bugün

doğru olan düşüncedir.daha önce buna benzer ekşi'de bir şeyler görmüştüm ama neyse...

valla bu konuda söyleyecek söz var mı bilmiyorum. şu anda elimizde iphone 6 plus var. daha başka ne var bilmiyorum.
sen sözlükte yazarken millet uzaya çıkıyor delikanlı dedirten durum.

kaseyi çalıştıracağına saksıyı çalıştır biraz.
Hala inişe geçemedi. Gökyüzüne bakkk görürsün !
ilki 1937 yılında waldo waterman tarafından "arrowbile" adı ile üretilmiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=V6N_T6RMznw
teknolojinin beklenenden cok daha hizli ilerlemesi sonucu molekuler duzeyde kuculduler ve o sekilde ucmaya devam ediyorlar.
günler yaklaştıkça, insanı daha da sinirlendiren durumdur.
Ne 2015 i lan space 1999 diye dizi seyretmiş adamız amk.
An itibariyle 94 model şahine binmekteyim, değişen hiçbirşey olmadı yılar geçtikçe.
(bkz: Oysa Yoğurtlu sosun içimi ferahlatması gerekiyordu)
haklı sorudur.

1920 lerin ortalarında ingiltere'de bir anket yapılır. milenyum için fikirler alınır. insanlar 2000 yılında uçan arabalar olacağına falan inanır. hatta ankette ezici bir oranla bu düşünce hakimdir.

e amına koyayım 2000 bitti 2015 oldu hala yok bunlar. onu geçtim elektrikli araç bile yeni yeni 1-2 çıkmaya başladı. 2100 e kadar bekleyemem ben.
Uçan arabalar var.
insandaki tüm sabırları zorlayan durumdur. uçan arabalar var diyenlerde nerede var gösterirse seviniriz!!
2015 yılında akbilini doldurmaktan aciz kişilerin feryadı. hayır sen daha motorsiklet alacak paraya sahip değilsin uçan araba olsa alacak sanki.
mutlaka cevaplanması gereken sorudur.

hani arabalar uçacaktı, hani ışınlanacaktık, hani uzaya çıkacaktık! bizi mi kekliyorsunuz orospu çocukları!
Dur daha atalarımızın mezar taşını okumaya gidiyoruz. oraya gelene kadar 800 yıl var.
akp yüzünden olmamış olan gerçektir.
var işte.

http://m.webtekno.com/zim...raba-aeromobil-h4096.html?
Dünya da Çin de Amerika da çıkmadı ki Türkiye de olsun dedirtendir.
hak verilendir.

Hani her yerde uçan arabalar dolaşacaktı, bilmem şekil kıyafetler olacaktı. He?
zaten bu konuda geleceğe dönüş filminin yapımcıları ve oyuncuları çok dertlidir, şu anda yaşayanlar "keşke 2115 diye gösterseydik" diye hayıflanıyorlardır herhalde, onlar da bilemediler tabi ne yapsınlar...

gerçi hadi onlar yine olabilecek bir hayali gösterdiler ama olmadı, ondan daha fenası var:

(bkz: 2012)

bu 2012 filmindeki yönetmen, senarist ve oyuncularına sormak lazım; "hani kopuyordu lan kıyamet, nerde ulan kıyamet?"
Jaws 19 çıktı mı da uçan arabalar tartışılıyor?
orospu çocuğu burda da harbi araba nerde bilmiyorum.

sorudur, sanki alacaklı gibi sorulmuştur.
mal mıyız biz olum zaman makinesini de icat edemedik daha gidişat hiç iyi değil.
ben hava kaykayı na tavım. o bile yok daha.
terminator 32 filmi bi çekilsin ondan sonra görürsün.