bugün

Bu yaz da 15 dakkada biter, bişey beklemeyin boşuna.
az kalmıştır. nokta.
nasa ya göre 1880 yılından bu yana en sıcak yıl olacakmış.

http://www.hurriyet.com.t...rekoru-kirilacak-40104869
http://www.sabah.com.tr/y.../bu-yaz-cok-sicak-gececek
Yüzde 20 si bitmiştir.
Haziran ayının geri kalan birkac gununu saymaz isek, yüzde 33'ü bitmiştir. Geçmiş olsun.
son 100 yılın en sıcak yazıdır.
bu sefer her sene haber kanallarinin yaptigi "son 100 yilin en sicagi" iddiasi dogru galiba.
Geçirdiğim en iyi ve en kötü yaz.
Daha ne denize gittim ne pikniğe.Bomboş geçiyor.Klasik yalnız geçiyor işte.
süper yaz.

bundan önceki senelerde her yaz gecesi yatarken cam vantilatör ne varsa açıyorduk ama bu yaz maşallah hiç gerek kalmıyor. gündüz vakitleri baya sıcak olsa da gece en azından daraltmayan bir hava var. (istanbul)
hakikaten önceki yazlara göre serin geçmiş yazdır.

lan hani son 300 yılın en sıcak yazıydı lan.
beklentimin çok yüksek programımın çok yüksek olduğu yaz dönemidir.
chicagodan bildirirsek: sıcak ama bir istanbul kadar değildir, en azından yağmurlu günlerde oluyor.

it so booring geçen yazdır.
kendi açımdanda, ülke açısındanda gecirdiğimiz en kötü yaz.
bikere gündüzleri gectim geceleri bile bunaltıcı sıcak. yaz yağmuru falan,o da yok. !sıcaklarla başettik diyelim; darbe, jetler, patlayan bombalar, kaos, vs vs turizm zaten facia..
onu bırak 1 kere bile denize giremedim, agustos ayındayız.. keyifmi kalıyor ki.! gelmesini dort gozle bekleyip de, hayal kirikliklariyla dolu gecirdigim yaz.
Geçirdiğim en öğretici yaz.
yuzde 99 u geride kalmıştır.
Nasıl geçtiğini anlamadığım yazdır.
Oysaki o kadar plan yapmıştım. Hiçbirini gerçekleştiremedim.
98 liler için hiç iyi geçmemiş yazdır.
dallas gibi geçen yazdır. ülkede olmayan kalmadı. evet.
bir sik anlamadan bitmiştir. harbi la hiçbir şey yapmadan bitti. tatilimi bile kullanamadım işlerin yoğunluğundan. 21 günlük izin birikti.
bir yarısı roma, bir yarısı melbourne, bir yarısı da yeni delhi de geçen aşırı sıkıcı yazdır. evet.
Rio 2016 yazıdır. Bayılıyorum şu olimpiyatlara. Hiç bitmesin.
Yok darbe teşebbüsü yok nolacak bu memleketin hali derken bok gibi geçmiştir. Keşke hiç büyümeseydim!

Ah Nerede O 2001, 2002 yazı!!
kesinlikle unutulmayacak yazlardan bir tanesi olmayı başarmıştır.
benim için ilk yarisi igrenc ve stresli diger yarısıysa bulutlarin üzerinde gecmistir.