bugün

amiyane tabirle kol gibi olan testtir. bir çok adayın anasını ağlatmıştır.* bu testi soner yalçın'ın hazırladığından şüphelenmekteyim. zira bu kadar ağır bir test ancak onun kaleminden çıkabilir. deneme sınavlarında 28 in altına düşmeyen bendeniz, bu sınavda 18 net yapabildim.
sos2 çözüyormuş hissine kapıldığım testtir. kısıtlı zamanımı yemiştir allahsız.
Son yılların en basit sosyal bilimler testidir.
hiç de kol gibi olmayan test. orhan'lı yeliz'li soru yanlış ama...
basit ya da zor? (bkz: kime göre neye göre)
1 dk 37 saniyede çözülebilen testtir. kendimden biliyorum bittabii.

edit: kötüle kötüle, çalışma, sonra kötüle.
önceki senenin sosyal 1 testine göre oldukça kolay ve 4 yanlışım olmasına rağmen saçma sapan felsefe sorularına sahip olan geçen seneki unutulmazlar arasına giren sosyal 1 testini full yapan 17 insandan sonra bu sene full yapanların en az 500ü , 1000 i geçeceğini umduğum test.
geçen sene 17 birinci vardı ya çüş .! mat2 fen 2 de 500 civarıydı sen kimsin hacı denilesi durumdur.

edit: hacı eksiledin de harbiden zordu test ya full yapsamda sınavdan sonra kontrol etmeden önce en az 5 yanlış 6 yanlışım var diyecektim.
bildiğin zordu. bunun "neye göre, kime göre"si de yok. bir kişi bir dersi ne kadar iyi de bilse yaparken o testin zor olduğunu anlar. anlamıyorsa bir sorunu vardır. benim bir yanlış yapan arkadaşlarım da zor olduğunu söylediler.
bazı coğrafya soruları kafa karıştırıcı olsa da öss'nin en kolay testiydi kendileri.
edit: soruları ben hazırlamadım sevgili eksi düşkünü yazar. az daha kassaydın o zaman ben ne diyeyim sana.. *
16 saniyede bitirdiğim testtir.
boş bırakınca çabuk bitiyor tabi...*
"sözelciler fen 1 yapamıyorsa sayısalcılar da sosyal 1 yapamasın" mantığıyla hazırlanmış testtir.

kaynak: ekşi sözlük.

edit : tamam, özür dilerim, aramızda fen 1 konusunda çok yetenekli sözelci arkadaşlarımız var. onları tenzih ederim.

tövbe ya Rabbi'm.
tarihi kolay coğrafyası orta felsefesi hayli zor olan test.
(bkz: platonun ösym de çalışma ihtimali)
sınava giren bir arkadaşımın bu sabah kontrol ettiğine göre full yaptığı testtir, yanımda sınava giren başka arkadaşlarım da vardı hepsi testin zor olduğundan yakınıyorlar, hatta o full yapan arkadaşımın türkiye'de tek olma ihtimali bile varmış.. öyle yani..

edit: özel mesajla "yok aga en az 1000 tane birinci çıkıcak bak gör" diye uyaran arkadaşlara teşekkür ediyorum, ben de farkındayım efendim sadece bir kişinin o testi full yapamayacağının, maksat entry olsun işte..
bu sene sıçılan test(miş).
türkçe ile beraber azıma sıçan test olmuştur. ösym'deki soru hazırlayan tayfaya burdan selamlarımı iletiyorum.
heh bu başlığı gördüğüm iyi oldu. içimi dökmeliydim. allah belasını versin o soruların göçertti beni ya tarihten batmışım coğrafya desen o biçim felsefeyi de 2 defa okudum her soruyu neyseki sonradan doğruyu bulmuşum da 6 ya 0 yaptım. hatırladıkça fena oluyorum konusamiciim daha fazla.