bugün

bir galatasaraylı olarak fenerbahçe nin kazanmasını istesiğim karşılaşma.

fener taraftarları bu yıl çok gerildi. bu kupa üzerlerindeki travmayı en azından biraz azaltır.

insancıl tarafım ağır basıyor beyler o kadar kaddar olmanın bir esprisi yok.
batalla'nin da klas bir gol atarak bursaspor'un kazanacagi karsilasma.
bu maç uzatmalara gider arkadaş...
Bursaspor taraftarı olarak daha fazla sevmemize değil daha fazla sevinmemize neden olmasını beklediğimiz karşılaşma.
bir fenerbahçe taraftarı olarak bana şampiyonluk mu türkiye kupası mı deseler hiç düşünmeden türkiye kupası derdim sene başında. bu düşüncemden hala da vazgeçmiş değilim. şampiyonluk çok sorun değil, bu sene olmazsa seneye olur da bu türkiye kupası resmen namus meselesi oldu. hem kaçan bu seneki şampiyonluk, hem bursa'nın 2 sene önce elimizden aldığı şampiyonluk hem de namus davası olması hasebiyle fenerbahçenin ne şartta olursa olsun kazanmak zorunda olduğu maçtır.
pablo batallanın ayar verilmesi beklenen karşılaşmadır. 2-2 biterse şaşırılmamalıdır.
(bkz: fener balı)
Caner'in koyduğu maçtır.
canerin attığı gol ile fenerbahçenin 1-0 öne geçtiği maç.
fenerbahçe, son trabzonspor maçındaki gibi daha rakibe topu vermeden golü atmıştır.
maç 1-0 başlamıştır. *
galatasaraylıyım ama fenerbahçenin yenmesini istiyorum. siz misiniz bizim kent meydanında şampiyonluk kutlamalarını engellemeye çalışan liseli görgüsüz ergen piçler! allah daha beter etsin.
alex ve caner'le başlayan maç.
ilk 11'ler açıklanmıştır.
bursaspor: carson, basser, serdar, ibrahim, vederson, sestak, adem, n'diaye, ozan, batalla, pinto

fenerbahçe: volkan, gökhan, bekir, yobo, ziegler, cristian, emre, topuz, caner, alex, semih
yine bir 16 mayıs..

(bkz: 16 mayıs 2010)
Bursa sporun kafalarda sorun işareti oluşturan futbolu ile başlayan maç.
Emre'nin Bursa'nın mutlak golünü engellediği maç oldu.
an itibariyle birinin gırtlaklandığı maçtır.duydum o sesi efendim hiç yalan atmayın.
an itibarıyla yobo'nun yerini serdar kesi(mal) a bıraktığı maçtır. bursaspor'un işine gelmesi beklenmektedir.
bursanın bi bok oynamadığı final

bırakmışlar fenerlilere topu alexe atsınlar alex de ara pası atsın şöyle güzelce pozisyonlara soksun takımını

bizde izlesek diye..
semihin yine ofsayta düştüğü maç. la yoksa bilmiyo mu bu ofsaytı? üstüne üstelik fenerin hala 1de fazla gol atamamasına şaşırdığım maçtır, bursa bildiğin top oynayamıyo bugün.**

edit: imla
bursaspor'a bir çift sözüm var. ulan piç galatasaray'la oynarken bir yerlerini yırtar futbolcuların, fenerbahçe'ye karşı ise adım atmazsın!
baroni astığı golle 2-0 olan maç
an itibariyle alex'in mükemmel paslarından birini c.boroni'nin önüne bırakarak, boroni'nin nokta atışı yaptığı vuruşla fenerbahçe'nin 2-0 öne geçtiği maç.

30 yıl olacak diye bekleyenlere girsin bu.
protest sanayici'nin fenerbahçe forması giymesine 45 dakika kaldığını söyleyen maç.