bugün

Erken boşalan Laptop pilidir. Bilgisayar hastanesine götürülmesi gerekir.
O laptop zamanla prizden ayrılamaz hale geliyor şükretmek lazım.
sürekli şarja takılı olduğu için daha fazla dayanamayarak iflas eden pildir. zamanında bilgisayar doğrudan adaptörle çalıştırılırken çıkarılmış olsaydı böyle erken boşalmazdı.
markası casper olan üründür. iş yeri almıştır. alma denmiştir ama yinede alınmıştır. seneyi devriyesi olmadan pili ölmüştür.
erken boşalmadır. zamanla düzelir.
gelen uyarı sesiyle, kişinin olağan üstü bir yırtıcılıkla öbür odaya koşarak,engelleri aşarak şarj aletini kapıp saniselerle yarışarak geri dönme hadisesidir. bilgisayarın gerekliliği konusunda anlaşma sağlayamamış anne modelinin, cıkk cıkk sesleri eşliğinde acınası hallere düşürmesinin hikayesidir.
bende de erken boşalma var. 3 - 5 dakkada bitiyor. yenisi teknosa isimli büyük bakkalda satılmıyor maalesef. servisi bulmaksa imkansız.
3 dakkada dolup 3 dakikada boşalan laptop pilinden evladır. resmen dünyanın en eski laptop pilini kullanıyorum lan. *
bataryasız kullanmayanın derdidir. bataryasını koy çantaya gör bak nasıl yıllarca dayanır. he bir de jenaratör akımı ile şarj etme, pilin kukusuna koyar.
bozulmuştur.*
daha kötüsü de vardır. 2 saatte dolup direk boşalan. bari 1 dakika dayan yahu.
(bkz: erken boşalma)
haftalarca sevişeceği geceyi düşünüp muradına erdiğinde boşalması maksimum 10 dakika süreceklerin eleştirdiği pildir.
çılgın gibi oyun oynayan ya da laptop'un bataryasını yanlış kullanıp ömrünü tüketmiş kişinin pilidir.

şu an kullandığım cihaz 2 yılı devirdi ve hale batarya kapasitesinin büyük bölümünü muhafaza etmekte.
(bkz: toshiba)
(bkz: mastürbasyon)
2 saatte dolan 10 dakikada boşalan laptop pilinden hallicedir.
(bkz: (#10044815))
ben 5 yıldır asus marka laptop kullanıyorum, ilk aldığımdan beri 2 saat pil ömrü vardı bir kaç saat önce elektrik gitti 1 saate yakın pille kullandım pil ömrü halen 1 saat den fazla var diyordu. bugüne kadar her çalıştırdığımda fişe takılı durur, pilini de şimdiye kadar hiç çıkartmadım. lazım olduğunda da pille kullandım tabii, hiç sorun yaşamadım.
hem şarjda takılı hem de pil pc ninüzerindeyse süre itinayla daha da kısalır * * *
2010 yılında hala uçan arabaların ve ışınlanmanın olmayışı ile yakınan ben, bugün gördüm ki 10 yıldır lityum iyon pilden öteye dahi gidememişiz. teknolojik yenilikleri biz yaparız diyen steve jobs'dan en kısa sürede lityum iyon pillere alternatif bir buluş yapmasını rica ediyorum. bunu yaptığı zaman apple'ı seveceğime söz veriyorum.

(bkz: iphone/#10077509)
(bkz: telefonu kaybetmek/#10125429)
havuz problemlerini işte bu yüzden öğretiyorlar.
2 saatte dolup, yarım saatte boşalan pilin bütün vanaları açılınca... işte böyle bir şey.
teknolojinin tıkandığı nokta falan değildir; laptopu fişe takılı kullanırken pilini çıkarmamanın sonucudur; başka bir deyişle, pili şarj olduktan sonra hala fişe takılı kullanmaktır laptopu, pil şarj olunca fişe takılı kullanacaksanız pili çıkarın.
bireyi düşünen laptop pilidir. Az biraz reel hayata dön diye çabalasa da birey bunu anlamaz. Laptop pilinin dayanması gerektiği saatler içinde laptop'a ve pile küfreder. Tasvip etmiyoruz.
sinir olduğum durumdur. devamlı başa derttir. sabaha kadar büyük bir umutla 'haah bugün çok durdu bu bitmez kolay kolay'deyip yola çıktığımda beni yarı yolda bırakan laptopun her zamanki halidir.
görüntü kalitesinin, gözlerin de feriştahını miken laptop pilidir. narin aletimiz pil takılı değilken yeterli enerjiyi alamadığından ekran daha karanlık olur; şarja takıldığı an ekran parlar. "ben bunu sevdim hacı" diyenler prize bağlı yaşamaya mahkumdurlar.

bu tarz bir sorunu sadece kendi laptopumda gördüm zamanında onu da belirtmekte fayda var. sizin bilgisayarınız fişe takılmadan parlak gösterecek kadar akıllı uslu olabilir.
bir hafta giden versiyonu olduğunu ve bizi daha çok soymak için üretilmediğini bilerek çıldırtan pildir.