bugün

doğruluğu ispatlanamayan yalan haber. kürtleri karalama politikası işte.

kürtleri karalamak amacıyla oluşturulmuş haber.
hürriyet'de bahsedilen haber.

edit: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29852503.asp

hürriyet maalesef 8 şehidi doğrulamış. başımız sağolsun. allah gani rahmet eylesin.
Son dakika haberlerde geçiyor. Doğruluk payı var. Bomba patlaması sonucu olmuş.
Edit : uzaktan kumandalı bombayla yapılmış hain Bir Saldırı. 8 asker şehit oldu. Başımız sağolsun.
sanırım doğru haber.

http://www.radikal.com.tr...eri_araca_saldiri-1418208

başka kaynaklarda 8 şehit olduğundan bahsediliyor. umarım doğru değildir.

edit: maalesef haber doğru gibi görünüyor.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29852503.asp

http://www.milliyet.com.t...li-tuzak--gundem-2104537/

ulan yeter be yeter!! allah hepinizin belasını versin, gencecik insanların canına kast edenler, allah sizlere de acıların en büyüğünü yaşatır umarım.
Yine askeri konvoy geçerken mayın patlaması sonucu sekiz askerimizin şehit olduğu kahpe saldırı.

Sizin gibi kansizlarla masaya oturan, çözüm diyerek bu ülkeye ihanetin kralini yaşatan kim varsa bu vebal onların üzerinedir.

Karşı karşıya gelip çarpışamayacak kadar yüreksiz, arkadan vurmaya alışmış köpekler, su dünyada savaşmadığımız millet kalmadı, sizin kadar orospu çocuğunu hiç bir yerde görmedik.

Kanınız kurusun kahpe evlatları.

götünüze kına yakın emanet oycular.
hala kardeşlikten bahseden orospu evlatlarını göstermiştir.
mk evlatları 8 şehit ya. terörist değil bizzat orada yaşayan sivil kürt teröristleri yaptı ve eminim belediyede falan çalışıyordur. o bölgede teröristle kürt arasında zerre fark yok, eline kitap almamış cahil kürtlerin evinde kalıyordur geceleri de, yemek yiyordur falan. ırkçı hain kürtlerin yaptığı saldırıdır.
doğru olmadığını umduğumuz ama maalesef doğru olan haber.
alın açılımınızı bir tarafınıza sokun. benim olan tüm haklar onun da hakkı kardeşim bu ülkede. senden benden zengin durumdalar. açılım maçılım yok. kimsenin kimseden eksiği yok. beğenmeyen siktirsin gitsin. amınakoduğumun yerinde bıktı lan bu millet sizle uğraşmaktan. düşün artık yakamızdan. hem arkanı terör örgütüne dayayacaksın, hem pkk sizi tükürüğüyle boğar diyeceksin, hem de barış güvercini kesileceksin.
ne istiyorsunuz amınakoyim bizden?
hayır yani 1 aydır bakıyorum haberlere, bir kez olsun delikanlıca çıkın şu askerin karşısına. amınakodugumun kancıkları. ya pusu atar, ya mayın döşer, ya arkadan vurur, ya uyurken vurur.
siz mi devlet kuracaksınız amınakoyim. gidin bokunuzla oynayın kahpe sürüleri.
sinirden kendimi sikecem amk
Benim anlamadığım barış süreci denen garabetten önce de en çok bu yollara döşenen mayınlardan bombalardan şehit veriyorduk.

Devletin üst organları, Aselsan Roketsan ODTÜ vs bu konuyla niye ilgilenmiyorlar? Bir teknoloji yok mu bunu görecet bilecek tespit edecek?

Orospu çocukları oturdukları yerden bir tıkla kaç askerimizi yok ediyorlar, beş yıldır buna karşı tek bir önlem alınmamış olması AKP hükümetinin aptallığı değil de nedir?
Sevinen k*rtlerin amına koyayım.
alın size kardeşiniz k*rtler ! hala daha kardeş diyorsanız sizin ben kanınızı vicdanınızı silkeyim!
8 tane gencecik delikanlı... niye öldüler ne uğruna? vatan için mi?

yoo vatan için olsa selahattin demirtaş diye birinin mecliste olmaması lazımdı. dilek öcalanın mecliste olmaması lazımdı.
bizi tükrükleriyle boğacaklarını söyleyen adamın şu an yaşamıyor olması lazımdı. bu memleketten bizi kovacağını söyleyen kadının şu an ölmüş olması lazımdı.

demek ki vatan için değil ak parti tek başına iktidar olamasın diye öldüler.

hdp hayranı türkler yüzünden...sizin yüzünüzden... bu bombalar bi gün taksimde cihangirde nişantaşında da patlayacak. o zaman mı anlıycaksınız?
sanırım beni sokağa çıkaracak saldırıdır. böyle devam ederse silahımı alıp dışarıda gördüğüm suriyeli ve kürtleri öldüreceğim. bu iş böyle çözülür...
maalesef 8 askerimiz daha hainler tarafından şehit edildi. diyecek bir şey bulamıyor insan...
Allah rahmet eylesin.

