istanbul da da gökyüzünde kesilmeyen bir uğultu var şu anda.
Izmir'de duyulmayan sestir. Ama dışarıda köpekler delı gibi havlıyor. Allahım yoksa?
kartal da aşırı derecede bir ses var şuan.
ses yaklaşık 1 dakika önce bitmiştir. herkese geçmiş olsun.
merterden duyabildiğim seslerdir.
sonunda duyduğum ses. yaklaşık 30-40 saniye arası sürdü. uçak sesine benziyor fakat daha şiddetliydi benim duyduğum.
gözlemlerimiz devam edecek.