bugün

Şampiyonlar ligi b grubu üçüncü maçıdır.

Açık konuşmak ve gördüklerimi söylemek gerekirse tüm taraftar ve holigan sayfaları bu eşleşmeyi konuşuyor. Gönül futbol hakkında konuşsunlar isterdi ama nafile. Deplasmana gidecek arkadaşların dikkatli olmasında fayda var.

Edit: çarşı berlin' de maça gidiyor. Korkunç bir deplasman tribünü performansı bekliyorum bizimkilerden. Üstüne birde simsiyah giyinerek gidecekmiş herkes. Son holiganlar konsepti sanırsam.
napolinin 9-0 yeneceği maç.
2-0 beşiktaşın alacağı, at fava bekle dediğim maçtır.

edit: 2-1'ede tavım, olabilir yani.

maç sonu editi: tamam olm 3-2'de okey.
(bkz: Sikerler kamil hepimizi sikerler)
Beşiktaş lıyım ancak, bu napoli bizi siker dayı. Acımaz yani. En az 2 farklı alırlar. Daha kiev i yenemedik.
iki maçtır köy takımlarıyla karşılaşan beşiktaş'ın sonunda düzgün bir rakiple karşılaşacağı maç. evet.
Bu oyunla napolinin beşiktaşı patates edeceği maçtır.
Milik in oynamayacagi mactir. Gazamiz mubarek olsun.
Beşiktaş'ımın 1-0 yeneceği maç. Rüyamda gördüm.
abuobakar'ın yıldızlaşacağı ve beşiktaş'ın 1 - 2 kazanacağı maç...
kendi evinde napoli handikaplı kazanır diyorum. duygusallığı kenara bırakarak yorum yapmak gerekiyor, kazanacak gücümüz var ama tecrübemiz yok.
En azından bir puan almamız gereken maç. Bir Beşiktaşlı olarak söylüyorum eğer berabere kalırsak cidden sevinirim, maçı kazanırsak çıldırırım.
Forvetimiz olsa belki kazanırız diyeceğim ama yok malesef. Beraberlik bizim için iyi olacaktır.
Yenilmemek önemli.

Maçı idman tv den izleyebilirsiniz.
Bjk nın puan alacağına inandığım maç.
Başarılar.
Not: bursaspor
besiktaşlı futbolcular her şeyde hakeme ağlayıp zırladıkları için kaybedeceği maç. kabul edelim artık maçı hakem katlemeyecek sikip atacak napoli. bir ihtimal duran toplardan skor buluruz.
Yine amk tivibusunda mi ne di mi kesin bu mac amk onlarin ben.
0 dan 1 olur düşünmeden oynayın.
beşiktaşın belki biraz zorlanacağı fakat güzel bir skorla döneceği şampiyonlar ligi maçı.

Edit: adriano vurduuu ve goooooll..

Edit2: beşiktaş cancer is coming...

Edit3: uzatmalarda ceza sahamıza top gelmeyen maç. Bir beşiktaşlı olarak buna alışık değilim. Gerçekten çok enteresan...
ilk 11 belli olmuş.
http://birduyum.com/besiktas-napoli-maci-ilk-11i/

şimdi Mamma li Turchi! diye bağırtma zamanı.
Arkadiusz Milik'in yokluğunda, Beşiktaş'ın puan şansının olabileceği maç.
tecrübesiz şenol güneş'in çapının yetmeyeceği maç. bundan önceki iki maçta gördük kusura bakmayın. gönül beşiktaş yensin istiyor tabi. evet.
Allah'ını sevenin defansa gelmesi gerekeceği bir maç olacak gibi.
napoli, teknik olarak bizden üstün. o yüzden maçı diğer alana yığmaya çalışırsak gole gidemeyiz, ortasahada boğuluruz. daha kompakt oynayıp hızlı toplarla çıkarsak sonuca gideriz. bence şu kadro ile çıkmalıyız.

----------------------fabri---------------

beck--------tosiç-----marcelo-----caner

-------------atiba reyiz----g.inler---------

olcay---------------tolgay------------kerim frei

-------------------abouakar-------------------

çok tartışmalı tercihler var gibi ama açıklayayım. olcay formsuz ama kontralarda ve şok preslerde ona güvenmek zorundayız, ha keza kerim frei için de aynı şeyler geçerli. kanatlardan biri quaresma olursa beklerden biri feci yalnız kalır ve napoli affetmez.

talisca yerine tolgay, çünkü tolgay daha kıvrak ve daha defansif. talisca'ya göre şutları zayıf ama talisca'ya göre kondisyonu çok daha yüksek. çok eleştirilmesine rağmen aboubakar, çünkü aboubakar cenk'e göre daha hızlı, hızlı dikine çıkışlarımızda peşine en az iki adam takar ve olcay, kerim, tolgay üçlüsüne daha çok alan açar.

hamle olarak da cenk, q7 ve talisca elimizi ilerleyen dakikalarda çok rahatlatır.

şenol hoca'nın bambaşka planı olabilir ama napoli'ye karşı çok açık oynamak bence fazla riskli.
beşiktaşı'mızın puan ya da puanlarla dönmesini temenni ettiğim şampiyonlar ligi maçıdır.