bugün

Her 4 yılda bir düzenlenen dünya kupası organizasyonunun 2018 versiyonu olan turnuva.

--spoiler--
Desteklediğim takım: brezilya

Desteklediğim oyuncu(lar): phil coutinho, nabil fekir, mo salah

En sevmediğim takım(lar): arjantin, almanya

En sevmediğim oyuncu(lar): lionel messi, harry kane
--spoiler--
taraftar kesinlikle oyuna dahil olmuyor. sadece şu an isveç - güney kore maçında taraftarın yoğun baskısı ve sesi var.
2001 deki dünya kupasını arıyoruz resmen.
görsel
Italya nerde lan?
Keyifsiz başlamış olan turnuva. Acilen bütün takımların silkelenip kendine gelmesi gerekiyor.
2. Lig Play off maçları daha eğlenceliydi bu kupadan. Yazıklar olsun futboldan soğudum be. Tek eğlencem var zaten o da futbol. içine ettiniz aq. Ruhsuz eşşekler. Hayvan herifler. Terbiyesiz pislikler. Örümcek kafalılar. Salak, gerzek, armut..
jeneriklik, son derece güzel gollerin atıldığı dünya kupasıdır.
büyük takımların bile artık ziklemedigi kupadir.

bakın
ıngiltere
almanya
fransa
arjantin
ispanya
hepsi takıldı..

haklılar ağbi lig,kupa,smp,elemeler ligi(avrupa ligi) vs vs derken millet senede 50 60 maça çıkıyor

buna can mi dayanır.
favorilerin açılamadığı maçlar oynanan turnuva.

ilk maçlar sarmadı hakikaten.
Almanya ve ispanya'nın final oynacağını düşünüyorum. Daha ilk maçlar oynandı kesin konuşmak yanlış aslında ama en iyi bu 2 takım oynadı.
Gayet mücadeleci ve kaliteli bir dünya kupası olarak geçiyor.
maçlar güzel, atmosfer güzel, trt yine kötü, yani bir dünya kupası için gereken herşey var ama bir şeyler eksik ya da ben yaşlandım.
video hakem olayının bokunun çıkarıldığı turnuva. Oyununun akışını zevkini altüst ediyorlar amk.
Hiç söz edilmiyor ama ispanya'nın çok sağlam olduğunu ve favorilerden birisi hatta en güçlüsü olduğunu düşünüyorum.
Brezilya'yı desteklediğim turnuva.
2014 de en fazla 6 gol atıldı, şuan daha 2. maçın ilk yarısında Ronaldo 4 gol attı. Adamda ki kaliteye bak lan. Böyle devam ederse Müller'in 10 golünü hem geçer hem de uzak ara gol kralı olur.
bugüne dek izlediğim en zevksiz dünya kupası.
Tadı yok net.
gereksiz bir hale bürünen futbol etkinliği.defans yapalım belki şansa gol atarız düşüncesine dayalı geçiyor çoğu maç.favorinin kim olduğunu bile söylemek zor çünkü büyük takımlar güzel bir başlangıç yapamadı.
Efsane oyuncuların %90'ı emekli olduğu için eski Dünya Kupalarına göre tabii ki keyifsiz. Bence abartıldığı kadar kötü gitmiyor ama favori takımların maçları hüsran resmen.
el-mahmudi , el-mütayyip duymaktan sıkıldım. Sanarsın arabistan lig kupası.
son yılların en güzel, en tatlı dünya kupası.

tüm favoriler devler bir bir dökülüyor.
almanya, arjantin, brezilya..

ispanya, ingiltere ve fransa kişiden kişiye değişse de vasat.

meksika, hırvatistan, izlanda, isviçre gibi takımlar iyi bir takım oyunuyla gayet güzel sonuçlar alıyorlar.
açıkçası bence tadından yenmiyor.

belki 2002 dünya kupası, 2004 avrupa kupası, 2008 avrupa kupası'ndan sonra takip ettiğim yegane turnuva.
10 yıl aradan sonra.

2016'yı saymıyorum. türkiye'nin katılmış olmasına rağmen çok zevk vermeyen bir turnuva idi.
Gördüğüm en rezil dünya kupalarından biri. izlemeye değer tek maç ispanya Portekiz maçıydı. Kalanı ne centilmence oynanıyor ne gollü. Adam yere düşüyor diğer takım devam ediyor atağa. Her maç 1 2 golle bitiyor. Tadı tuzu yoktur. işbu entryi girerken neymar isimli oyuncu karşı karşıya kaçırmıştır. Bilginize...
Bence de son 4 yılın en güzel dünya kupası evet.