bugün

hedefin bugün de tutmadığını söyleyip ısrarla ve hiddetle mesaiye bırakan yetkili çeşidi. hergün kalsan hergün mesaiye bırakır. hatta yatak getirip işyerinde yatsan hoşuna gider..

kendilerinden nefret edilir...
(bkz: öldürülesi insanlar)
(bkz: katil olma sebepleri)
mesai bitiminde mimari yollayan mimarlar dan b'r farki olmayan yetkilidir.

Esef ile kınıyoruz.

(bkz: mesai bitiminde mimari yollayan mimarlar)
Yetkilerinin elinden alınması için dua edilen, mesai hastası ve iş manyağı kişidir. insanların akşam için bir planları olabileceği aklına dahi gelmez, çünkü herkesi kendisi gibi * zanneder ve son dakikada müjdeyi * verir.
bunların anaları babaları, karıları yavruları yok mudur bilinmez.
aynı zamanda gece 12 ye kadar burda kalıyorsunuz. bitsin artık bu iş bugün bu sevkiyat diyen yetkilidir.
hayatta başarılar dilediğim yetkilidir. yetkisi buraya kadardır.
48 yaşında kocasızlık başına vurmuş karı tribidir genelde;
akşam eve gittiğnde kimsenin yanında giyemediği o pis eşortmanlarını giyip selülitli götünün üstüne oturup televizyon karşısında tek başına çekirdek çitlemektense; oturduğu koltuğun verdiği güvenle ve aldığı yetkili sıfatıyla millete emir vermek, bağırıp çağırmak götünden hedefler uydurup akşama kadar milleti kendi emri altında iş yerinde tutmak daha keyiflidir muhakkak.
o koltuktan kalktığı anda ne kadar ucube olduğunun kendi de farkındadır çünkü..
yiyeceği yumruklar için sonradan ağlamaması gereken yetkilidir. yetkisini aşmamalıdır.
ağzının orta yerine... bisküvi ikram edilesi yetkilidir.
17:44'te kimseye "iyi akşamlar" demeden sessiz sedasız paydos etmenize sebep olan yetkilidir.
kaç kaç kaç demenize sebep olan yetkilidir.

(bkz: ben yakalandım bari siz kaçın kurtulun)
1745'de akşam mı vardı lan it! diye çemkirilesi kişi.
kendi hayatı dibin dibinde diye, başkalarının iş dışı yaşantısı olabileceğini unutan yetkili kişidir. böyleleri yetkili olur zaten, geniş adam niye yetkili olsun ki..
dayak yemesine ramak kalmış kişidir.
kendisine cem yılmaz'dan komutan logar repliğini armağan etmek istediğim yetkilidir.
-o komutan logar var ya, ben onun ta...
genelde %95 l.t.d lerin yaptığı uygulamadır..