bugün

entry'ler (206)

dolar

Her gün merakla kuruna baktığım hede.

hayatınızın tek cümlelik özeti

Yorgunum dostlarım.

göz rengini değiştirmek

işsiz işidir.

sigarayı bırakmak

Bu ülkede zor olan eylem. Üzgünüm ama içeceğim.

herkesin aşk meşk derdi olması

Başka derdi olmayan herkesin aşk meşk derdi var. Aslında büyütülecek meseleler değil.

change org işe yarıyor mu sorunsalı

Hukuksal anlamda işe yaradığını zannetmiyorum. Toplumsal bilinçlenme açısından sosyal medyada etkili bir uygulama denebilir.

dünyanın en berbat duygusu

Tabiki fakirlik.

uyku gözlüğü

Sanki onun üzerindeki tüm mikroplar gözüme geçecek gibi gelir uzun uyku süresi boyunca. Sonucta göz hassas bir organ.Yıkmayıda unuttugum için takmayı tercih etmediğim gözlük.

ilk okul öğretmenine söylenmek istenenler

iyi bir öğretmen değildin. iyi bir temel veremedin. Matematik dersinden soğuttun. Ama zeki çocuklardık kendi kendimize havuz problemi çözmeyi de öğrenebildik.

an itibariyle dert edilen şey

Gönlüme göre iş, eş nerdesin?

yazarların mesleklerinin en kötü tarafı

Para yok, iş yok.

insana zevk veren basit şeyler

Çay, simit, sigara ve karşınızda deniz.

yalnızlık

Yalnızlığı fırsata çevirin. Özgürlüğün tadını çıkarın. Yoksa çekilmiyor. Yalnızlık yoruyor.

gelecekteki sevgiliye not

iyi insan ol ve tembel olma.

ev hanımlığının en iyi meslek olması

bu zamanda en lüks olan şey. zor değil imkansız. 60 yaşından sonra inşallah diyelim.

sözlük yazarlarının itirafları

Sosyal ağlardan birilerine laf sokmaya calisan herkesi nedensiz sildim.süper oldu.

sözlük yazarlarının şu an hissettikleri

işimi sevmediğimi hissediyorum.

üniversitede okurken aileyle yaşamak

üniversitede yalnız yaşayıp aile yanına dönmüş biri olarak özgürlüğümü çok özledim.kendime ait düzenimin olmasi,kendi ayakların üzerinde durmak harikaydi.fakat geri döndüğünde kimsenin senin hayatına müdahale etmesine katlanamıyorsun.her an aklına ayrı eve çıkmak gelebiliyor.ama şartlar olmuyor.iyi yanları elbette ki ütü çamaşır yemek bulaşık temizlik yok.ama genede ayri yaşayıp hayati öğrenmenizi naçizane tavsiye ederim.

facebook twitter instagram kullanmayan kız

yüzde yüz sevgilisi olan kızdır.

2016 dan beklenen 3 şey

devlete kapağı atmak.