bugün

Ben nedense uzun zamandir, multitap i hem grup mantelitesi hem muzik kalitesi olarak hep eurovision a yakistirmisimdir. Bence ulke sunumu olarakta iyi bi grup. Sarkilarida baya catchy. Hafif 80 ler ezgisi de isliyolar. Ben multitap i gormek isterim eurovisionda.
alayına fox.
Bülent ersoy gitmeli bence.

Özgün bir tarzı var. Sahnede belli bir ağırlığı da var. Üstelik avrupadaki lgbt bireyler de kendisini destekleyecektir.
sıla giderse 1. aynı zamanda 2. ve 3. bile olur .
recep tayyip erdoğan gitsin şiir falan okusun.

şüphesiz ki herşeyin en iyisini o yapar....
Tarkan ama yollamazlar niye adam muhalif.
aleyna tilki tabi ki.

önemli edit: aleyna tilki bir dünya sıtarı tamam mııı!
bence (bkz: edis) olmalıdır. gerek dansıyla, gerek sesi ve popülerliğiyle (ve ayrıca batılığı ile) bizi üst sıralara sokabilecek bir sanatçıdır.
Edit: sanırım eksiciler aleyna tilkinin gitmesini istiyolar.
Sabri sarıoğlu
ismail köybaşı
Hasan ali kaldırım

Bu 3 tercihte ikinci bir sertap sevinci yaşatabilir.
Klasik popçuların performanslarını görüyoruz. Sertap Erener'den beri doğru düzgün bir başarı elde edemedik. Çünkü bizim pop kültürü seviyemiz yerlerde geziniyor. Şarkıcılarımız bir yaz hiti yapayım yine ekmeğimi yiyeyim derdinde. Klasik memur kafası yani. Bunun yerine bir ilk gerçekleştirip rapçilerden Norm Ender olur, Sagopa Kajmer olur Ceza da çok iyi olur bunlardan seçilse hem denenmiş olur hemde Türkiye'de rap sektörünün gelişimi sağlanır.
ulan gönderin (bkz: Aleyna tilki)yi gitsin.

hani diyorsunuz ya sesi iyi...
Ajdar gitsin.Kesin 1.olur
murat kekilli "bu akşam ölürüm" çaldı mı yer yerinden oynardı be.
Hiç kimse gitmese de olur bence. Ne de olsa bizim istediğimiz kişiyi göndermeyecekler.
https://galeri.uludagsozl...eden-kim-gitmeli-1499022/
Ben. Hazir yazar da olmusum canini okurum oralarin ^^
Erduvan gitsin.
şenol güneş gitsin. renkliler bayram eder *
mircea lucescu gitmelidir.

zito!
Atiye yabanci bir sarki ile katilmali ilk 3 garanti.
Bunlar kesin modeli ya da şebnem ferah ı gönderir bak demedi demeyin. He bir de kolpa da olabilir.
gönül isterki ender abi gitsin. ama bence şuanki popülariteye bakalırsa aleyna' nın gitmesi de hoş olabilir.
bülent ersoy gitsin .
Selda bağcan veyahut zülfü livaneli başka kimseyi tanımamda desteklememde.
Dünya starımız; aleyna tilki tabi ki cnm.