bugün

hayallerimin urunudur. az kaldı urettirecegim nutellaya. boyle pompalaya pompalaya ağzını pompanın ucuna dayayıp nutella komasından olmek isteyenler icin harika olacaktır.
(bkz: 19 mucizesi)
(bkz: pompalı dehşeti)
(bkz: nutella çeşmesi)
yattığınız yerin tavanına, uzun bir hortum aracılığı ile ağzınıza gelecek şekilde monte edilerek kullanılması durumunda her türlü derdi, tasayı unutturması kaçınılmazdır.
(bkz: biz böyle hayaller kurardık necmi)
(bkz: sebile su yerine nutella damacanası takmak)
(bkz: nutella ne lan)
(bkz: satis rekoru kirabilecek urunler)
(bkz: her genç kızın rüyası)
nutella kamyonu denecek olan bir aracın sokaklarda gezinmesini sağlayacak olan üründür.
küçüklükten beri çoğu çocuğun hayalini kurduğu jelibon ve cips havuzunun günümüz versyonu. düşüncesi bile mutlu etmeye yetiyor. ama tabi ki de temennimiz gerçekleşmesinden yana.
sonunda boğulmak olsa da benim o sularda yüzmem gerek.
(bkz: nutella çeşmesi)
(bkz: sebil)
(bkz: bismillahirrahmanirrahim)
ölümüm senin elinden olsun denilesi alet.
hayallerim askim ve nutella....hala yapilmammiş olması büyük talihsizlik olan icattır..
kendinden pompalı olması büyük avantaj. bi de depozitoluysa dadından yinmez.
erkek öğrenci evlerinde kavga sebebi. keza herkes musluğu ağzına almak sureti ile takılacağı için ağız kondomu tarzı bir icada sebebiyet verebilir. tabii hijyen delisi kızlar için henüz icad edilmemiş ise.*
(bkz: spiderman)
mantıklı keşke olsa dediğim fakat böyle birşey olursa günde 50kg alınacak olan güzel düşüncedir hatta binevi kitle imha silahı olarak bile kullanılabilir(bu yeniliği tüm millet sonuna kadar dener ve herkes kalp krizinden ölür).sırf böyle bir damacana için ruhunu satabilecek insanların bulunması.
kamyonun melodisini düzgün yapsınlar da...
(bkz: kalabak suyu)
(bkz: kamyon melodisi)
sozlukte buyuk ilgi goren urun. demekki piyasaya cıkınca yer yerinden oynayacak.allah ım zengin oluyorum. patentini aldım.*
başlığı görünce agzımın suyu aktı dedirendir. istiyorum ulan, hadi beni güldürün be. *
an itibari ile sanayide tasarımını tamamladığım, üretim aşamasına geçmek üzere olduğum alet.
aletin özellikleri;
*50 kg kapasite
*tak çıkarlı
*oynar başlıklı (opsiyonel)
*kendinden pompalı
*bittiği zaman kendi sipariş veren zihin (opsiyonel)

satış peygamber usulü olacaktır. yok direkt satsam mı diye düşünüyorumda. neyse teklifleri değerlendireceğim.
urunun uretim asaması ve tasarımında tek problem vardı olan ancal çözülen hede. damacananın kenarlarını sıyırma mevzusu. malum nutella kavanozunu sıyırmak orgazmından daha zevkli anlar sıralamasına girebilir. dolayısıyla opsiyonel eklenecek ozellikle pompa icine yerlestirilen ekmekle damacananın kenarlarını sıyırıp size nutellalı ekmegi geri verecek.
(bkz: hani nerde) (bkz: kim gördü kime dedi) (bkz: getirin ulan)
(#4510968)

damacananın içi fabrika çıkışı olarak 1 cm kalınlığında ekmek kaplı olacak. (opsiyonel yapmadım, değerimi bilin)