bugün

daha kötüsü de var.

turkcell superonline 56 mbps hızı olan interneti ev değişikliği ile yeni yere taşıyalım dediğimizde sağlayıcımız 8mbps olarak gözüküyor taşıyalım dedi.
kapatma talebi versek bile kapatmadı.
bende dava ettim tüketici mahkemesine *
16 mbps internetim var akk yi doldurunca zaten elde ne 8 mbps nede 16 mbps kalıyor 300 kbsn oluyor (bkz: akk kaldırılsın)
3 sehire fiber getirip reklam yapmak kolay ilcelere kucuk sehirlere cakma 16 mbps devam birde abi altyapin yoksa ne diye 16 mbps satarsin onun parasini alirsin?
Az kaldı başıma gelecek olan olaydır
Yıllar evvel istanbul ümraniye de oturduğum sırada eve tivibu bağlatmak istedim, geldiler eve ve internet bağlantı hızını trst ettiler, dediler ki şu anki alt yapıyla ulaşabileceğimiz en yüksek hız 10 mbps imiş, 3 gün sonra ttnetten aradılar sadece 10 lira farkla hızınızı 8 mbpsden 16ya çıkaralım mı? Dedim tavuk tok, yemez o yemi. Peki deyip kapattılar.
ülkedeki çoğu insanın maruz kaldığı eziyettir. hat kaldırmıyor diye yalan söyler çağrı merkezi zerzevatları. eğer hattı çeken adamla arayı sıkı tutarsanız 16 mbite yaklaştırabilirsiniz. eğer hiç bu işlere gelemem derseniz dayarlar 16 görünümlü 8 mbiti. uyanık olmak lazım.
(#25539089)
Video indirirken en fazla 12.4 oldu 16 falan yalan dolan 50 gb i asinca 3mb e dusuo hiz.
bir internet sağlayıcısının internet hızının 16 mbps olduğunu iddia etmesine rağmen hala 8 mbps hızında internet hizmeti (!) vermesidir.

hattınız 16 mbps yi destekliyor diyor, sizde sorun var demek istiyor. amk bahaneler bahaneler... sizin vereceğiniz internet hizmetini (!) sikeyim.

bu internet sağlayıcısına internet üzerinden sövmek de ironik oldu. *

edit: 16 mbps ye kadar yazıyor onu biliyoruz da hız 1 mbps bile mi değişmez amk.