bugün

büyük ihtimalle ilki kaleye yapilacaktir.

sinan ve eray ikilisi gonderilip kayseri erciyesspor dan gökhan Değirmenci getirilecektir.
Amrabat ve ebue yeniden oynasin.
Bir forvet kesin alınmalıdır.
drogba gelirse kimse şaşırmasın.
burak yılmaz'a teşekkür edilip kapının yolu gösterilmeli ve ibrahimovic nasıl ucuza kapatılır diye düşünülmeli. onun dışında kadro üzerinde çok fazla değişiklik yapılmamalı.
En azından 1 tane daha sneijder klasında futbolcu olacaktır. Forvet olmalı bu isim.
sol-sag bek, kanat ve forvet oyuncusu lazım kesinlikle öncelikle. Bu arada Amrabat gelsin diyen arkadaslar var Amrabat 1-2 ay once satildi Malaga'ya kesin olarak. Fiyat yamulmuyorsam 3.5 milyon euro olmali.
bu sefer trabzonspor'dan olmayacak transferdir. zaten bi ekici bi onur kaldı almadıkları.

asıl can sıkan ise bizden kim gittiyse ilk sezonunda şampiyon oldu gs de.

amk.
Kaliteli bir forvet alınmalı. Bir adet sol bek, bir adet yedek kaleci.
kaleci sağlam bir yedek.
sol değil de sağ bek elzem gibi.
etkili bir kanat sağ ve sol da oynar tarz da.
bitirici bir forvet .
ve bir orta saha melo ile selçuğu yedekleyecek kalite de.

Çok değil 6 nokta transfer yeterli
4 Veya 5 adet de gelişime açık futbolcu.

Şahsımca 10 transfere ihtiyacı var takımın çünkü 10dan fazla oyuncu gönderilecek zaten.
muslera sağlam bir bek semih hakan(chedjou) telles melo selçuk sneijder yasin bir kanat bir forvet.

yedek : yeni kaleci koray chedjou emre Çolak burak yılmaz bruma yeni bir orta saha ortasi.

Edit:kaleci gökhan olacak büyük ihtimalle, o kanat amrabat olursa transfer genç bir sol bek olabilir
satılması gerekenler kısmına baktım da:

- emmanuel eboué

- sercan yıldırım

- gökhan zan

bunlar hala gs'demi?
şaşırdım doğrusu.
yabancı sınırının kalktığı dönemde uygun fiyata genç yıldız potansiyelli oyuncuların içinde olması gereken transferlerdir.

bilal kısa ve sabri sarıoğlu na dünya para ödemeye devam edersek işimiz zor tabi.
Alınan adamlara baktığımda;
jem poul karacan,Bilal kısa.

ikiside kadroda yer alamayacak oyuncular.hep söylerim,yine söylüyorum.
bu takıma;
sağbek
kemik bir stoper
hatta gerekirse sol bek
ön libero
burağın yanına bir yerli bir yabancı forvet alması gereken kulüp.

öyle para yok,maliyet yüksek dersen,elin arsenali gelir iki maçta 8 tane çakar..
(bkz: sabri sarıoğlu)