bugün

galatasarayımızın ağzına alacağı ilk şampiyonlar ligi maçı..

vurguğunuz gol olsun belçika kaplanları..

dipnot: galatasarayla alıp veremediğimden değil, anderlecht sempatizanıyım.
galatasaray'in uefa şampiyonlar Ligi'ndeki 2014-2015 sezonu ilk maçı. saha avantajı ile bir galibiyet bekliyorum takımımızdan.
galatasarayın 4-0 kazanacağı maç
goller : burak sneijder (2) amrabat

edit : amrabat takimdan ayrildigi icin 3-0 bitecek. goller gene 1 burak 2 sneijder.
galatasaray şl ne iyi başlamadığı taktirde arsenal ve dormund form tutar bizi dağım dağım edecekleri aişakar olamaz. bu maçtan 3 puan alması gerekir diye düşünüyorum . umarım alırız .
galatasaray'ın arena'da şampiyonlar ligine 3 puan ile başlayacağı maç. inşallah !
star tv den yayınlanacaktır.
izlenesi maç. Reserved
(bkz: reserved)

galatasaray'ın evinde oynayacağı ilk maçtır.
forvet alinip da baklava benzeri bir duzene gecilmezse veya at gibi bir zenci forvet alinip burak yasinin yerine cekilmezse gercekten cekilmez olacak mactir. gs sadece burakla zor gol atar rakip savunmayi hic yipratamiyor. calim atamiyor top tutamiyor. bazen iyi bir tek vuruscu oluyor ama drogba benzeri bir forvet olmadan gs o pozisyona biraz zor girer. gecen sezonun 2. yarisi cok acik gosterdi bunu.
Şampiyonlar ligine galibiyetle başlayacağımız maç. Umarım hayırlı olur efenim.

Bazı troller basmış bile. (bkz: https://pbs.twimg.com/media/BwKK82hCMAADYp4.jpg)
galatasaray'ın toplam alabileceği 7 puanın ilk 3 puanı olacak maç. 7 puanla da çıkabilir mi gruptan bilemiyorum.
reserved.

güzel geçen maçtır. 2-1 galatasaray' ın üstünlüğü ile sona erecektir.
16 Eylül Salı 21:45 Galatasaray - Anderlecht (STAR TV)
galatasaray'ın 5-0 kazanacağı maç.
burak yılmaz'ın ibrahimovic gibi 4 gol atacağı ve sezon ortasında satıp kurtulacağımız maç olsun inşallah.
gassarayın kazanacağını umduğum karşılaşma.

prandelli yönetimindeki gs nasıl olucak ?! şuan bilemiyoruz. ayağının tozuyla ilk çıktığı fb derbisini kaybetti ve gs harbiden kötü oynadı.

prandelli gerçekten kalitesini ortaya koyup yıkık takımı toparlayabilirse galatasaray grup birincisi olarak bile çıkabilir bu gruptan. fakat fb maçındaki gibi oynarlarsa 3. olup uefaya bile gidemeyebiliriz.

herşey prandelliye, onun yönetimindeki kaliteye kalmış birşey.

bu yüzden kazanacağını ancak umarım ben.
Galatasaray en kolay kazandığı şampiyonlar ligi maçlarından biri olarak hatırlanması muhtemel bir müsabaka.
şaka maka başlamasına sadece bir hafta kalmış maç. 2 senedir galibiyetle başlayamıyoruz cl'ye. bu sefer galibiyetle başlamak için ideal bir maç. hadi inşallah.
beraberlik ya da tek farklı galibiyet maçı. kim alır bilemem.
isteyen olması halinde biletimi devredebileceğim maç.
kağıt bilet çıkıp çıkmayacağını merak ettiğim karşılaşma.

olmadı deplasman tribününden mi bilet alsak ne yapsak.. elin belçikalı sından da passolig istemez herhalde bu dalyaraklar!
zorlukta orta karar bir maç olup, kopenhag'a benzer. sneijder maçı koparır.
Uefa'nın 'napıyonuz amk kafanıza göre avrupa'da at koşturamazsınız' diyerek Passolig siksiğini kabul etmediği maçtır. Sırf bu yüzden maça gidemeyecek olanların haberi olsun.

Galatasaray hiç iyi değil. Gerek takım oyunu, gerek takım içi bütünleşme, gerekse yönetim-taraftar-oyuncu sinerjisi ilk defa bu kadar kaybolmuş durumda. Fatih terim sonrası oluşan geçiş döneminde de bir kopukluk vardı, lakin en başta gerek fatih Terim'in yıldırım Demirören ile kader ortaklığı yapması, gerek iç saha başarısı, gerekse bu başarılı dönemde bazı kesim taraftarların da Mancini'ye destek olması ile bir nebze deyim yerindeyse su yüzüne çıkmadı.

Ancak Prandelli'nin gelişinden sonra başta hazırlık maçlarının çok kofti olması ile birtakım sıkıntılar iyice belirginleşti. Bu sıkıntıların saha içerisindeki en büyüğü de takımın en gözde yerlileri, Burak ve Selçuk'un kötü performansının üzerinde iştahsız görüntüleri. Bu beni naçizane taraftar olarak rahatsız ediyor. Ve galatasaray taraftarının da hiç azımsanamayacak çoğunluğu da bu fikirde. inanın görmek istemiyorum artık bu ikisini sahada. Yerlerine yabancı oyuncu oynatılabilmesi avantajına binaen, kadro kurmanın nispeten daha kolaylaştığı avrupa karşılaşmasında eli rahat olacak Prandelli'nin.

Benim tek isteğim, demin de dediğim gibi bu iki ruhsuzu bu sınırlamanın olmadığı kulvarda bir maçlığına bile olsa sahaya sürmemesi hocanın. Hatta ilk 18'e bile alınmaması. Yerlerine Olcan da pandev de dzemaili de en az onlar kadar oynar, hiç şüphem yok. Zaten şu saatte oynadıkları oyuna oyun da demek mümkün değil.

Belki yedek kalmak iyi gelir, belki toparlanırlar, belki de yerlerine oynayacak olanlar çok daha iyi performans sergilerler. Belki takım da toparlanır, kim bilir? Selçuk ile burak oynadığında oluşacak ihtimallerden çok daha fazla hem de bu ihtimaller.
Galatasaray'dan pek umutlu olunmayan maç. Bir Türk spor sever olarak Galatasaray taraftarı olmasam da Galatasaray'ın Avrupa'da bir şeyler yapabileceğini hep düşündüm. Fakat bu sefer nedense hiç öyle umudum yok.
eskişehir maçındaki o ruhsuzluk ötesi oyundan sonra hiç ümitli olmadığım maçtır. ama galatasaray bu yine de belli olmaz avrupa'da kükreyebilir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar