bugün

1-1 bitecek karşılaşmadır.
yüksek ihtimalle selçuk inan'ın yedek başlayacağı maçtır.
sürprize filan açık olmayan maç..geçen sezon ibrahimovicin tek başına 10 tane attığı takıma heralde biz takım olarak 2-3 tane atarız...
iddia oynayan arkadaşlar için; ilk yarı anderlecht, ikinci yarı beraberlik olarak oynamalarını öneriyorum.

bu kapasite ile maçı kazanabileceğimizi sanmıyorum.
ligte ruhsuz oynayan topçuların avrupa sahnesinde kendilerini pazarlamak için abanacağı maç.
eğer yazıldığı gibi galatasaray 8 yabancı futbolcu ile ilk 11'e çıkacaksa anderlecht'i destekleyeceğim karşılaşmadır.

milliyetçilik yaptığım düşünülmesin, zira 11 futbolcunun da türk olduğu milli takımı bile desteklemeyen ben bu hususta neyin milliyetçiliğini yapayım.

tek derdim üretmeden, yenisini yaratmadan, ortaya yeni ve daha iyi bir şey/kişi çıkarmadan basit bir anlayış ile sonuca gitme endişesinin bizi yok oluşa sürüklemesi. bu her konuda ve takımda geçerli.
vurun cincona dedirten maç. her zamanki gibi, tokatlanacağı maç.
türkiye" yi seven, futboldaki ülke puanımıza değer veren herkesin sorgusuz sualsiz galatasaray" ın kazanmasını isteyeceği maç. aması maması, lamı cimi yok.

edit: söz konusu takım fenerbahçe, beşiktaş, trabzonspor olsa da değişmez. " türküm " diyorsan, " ülkemi seviyorum " diyorsan bu gece galatasaray" ı, uefa" da beşiktaş ve trabzonspor" u destekleyeceksin arkadaş.
anderlecht" i tutan, kazanmasını isteyen içimizdeki tüm belçikalılara da yazıklar olsun.
berabere bitecek olan maçtır. anderlecht iyi olduğundan değil gerçekten galatasaray kötü, formsuzdur.
bazı kuşbeyinlileri yine ortaya çıkarmış 21.45 te star tv' den yayınlanacak maç. Oğlum tonla başlık var gidin ötede oynayın. (bkz: demba ba) (bkz: diego ribas da cunha) gelelim galatasarayımıza; bugün ne selçuk ne de burak kesik yemeli. bu tamamen kendi şahsi görüşüm nedenlerine gelince; bu seviyede bu formayı taşımış iyi ya da kötü elimizdeki en değerli türk futbolcular. dzemaili, pandev gibi son dakika transferleri henüz bu duyguları yaşayacak durumda değiller. elbette bu seviyenin futbolcuları ama iskeleti bozmaya değecek seviyede olduklarını düşünmüyorum. olay tamamen sneijder ' in ayakları ile burak' ın beynine kalmış durumda. selçuk yine savunmada üzerine düşeni yapacaktır. bruma da geçen yılki kopenhag maçındaki performansını sergilerse anderlecht takımı kendine gelemeden 3 olur. hadi hayırlısı, dualarımız seninle cimbomum!!
Aynı zamanda fenerlilerin izleyip aah ulan ahh biz niye yokuz yeiaaaa diye ağlayacağı maç.
sistem olarak cesare prandelli'nin maça süreceği muhtemel 11 şöyle sanırım:

4-3-1-2 dizilişi olacaktır.

---------------------muslera--------------------------.

---tarık--------semih---------chedjou--------telles---.

---------melo---------selçuk---------dzemaılı---------.

----------------------sneıjder------------------------.

---------------burak-------------pandev---------------.
http://www.youtube.com/watch?v=bOgPtfLuJqg

motivasyon eksikliği hissedenlere..

üç saatten daha az kalmıştır.
avrupa kupalarında rakip türk takımlarını destekleme kıstasım fark yerlerse de kazanırlarsa da sevinmek. 1-0 2-0 yenilirseniz üzülürüm, ya çok yiyin dalga geçelim ya da kazanın mutlu olalım hep beraber. canımı sıkmayın gece gece.
anderlecht kalesine her girenin bir de bazı kuşlara gireceği maç.
göt zoruyla alacağımız maçtır.
anderlecht' e başarılar dilediğimiz maçtır.

umarım galatasaray' ı beter ederler. evet.
(bkz: ilk yarı 0)
chelsea faciasının ardından oynayacağımız ilk şl maçı. izlanda maçına döndürmeyelim, işi sıkı tutalım bu maçı alalım. alamazsak adios amigos şimdiden şl'ye...
selçuk inan'ın oynamaması gereken maçtır.
2 veya 3 farkla kazanacağımız maç. Maçtan sonra artılarsınız.
moralim bozukken iyi geçmesini dilediğim maçtır.
bazen bir tek sen mutlu edersin galatasaray'ım
gs nin 2-1 kazanacağı maçtır.
şampiyonlar ligindeki en kolay deplasmana çıkacağız bu akşam..

allah inşallah bu zayıf takım karşısında yüzümüzü güldürür,
sen vur biz yeri göğü inletelim anderlecht'im..

dualarımız sizinle.
benim ve bir çok kişinin tahmini galatasaray'ın kazanacağı yönündedir.

maç sonuçlandığında bu kadar fazla bir yüzdelik kesimin yanılacağını sanmıyorum. http://www.soruyorum.com.tr/sc/Q07k