bugün

sonunda açıklanan sonuçlardır. *
sonuçların takılma olmadan gayet rahat öğrenilebildiği sınavdır.
beklenenden 10 dakika önce açıklanmıştır. DL'ı bile kapamadan direk ilk enterda girebildim.
aday olan yazarlarımız ve tum arkadaslar icin hayırlı ve hayırlısı olması dilekleriyle beklenen sonuclar.
istanbul hukuk'taki sözlük yazarlarının sayısını artırıcı etkisi olan sonuçlar. *
her yıl insanlara kalp krizine neden olacak heyecanlar yaşatan sonuçlardır.kuponumu yırtmama sebebiyet veren sonuçtur.sürprize oynadık olmadı denilesidir.
sözlükten bir sürü kişinin türkiye'nin 4 bir yanına dağıldığı sonuçlardır. **
sözlüğün yaş ortalaması hakkında ciddi ipuçları vermiş sonuçlardır.
marmara ceko ikinci ogretim olarak kazanmamla sonuclanmıs, bircok insanın istedigi yere girebildigi, aynı anda bircok kisinin de hayallerinin suya dustugunu duyuran sonuclardır.
iki insanı birleştirmeyen sonuçlardır. * *
beni istanbul teknik üniversitesi tıp'a yollamış sonuçlardır. odtü tıplan ktü tıp yazdıydım burayı verdiler ben de anlamadım.

tanım:bir sınav sonucudur.
puanınızdan yüksek yerleri yazın diye söylenen sözlere güvenmeyip puanı düşük yerleri tercih ettiğim ama yinede yerleşemediğim sonuçtur... olmaz olsundur.
birçok insanı 2010 ys sınavına girmesine neden olan sınav.*
bir adet insan evladının sırf tıp istiyor diye girdiği ve o sene kazandığı diş hekimliği fakültesini dondurmasına sebebiyet veren sınav.
annem o sınava girdiğimde 2008 kere fatiha okudu kalemime ama bir faydasını göremedim...
Öğrenci seçme sınavı ve yabancı dil sınavı yerleştirme sonuçları, yarın saat 09.30;dan itibaren internetten öğrenilebilecek.

öğrenci seçme ve yerleştirme merkezi (ösym) başkanı prof. dr. ünal yarımağan’ın yaptığı yazılı açıklamaya göre, 15 haziran 2008;de yapılan öss ile 22 haziran 2008;de yapılan yds sonuçlarına göre yükseköğretim programlarına merkezi yerleştirme işlemleri tamamlandı. sonuçlar, yarın saat 09.30dan itibaren açıklanacak.
5 yıl önce açıklanmış sınav sonucudur.
2007 öss yerleştirme sonuçlarından 1 yıl sonra açıklanmıştır.