ülke yangın yeri her kesimden insanlar ölüyor ve siyasiler hala oturup bir hükümet kuramadı.
daha doğrusu Erdoğan ve Bahçeli kurdurtmuyor.

ankara'da havalar güzel sanırım.

Edit : katili neden kürt halkı amk bebeleri , Kürt öldüğü zaman Kürtler tüm Türkleri mi suçluyor ?

cenaze üzerinden siyaset ve ideolojik rant budur işte.
Irkçıların kurbanı olmuşlardır.
Ülkede hala şehit edilen askerler var..
Bizler ise sadece burda belden aşağı muhabbet döndürmeye, karı-kız düşürmeye çalışalım.
Orada olenler bizim amcamiz, dayımız, oğlumuz, abimiz, kardeşimiz, dostumuz, eşimiz.. hain bir pusu ve evlere düşen o acı. Hadi dindirin o ananin, babanin, kardesin ve eşin acısını..
O gunahsizlar belki de sivil halkın canını korumak için bir yerden, bir yere gidiyordu.
Sakin ola sakin burda hiç kimse yok iyi oldu, hakettiler vs. Demesin..
Klavye patronluğu yapmasın.
O sıcak bölgede bulunan, askerlik yapmış olan insanlar bilir.. Annene, babana yalan soylersin. Doğunun en ücra kosesinde, köpeklerle uyursun..
Bilirsin ki vatan burası! Evin burası! Ve mezarın!!!!!
Yaşamayan bilmez..
O canlar yandı, allah başka acı tartırmasin. Ama durmayacaklar ve bu saldırılar devam edecek.

Lutfen ama lütfen bitsin!!
Daha fazla can yanmasın!!
Aile dağılmasın!!
gelir şimdi 3-4 oruspu çocuğu yok akp yüzünden demeye başlayıp hemen şu vahim olayi siyasi noktaya çeker. bu şehitlerin siyasetle alakasi yok. bu terör. bunu yapanlarin cezasi ölüm.
ana bacı sövmek istemiyorum fakat hak ettikleri ortada. teröre yüz veren, bunlarla masaya oturan, bu arada yıllarca güçlenmeleri için fırsat veren, dağ taş bombalamaktan başka hiçbir şey yaptırmayan malum partinin elindedir şehitlerimizin kanları. pkk ve hdp konusuna ise hiç girmiyorum teröristi meclise alan, başa çıkartan, ülkedeki tüm siyasi ve sosyal dengeyi bozup %2 civarı oy alan partiyi %15 lere çıkartan malum partinin elindedir şehitlerimizin kanları.

her ikisini de destekleyen, oy veren herkesin elindedir ölenlerin kanları. biz soramıyoruz, allah hesabını soracaktır. inşallah.
(bkz: mhp nin terör komisyonuna red oyu vermesi/#28700539)

ekleme: genç ülkücüler rahatsız.
başımız sağolsun. barış isteyenlerin böyle saldırılar yapıp askerlerimizi öldürmesi garip. bizim milletimiz sazı eline alan herkesi kendisi gibi sanıyor. yılmaz özdil haklıymış galiba seçimden 2 gün önce yazdığı yazıda 'biji izlemeye devam edin' diye bir yazı yazmıştı kendisini pek sevmem ama haklıymış. yazık şu gencecik insanlara yazık. milletvekillerin veya partilerin akp nin mhp nin hdp nin chp nin artık birşey yapıp bu sorunu çözmeleri gerekiyor bu partilerden hiçbiri oyu haketmiyor işlerini görevlerini yapmıyorlar allah hepsini ıslah etsin.
tayyip icin elini uzerine koyup basucunda mikrofana konusacagi yeni tabutlar (!)...
sindiremiyorum, kabullenemiyorum. allah sabir versin.
bu devirde asker ve polis olana akp sahip çıkmıyor. bu çok açık.

(bkz: akp nin pkk hdp ile işbirliğini görüp polis olmak)
görsel
ya ben kalkıp diyemiyorum ki milletin başı sağ olsun benim insanım bir hiç uğruna ölüyor 20 yaşında bir fidan neden öldüğü bile belli değil istediği kadar çözülsün istediği kadar refah gelsin ülkeye şehit annesinin çok mu umurunda artık onun baharı geçmiş zaten yazık oldu Allah ailelerine sabır versin dünya fakirin başına yıkıldı her zamanki gibi.