bugün

(bkz: Sikmeseler bari)
''onların pogbası varsa bizim de ozan tufanımız var . ''

aziz yıldıvım

(bkz: old traffordun içinde gibtiler beni)
Hangi kanalda yayınlanacağı merakle beklenen maç.

fenerbahçe'nin kazanıp baya bir sürpriz yapacağı maç. evet.
Hello Kitty'lerin çoğunun bugün yaptığı iğrençliklerden sonra Başarılar Manchester diye diye beklediğim maç, iyi oynayan kazanmasın Manchester kazansın.
fenerbahçenin yenilmeden döneceği maç. bu tip maçlarda deplasmanda türk takımları genelde iyi oynar. hem unitedın durumu hiç iyi değil bence. millet eski united sanıp 4-5 atacağını zannediyor. not: gs.
edit: 4-1 yendi lan manu. hahaha.
(bkz: Sikmeseler bari)
fenerin şansını maalesef düşük bulduğum maçtır. umarım yanılırım da başka bir temsilcimiz ile ülke puanımıza katkıda bulunabiliriz. başarılar diliyorum onlara...
beşiktaşa özeniyor garibim oytun. manu evinde en az 2 gol atacak size 3 ya da 4 e gitmemesi sizin elinizde.
tahminim manu'nun 3-1 alacağı maç.
umarım bizleri şaşırtan maç olur.

maçtan sonra bjk ve gs li taraftarlar.

görsel
Kendi sahamızda Alanyaspor'u yenememiş bir takım olarak 4 gün sonra oldtrafford'ta Manchester'ı yenersek anlarım ki yaşanan hiç bir şey gerçek değil, Aziz Tanrı'nın gazabı.
fenerbahçe garip bir takım. şimdi bunlar alanya'yı yenemediler, bugün manchester'a deli gibi oynar yenerler aq öyle garip bi takım.

yani biz fenerliler bu bahsettiğim şeyi çok yaşadık biliyoruz.

ve zaten avrupa maçlarının havası farklı olur. ligde kötü giden takım avrupada herkesi ters köşeye yatırabiliyor. bakınız; leicester city.

zor ama umarım kazanırız. olmadı en kötü beraberlik.
şimdiden derin bir sızı hissettiğimiz maçtır. *
başarılar fenerbahçem.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Beşiktaşla üzüldük fenerbahçeyle gülelim. Başarılar kırmızı şeytanlar.
InsAllah tarihi fark yer bu fenev.
bir fenerbahçeli olarak başarılar dilemiyorum.

ruhsuz i....ler. osmanlıspor u yeneme, alanyayı yeneme sonra şampiyon olama, sonra şampiyonlar ligine gideme, sonra uefa da bir iki maç kazan sezonu bitir. neden? çünkü ruh yok yok.

heee morinyo denen tırrık hafta sonu oynayacakları chelsea maçını düşünerek yedek çıkar, fener kazara alır maçı sekiz puan fark filan unutulur gider amk.
doğum günümde bir galatasaraylı olarak fenerbahçenin yenmesini ve ülkemize bir gurur daha yaşatmasını istediğim maç.

en nihayetinde güçlü takım mancester.
ama fenerbahçe kendi kimliği ile oynarsa kazanabileceğine inanıyorum.
haydi fenerbahçe 92de yaptığın 40 yıllık yenilmeyen mancester'i boliç'in o enfes golüyle yendiğin gibi yine yen!
sarı kırmızı renklerle bugün sarı lacivert ebedi dostumuzu destekliyorum!
saldır kanarya!
dün bütün kansızlara ders vermiş şanlı beşiktaşın taraftarı olarak gönülden feneri desteklediğim maç. mesele fener-beşiktaş meselesi değil. bunu anlamak lazım. umarım siz de hakeme, kansızlara, cama çarpan kuşlara falan koyar gelirsiniz.
Bir beşiktaş'lı olarak feneri destekliyorum bu maç.

Umarım kazanacaktırda fenerbahçe.
trt'den yayınlanmayacak.

http://www.habergzt.com/m...maci-hangi-kanalda/23138/
Mehmet Topalın maçı olacak olan maç. 2-2 biter muhtemelen.
kimse hayallere dalmasın, m.united en az 3-4 fark atar. m.united'in son maçlarına baktığımızda az gol attığını farkediyoruz, bu maç m.united'in patlama maçı olur. h1 banko.
FENERBAHÇE MANCHESTER MAÇI Veren KANALLAR

beIN Sports 1
MUTV Online
Eir Sport 2
Sky Calcio 3
SuperSport 3
HRT 2
BNT 1
TSN GO
Cytavision Sports 2
OTE Sport 2
MAX Norge
RTL 2 Hungary
Movistar+
Kanal 9 Sweden
Tivibu Spor 2
OLL.tv
BT Sport 4K UHD
Manchester’in yedek çıkıp fazla kasmayacağını düşündüğüm maç ziea haftasonu chelsea ile deplasmanda maçları var. ama yine de dağınık ve sakat fenerbahçe’nin puan çıkaracağını düşünmüyorum bir fenerli olarak benim içinde sürpriz olur.