bugün

hazır ukrayna karışıkken ve mitte bir işe yaramıyorken sözlük adına bir dilekçe gönderip mite tüm slav kızlarını kaçırma operasyonu başlatmalıyız.çoğunluk olursak bence bu iş hallolur.
3 cm farkla kurtulduğum kampanya. sorun yok uygulanabilir.
Uzmeyin o kizlari kisa olsunlar bizimde golgemiz uzun gelin bu yaz sicaginda golgelenin.
Ha unutmadan sunu hatirlatayim bu golge normal golge siktirmeyin fesat beyninizi.
Şöyle başlıklara ciddi ciddi entry girenler uçurulsa çok daha yerinde olur.
ortalama Türk kadını boyunun 1.61 cm olduğu göz önüne alınırsa, oldukça ciddi bir kıyım olacaktır. bunun yerine 1.70'ten uzunları uçurmak daha mantıklı gözüküyor.
görsel
hocam sonra etrafta minyon kız arayışına girmeyin, bulamazsınız valla.^^ hem uzun boylu olmak zararlıdır, sürekli kafanı bir yerlere çarparsın mazallah. sonra uzunsun diye evin bütün perdeleri sana taktırılır. yine uzunsun diye erişilemeyen mutfak dolaplarındaki tencereleri sen indirmek zorunda kalırsın. boya badana işi de sana yaptırılır, o boyla tavana bir sen erişirsin çünkü. bunlar hoş hareketler değil.

edit: uzun olduğun için sana sildirilen ayna ve camları unutmuşum.

edit2: kısa olduğum için gururluyum, ne varmış 1.60 olmakta?

edit3: ne yok ki.
kalan uzunlar da sana mı girsin? diye cevap verilesi talep.

olm kısa mısa yok. bam bam bam..

çok ararsın sonra..
Ohoo kimse kalmaz burda o zaman.
Ben kısa kız seviyorum. Lütfen uçurulmasın çünkü.

Kısa kızlar eklesin.
duyan gören de sözlükte 2.05 adamdan geçilmiyor sanacak. sk kafalı japon askerleri sizi. cüceden az uzunlar gelmiş burada ego kasıyorlar.
179 boyumla katıldığım kampanya.

hatta erkeklerden 190 altı kızlarda 175 altı uçurulsun da manken manken takılalım burda bee.
k.i.b.
a.e.o.
by.
1,74 m boyumla tüm sözlük erkekleri için idealim doğrusu, 1,70 m den kısa kızlar değil 1,90 m de gelse zaten uzaktan da fark ediliyorum bu güzellikle, bu boyla adeta şirinlikler silsilesiyim mm hihi !
manayı kelime ve harf sayısıyla ölçmeye kalkmaktır. Anlamsız bir kampanyadır.
176yim at gibi kariyim. ama atlar bildiginiz gibi ne seksi ne de guzeller.
Direk insanlıktan uçurulsun diyerek düzelttim kampanya.
siz kaybedersiniz yürüyün kızlar.
140 boyundayım. bu girdiyi sözlüğün magmasından yazıyorum. inşallah boyunuz devrilir.
atın bunları.
Sözlüğün avatarlara kalması durumudur.
saçma önermelerden bir diğeridir.

ayrıca cinsiyeti ortadan kaldırsan sözlük erkeklerinin yarısı da katılır bu kafileye

http://www.tuik.gov.tr/HbPrint.do?id=21508 görüldüğü üzere 171 erkeklerin ortalaması.
Valbuena boyunda bir erkek olarak yırttığım kampanya.
Bence 2 büyük milat gerekiyor.

Erkek boy ortalaması 180 olmalı kızlarınki iyi ama kızlar bu boyu 5 10 cm artırmalı. Yine de avrupa standartlarında kızların %92 en çok yaptığı aktivite tv izlemek olmuş, bu da kötü işte beynimizi yıkayan bir kutuya bakmak nasıl en çok yapilan hobi olabilir ki anlamak güç.
kısa boylu minion kızlara zaafım var la dayanamam.

bir yazarın ortaya attığı yem niteliğindeki önermedir.