bugün

(bkz: 2011 2012 sezonu euroleague şampiyonu galatasaray)

(bkz: aslanı tadacan moskova)

18.15'te ntvspor'da başlayacak euroleague maçı.
galatasaray için en iyi senaryonun, az ve içerde telafi edilebilecek bir farkla mağlup olmak olduğu maç. hepimiz isteriz ama cska deplasmanında galibiyet hayalden de öte.
galatasaray'ın kazanacağı maç. küçük düşünenlerin bizi anlaması zor.
kimsenin galatasaray'dan galibiyet beklememesi gereken maç. 50 sayı fark yese bile üstünde durulmaması gerekir.

edit:basketboldan uzaktan yakından alakası olmayan fanatikler rahatsız. ulan açın bakın cska bu sezon neler yapmış. size şöyle açıklayım şuan futbolda barcelona neyse basketbolda da cska odur.
efes'e yenilenlerin cska'yı yenmeyi hayal ettikleri maç.
fenerli ezikleri germiş maç. son zamanlarda galatasaray'ın bütün branşlarda maçlarını takip ediyorlar. yazık la.
cska moscow final 4'un şampiyonluk adayı iddia ediyorum yenilgisiz şampiyon olcaklardır.
kısacası anadolu efes gibi galatasarayda yiyecek farkını evine döncektir,yapılcak hiç bir şey yok, bizimkilerin yapması gereken tek şey her pozisyon için savaşarak onurlu bir şekilde basketbol oynaması. bir analiz yapacak olursak top 16 nın en az sayı atma kapestesine sahip takımıyla,en çok sayı atan takımının karşılaşmasıdır siz düşünün.
sloukas'ın mucizevi üçlüğünden sonra açıkcası psikolojik olarak çöküp maçı kaybedeceğimizi düşündüm ama aslanlarımız gerçekten son topa kadar mücadelelerini sürdürdüler ve maçı aldılar hepsine helal olsun.
galatasaray'ın almasını ümit ettiğim karşılaşmadır. yenileceklerse de geçen seferki gibi son saniyelere bırakmamalarını diliyorum,zira o 3lükten sonra ömrümden ömür gitti *
cska'nın bir aksilik olmazsa galatasaray'ı ezim ezim ezeceği karşılaşmadır. tabii ki galatasaray'ın bu maçı kazanmasını çok isteriz ama gerçekler var sonuçta. şu ana kadar bütün maçlarını kazanmış moskova ekibi fire vermeyecektir.
galatasaray'ın kazanmasının malasef mümkün olmadığı karşılaşmadır. cska bu boru değil.
Dünkü (bkz: 1 şubat 2012 olympiakos anadolu efes maçı) nın ardından bi kat daha önemi artmış olan maç. eğer galatasaray maçı kazanırsa Top8 biletini cebine koyacaktır. zor olacağını bizde biliyoruz ama böyle maçlar tarih yazmak için vardır. (bkz: galatasaray adının olduğu yerde umut vardır)

edit: yine imla
iddaa oynamaya gittiğimde aceleden ve izmir e kar yağmasının verdiği garip bir kafa haliyle "lan bi maç oynıcaktım hangisiydi" diye düşünüp düşünüp gözümün önünde duran csk 1'den 1 olayını kaçırdım. benim gibi olmayın burdan söylüyorum iddaa oynayacaklara bu senenin kesin finalisti olan csk a iy/ms 1/1 verin hatta eve gittiklerinde doyamazlar hala atmaya devam ederler o kadar söylüyorum.
oktay mahmuti nin efesin başında olduğu dönemki gibi mucizeler yaratabilirse çekişmeli olabilecek maçtır.
galatasarayın kazanmasının mucize olduğu maç. ama ben sahada yenilse bile sonuna kadar mücadele eden bir takım görürsem bana yetecektir bu.
ilk yarının bitmesine 4 dakika kala cska'nın 37-30luk üstünlüğü ile devam eden karşılaşma. cska 10-0 lık seri ile başlamıştı maça ama cimbom deli gibi savaşıyor.
ilk yarısı 44-37 cska üstünlüğü ile tamamlanan karşılaşma.
44-37 ile ilk yarının sona erdiği maçtır. ah o top kayıpları olmasa...
galatasarayon çok iyi mücadele ettiği ve özellikle hücumda iyi olduğu maç. ilk yarı sonucu : 44-37
ilk yarının 44-37 cska moskovanın lehine bittiği maç.maç 10-0 ile başladı ama galatasaray savaşıyor. belki yenilecek ama kaybetmeyecek.
ilk yarısı itibariyle nice kuponlar yırttırdı, nice ocaklar yandı.

gist'e 8.5 sayı altı verecektiniz hacılar, yanlış ettiniz.
ahanda buraya yazıyorum. 3.çeyreğin ilk 5 dakikasında fark 15'i görecek çünkü bizim takımda 3.çeyrek başı fobisi diye saçma bir fobi var. Bu sezon sadece bir iki keko maçta öyle bir problem yaşamadık, diğer bütün maçlarda bu 3.çeyrek başında yediğimiz peşpeşe sayıların cefasını çektik.

Olympiakos maçında da öyle oldu, yunanlar bir anda 14 sayılık farkı eritti fakat toparlamayı başarmıştık orada. Umarım çok fark yemeden bitiririz maçı.

Haa kazanır mıyız? zor be gözüm, eyvallah galatasaray ne devleri devirmiş takım falan ama.. zor be gözüm. inşallah diyelim.
atakları yok yere harcamasak fark 4-5 lerde gezecek. hep aynı hataları yapıyoruz kardeşim hiç mi antremanlarda konuşmuyorsunuz anlaşmıyorsunuz yahu.
3. periyoda kadar dayanan galatasaray devamını getirememiştir.
galatasaray ın "şampiyon"a yenildiği maç. maç bitmedi ama olsun. sonuçta yenilecekleri takım cska şampiyon olacak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar