bugün

saçma bir tanım olacak ama; 1992 yılında doğmuş dişilerdir.

on sekizinci yaşlarını doldurmuş olup, potaya girmişlerdir.. dikkat etsinler..!!
bu sene üniversiteye girebilecek kızlardır.
sen yenisin galiba deyip ikram bisküviyi uzatabilir birisi. dikkatli olsunlar.
(bkz: üniversitede erkekler sulanıyormuş)
1991 doğumlu olan kızların papucunu dama attırmış olan kızlardır. üzülmüyor muyum üzülüyorum. ama şöyle bir gerçek var; kendim de içinde olduğum için demiyorum ama 1991 neslinden sonra bir bozulma var gerçekten. kızları iyi hoş falan da hiç ama hiç bi şeyden haberleri yok. varsa sözlükte olan -ki vardır-, üstüne alınmasın.. söylediklerim benim gördüklerim için geçerli. ben şu anda tüme varım yaptım evet. bide tümden gelim var. gördün mü bak çok bilgiliyim. *
//lolita loli-tat sonuna t ekleyip tadarsan ve tadından yenmesse o 92 li olabilir...
not:sene 2010
ben özgürüm triplerine girip babalarının söylediği saatte eve gitmeye mecbur olan kızlardır.
reşit olup, bu sene üniversiteye başlayacaklardır.

allah şimdiden sahiplerine bağışlasın.
90 sonrası nesil emo tiki miki olmuştur.
82'lilerden 10 yaş küçük çıtırlardır.
sözlük ahalisinin şimdiden derdi olmuş kızlardır.
şaşırdım mı bu duruma?
tabiki de hayır.
artık çoğu reşit olan kızlardır. ilgi alanıma girmemekle birlikte genç ergenler tarafından pafilendikleri zaman hapse girme riski artık yoktur.
(bkz: seksi fotoğrafları için tıklayınız)
yaşlı hissetmemi sağlayan kızlardır..
denildiği gibi emo tiki olmayanları aklı başında olanları da vardır. ayrıca üniversiteli olacaklardır bu yıl.
1990 doğumlulardan birşey görmedik ki 92 lilerden görelim diye beni iç geçirtir.
(bkz: acı ama gerçek)
tuvalet aynasına bakarak, nokia 6600 yardımıyla, 45 derecelik açıyla foto çekip, facebook'a koyan ve genelde adları, 'tadlu manYaqx olan kızlardır.
sen ne kadar büyümüşsün böyle, dedirten kızlardır. çıtırlığına aldanılmamalı en az iki sene uzak durulmalıdır. 18 yaş bir kızın en kötü olduğu yaştır.
piyasaya çıkmaları ile beni dumura uğratmış kızlardır. ohaa ne zaman çıkmışlardır piyasaya daha dün doğdular. zaman hızlı geçiyor be.

edit : şimdi eksiler bu ergen kızımız iyi seyret. *
edit2 : bak ben dedim sazanın biri atladı. *
muhtemelen, eğitim sistemine söven kızlardır. *arkadaş çevremin yüzde 54,2 sini oluştururlar. ilk kez oy kullanacak olan bu kızların büyük bölümü* 'hayır' diyecektir.**
Oy kağıdı gelen üniversiteyi şehir dışında kazanan 18 yaşını dolduran kız tipi. (bkz: ben)
kayıp nesil.
18 yaşına basmış kızlardır. seneye sıra 93lülerdedir, ondan sonra 95, 96 bıdı bıdı..
şuan üniversiteye girmek için ya da girmiş olan kızlardır. Üniversite oğlanlarının piliç gözüyle baktığı saf kızlardır. Ayrıca geçtiğimiz sene okulun stone tanımlı kızlarıdır.
çıtırlıklarının avantajını kullanırken onu erken kaybetmemeleri gereken kişiler.
bir çoğunda görülen ve sıkça duyabileceğiniz bir terminoljiyle konuşan kızların dahil olduğu yaş grubu. şöyle ki;

-janım
-yaf
-arki(arkadaş demekmiş)
-kanki
-manyak bişi,süper bişi
ve böyle devam eder gider. eğer türkçenin doğru kullanılması konusunda takıntılı biriyseniz, msn ya da cep telefonunda yazışarak sohbet etmeniz tavsiye edilmez. tavsiye de bulunsanız dahi sizi dinlemeyecektir. ve ayrıca o kız bu entry i eksileyen kızdır.