bugün

30-35 tl ye çıkarmışlar paket fiyatlarını. en düşük sigara bile 22 tl . bakın bu halkı soyup sikmektir. nasıl olsa ses çıkarmıyorlar deyip zamımıza koyuyorlar.

ulan fransa kadar olamadık. adamlara benzin zammı yaptılar dünyanın amına koyup haklarını aldılar.
e maaş da artıyor normaldir. sebepsiz değildir herhalde sigaraya zam yapılması.
içen içmeyen belli olsun.
BiRiSi DAHA ÇIKIP "GENÇLERi KORUMAK RERERE RÖRÖRÖ" YAPARSA HARBi HARBi OLDUĞU YERE YATIRIP ...CEM AZ KALDI.

GENÇLERi KORUMAK iSTiYORSAN SPOR SALONLARI, YÜZME HAVUZLARI, TENiS KORTLARI iNŞA EDERSEiN, SPORA TEŞViK PROGRAMLARI YAPARSIN ZATEN OTOMATiKMAN TÜTÜN ÜRÜNLERi TÜKETiMi DE DÜŞER.

BU YAPILAN ZAM KENDiNE 1 ALIYORSAN DEVLETE DE 2 ALACAKSIN MANTIĞIYLA YAPILAN KAYNAK YARATMA ÇABASIDIR. VATANDAŞA ZULÜMDÜR.
Diyanet işleri yeni model mercedes e binecek diye ben neden durmadan daha fazla para ödüyorum.
aldığımız katkılı nefese göz diktiler yazzıktır denilesi durum.
birileri şu sikiklere dolarla maaş almadığımızı anlatsın artık.
soygun var soygun uyuma.
Alternatif üreten kafalar boykot yapabilse keske.
muhteşem zam. iyice pahalı olsun da kimse alamasın inşallah amin. maksat sağlık tabi.

oğlum şimdi kızıp eksiliyceksiniz biliyorum ama aklım bir türlü almıyor amk. siz bir hayat boyunca bir yaşam boyunca ne bileyim 20 yıl 30 yıl 40 yıl 50 yıl 60 yıl boyunca o sigaraya o tütüne nası hapsolup yaşıyonuz amk bağımlıları. biri de tütün sar demiş. oglum o kadar bağımlı mısınız siz amk. içmeden olmuyo mu şu zıkkımı. tütün meraklıları sizi. 3-4 yıl önce dayım gelmişti sigara kokusundan nefes alamıyodum ben amk. iyice pahalı olsun inşşşşşşallah.
sanki türk gencinin en iyi ihtimalle kampüste sigara kahve içmekten başka yapabilecek birçok aktivitesi varmış gibi elinde olanı da almaya çalışıyorlar * bu insanlara sağlıklı ve refah yaşam koşulları verildi de sanki bir de utanmadan içtiği sigaraya karışıyorsunuz. Bugün sigaraya zam gelme temennisinde bulunanlar yarın sabah kalkıp diğer zamlanan şeylere de ağlamasınlar o zamaN bu ne saçma Ne bencilce bir mantalite ya. Bir ülke, vatandaşının kahve içmek, yemek yemek, iyi giyinmek, gezmek, kitap-dergi almak gibi çok çeşitli temel insan ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa üstüne bir de zengin aktivitesi sayıp lüks görüyorsa, her gün halkını zam haberleriyle başlatıp günaydınlar yerine beddualarla güne başlatıyorsa olmaz olsun zaten böyle devlet de ülke de ve işine geldiğine ses çıkaran toplum da.
Yeşilaycıyım. En iyisi bırakın. Tekel bitti, sigaranın da özelliği kalmadı zati. Sadri alışık zamanda yaşasam, belki hatrına içerdim. Onun dışında dumana para vermek gereksiz.
Ben hep 50 lira verip 1 paket alıyorum. 1 paket fiyatı 50 lirayı geçene kadar farketmeyeceğim zamdır.
şahsımı zerre ilgilendirmeyen zamdır. alkol, tütün yok kafa rahat.
2021'de sigarayı bırakıp, Heets'e başlayan ben. Gerçi onu da dolar etkiliyor. Nötr kaldık yine...
Dumanını yel alır
Parasını el alır
Zamlar girer göte sapı elinde kalır.
Yetmez ama evet.
oha dediğimiz zamdır. oha ve daha fazla oha.
bakkaldaki adamla bir bakışmamız oldu ben gözlerimle ona oha dedim o da tasdik etti.
bazı seçimleri değiştirebilir, öyle bir zam. ben artık uzun kırmızı marlboro içmeye başlayacağım o kadar parayı slim gray sigaraya veremem. kamyon varsa da kullanırım.
Tütüne zorunlu geçiş yaptırandır..
içmeyin amk.

*birinin bunu söylemesi gerekiyordu.
içicez!
Günde 2 paket sigara içen birisi olarak, her aldığımda mâlüm kişinin kulaklarını çınlatıyorum.
Günde 2 paket sigara içen birisi olarak, her aldığımda mâlüm kişinin kulaklarını çınlatıyorum.
parlement 27.5 tl olmuş en düşük sigara bile 22 tl. ulan bize zaten cehennemi yaşatıyorlar InsAllah ölünce de cehenneme gitmeyiz.

akp ve mhp bu milletin düşmanıdır. vatanı soyup soğana çevirdiler.