bugün

Ben o zaman 4 yaşındaydım. O zamanla günümüz arasındaki fark nedir?
o dönem ehonomi gerçekten iyiydi, her sokağa üniversite açıp sınavda 300.000. olan insanlara hukuk, mühendislik vs. okutulmuyordu henüz. önceki dönemlerde bürokraside oluşan hantallık ve yozlaşmışlık büyük oranda düzeltilmişti vs. vs. vs.

yani akp'nin henüz kansere dönüşmediği, liberallerin parti içinde baskın olduğu, akp'nin zirvede kalmak ve yerini sağlamlaştırabilmek için hizmet etmek zorunda olduğu yıllardı.
askerdeydim sonuna doğru gelmiştim pall mall 3 tl bira 5 tl idi sanırım.
O zamanlar yabancı ülkelerle bizim para birimimiz yakınmış lakin sonra avrupa almış başını gitmiş gelişerek.
Dolar 8,47 olmuş.
Gerçi para değersizleştiği için de olabilir.
2007 yılında ben.

görsel
Tam bugün bir yakınımizin cenazesi için odemisteydim.taş gibi bir sevgilim vardı.
22 yaşındaydım ve her şey harikaydı..
Liseye başlıycam eylülde yıl 2007.bıyıklar daha tel gibi.hızlı zamanlar tabi günahın dibine vuruyoruz.evin yolu desen nerde bilmiyoruz yaş 15.
"Üniversitedeyim artık" diyerek gaza gelip mühendislik kantininde çay içtiğim dönemlerdi. Nasıl olabilir sence sözlük?
cumhurbaşkanlığı seçimleri ve 367 krizi gündemi uzun süre meşgul etmişti.
ben doğmadan 1 yıl önce

iyiymiş sanırsam.

ne biçim şans varsa akabeye denk geldik.
New York Brooklyn de yaşıyordum.
Yazın Polonyalı sevgilime Krakow'a gitmiştim.
Terör sıkıntısı olmasaydı biraz daha iyi yıl olabilirdi.
süper zamanlardı bryan adams - summer of 69 şarkısında dediği gibi "Those were the best days of my life" dediği gibi bende 2007 için aynısını diyorum.

saat 12 lere kadar maç yapmak topu 25 kuruşa kocaman dondurma yemek kitine kantır 1.5 atmak milleti eve doldurup vcd izlemek sabah saat 7 de başlayan çizgi film kuşağına dalmak. süperdi.

şimdi ise soktuğumun sosyal medyasında insanların beni rencide etmesini izliyorum.
mesleğimi belirlediğim yıldır. Başı sıkıntılı ama sonuçlarının harika şeyler getirdiği bir yıl da diyebilirim.
Benim için mükemmel bir yıldı lise’ye başladığım ve ilk aşık olduğum yıl! Yaşımız belli oldu .
5726 sayılı tanık koruma kanunu nun çıktığı yıldı.