bugün

Çok renkliyi göt eden maçtır.

8 9 yer diyordunuz amk götleri.

Efendi beşiktaş.
görsel
bazılarına kapak şov yapan mactır. cok büyüksün Beşiktaşım beee!
(bkz:uyanın laaan Beşiktaşın maçı vaaaaar!
bize inanmayanlara gelsin:
Gomez e selamlar!!!!
beklendiği gibi beşiktaş'ın üstünlüğü ile sonuçlanmıştır...

2 aleyhte penaltıya karşın deplasmanda üstelik galip gelinmiştir.

evinde 18 maçtır yuropa yenilgisi görmeyen napoli'ye karşı galip gelinilmiştir.

amma;

istatistik olarak beşiktaş'ın en kötü maçlarından biri olmuştur. son yıllardaki...

3. bölge de akla zarar top tercihleri kullanılmıştır.

2016 yılında hala necip beşiktaş forması giymiştir.

böyle garip bir maçtır.

not: size abuobakar maçın yıldızı olacak dedim dedim inanmadınız bakın şimdi ne oldu. he ıı...
napoli'yi hakeme rağmen yendiğimiz maçtır. anası tanımadığı adamlarla para karşılığı yatan kadının evladı o hakemi de yendik ya... GURURLAN!!!!
Beşiktaş bala kazandı şansıyla kazandı diye yorumlar duyuyorum. Yapmayın etmeyin.

Bu yorumu yapan adam ya içeride Napoli maçı izlememiştir veya daha kötüsü hiç maç izlememiştir.

Futbolu az çok bilen bi adam olduğumu düşünüyorum. O sahada ter akıtmanın ne olduğunu, senden daha kaliteli olduğunu bildiğin takıma karşı mücadele etmenin ne olduğunu da az çok bilirim.

Napoli bilmem kaç senedir kaç kez kaybetmiş sahasında acaba? Ulan tabii ki şansın olacak da kazanacaksın o deplasmanda o ayrı konu.

Sen heralde Roma kazanırken 10 tane pozisyona girdi çatır çatır top oynadı falan sanıyosun?

Sadece şu istatistiği bırakarak geceyi özetlemek istiyorum.

Napoli;
2011-12 sezonu Sahasında City ve Villareal galibiyeti ve Münih ile beraberlik almış.
2013-14 sezonu Arsenal, Dortmund, Marsilya galibiyetleri.
2014-15 sezonu eleme aşamasında Bilbao ile berabere kalmış.
2016-17 sezonunda ilk maç Benfica'yı yendi ve bugün Şampiyonlar ligi tarihinde Beşiktaş karşısında ilk yenilgisini aldı.

iç sahada yendikleri takımlara dikkat çekmek istiyorum. E biraz şansın yanında, azıcık da top oynamak lazım heralde bu takımı orada yenebilmek için.

Kalitesiz yorumlarla şu adamların emeklerini piç etmeyin gözünüzü seveyim. Böyle galibiyetleri de şansa bala falan indirgemeyin.
bir galatasaraylı olarak beşiktaşı tebrik ediyorum.

saygılar sunuyorum azizim...
bazı insanlar hala hazmedememiş beşiktaş galibiyetini.

evet iyi oynamadık ama akıllı oynadık ve bu bence iyi. normalde avrupa maçlarında rakipler bulduğunu atar, bu sefer biz yaptık.

neymiş napoli hata yapmış da öyle gol atmışız. ne yapacaktık amk, napoli hata yapınca kenara çekip hatası üzerine yapıcı bir konuşma mı yapacaktık?
görsel
O değilde necip bu akşam makalele gibi tip oynadı ya, işte öyle birşey...
napoli boru falan bi baslik vardi sahi ne oldu.
Capslock zaaaaaaaaaaaaaa koyduq mu zaaaaaaaaa capslock.
Beşiktaş kazanmıştır tebrikler.
hakemin kel kafasına bol bol sövüldü.3.golü attık yine sövüldü.
beşiktaş be!