bugün

benim tarafımdan keşfedilmektir. burnunu ısırırım onun.
standart işçi üretecek evlilikler yapması. malum, elbette o işleri birileri yapacak.

görsel
olur da birşeyimiz yere düşerse alıp bize vermektir. hemzemin kızdır.
1.70 1.75 olmaktır.
1.55-1.60 boy arasındaki kadınların yatakta erkeklere daha seksi geldikleri ile ilgili bir yazı okumuştum pek inanmamıştım. erkek arkadaşıma yaptığı en iyi sexi sorduğumda 1.55lik eski sevgilisini söylediğinden beri kısa boylu kızlarla dalga geçmiyorum. kısa boy dezavantaj gibi gözükse de demek ki yatakta avantaja çevriliyormuş.
Genlerini kendi dizme imkanları olsaydı mutlaka hepsi uzun olmak isterdi. Fenotip genler ve çevre etkisiyle şekillenmektedir.
Mal beyanıdır, bilimsellikten ve mantıktan uzaktır.
1.50 LiK KIZLARIN YANINDAN GEÇEMEYEN, KIZIN KARŞISINDA iKi CÜMLEYi BiR ARAYA GETiRMEYEN EZiK TiPLERiN TROLLÜK YAPMASI KADAR iRONi DEĞiLDiR.
Etrafa gulumsemek icin bile yasayabilir.

Al eve besle, oyle tatli bazilari.
iq seviyesi 50 altı olan erkekleri ilgilendirmeyen amaçtır.
1.90 lık erkekleri baştan çıkararak kendine kul köle etmektir. Çok da güzel yapar oh olsun ehehehhe.
minyonların sevgilisi kişileri tespit edip kendine bağlamaktır.
Bir o kadarda yerin altında vardır. Yabana atılmamalıdır.
memleket brad pitt kaynıyor anasını satayım. Başlığı açan 1.85 boyunda, üçgen vücutlu ve yeşil gözlü.
1.70 lik kızların daha çekici görünmelerini sağlamak.
açanın yarası var ellam dedirten başlık.
1.60 kadin icin cok kisa sayilmaz gayet tatli modelleri de var.
Onu bilmemden yetkililere göre bu boydaki ve yüzme bilmeyen zatların istanbulda şu aralar dışarı çıkmaması gerekiyormuş.(ulen yetkili senin yetkine tüküreyim)
hıı sanki siz çok şeysiniz.
görsel
istanbul a gitmesin bu aralar.
1.53 olmadığına şükretmek.
Kapılmak.
arkadaşlar tamda konu üzerine zincirlikuyu da yemek yerken bu sırada 1 50-1,60 boyun da olan hatun jartiyerli çorap giymiş ve bir salınıyor. Görsen sanki tek o var erkeler tabi görüntüye dalmış. yemişim boyunu modunda.
içi boş insanlar genellikle dış görünüşe pek önem verirler,demiş yazar. Pek güzel söylemiş. Popüler kültürün dayattığı güzel algısının ötesine erişebilmek, var olanı olduğu gibi kabullenmek güzelliğiyle bakabilmektir insan olana yakışan. Boya, kokuya, renge ne hacet.