bugün

ilk 15 takipçime iPhone 14 pro Max dağıtımı bitmiştir. Hâlâ kampanyadan yararlanmak isteyen varsa takip edip en az 5 entrymi favlasın ve sıradaki şanslı kişi neden sen olmayasın.
Boş yaparken ben.

Zengin adamın burada ne işi var aminyum.
Tam nereyi favlıyoruz.
Zall yapsaydı keşke bunu. Her ay en iyi yazara laptop falan verseydi. Telefondan entry girince insan bir şey yazamıyor.

(bkz: zall)
ooo çok zenginsin. iphone hastası değilim ama sen o telefonun yenisini bana gönder saniyesinde takibe başlayayım. bu iyiliğe bir takibi esirgeyecek değiliz hahah. (bkz:15 takipçime iphone 14 pro max dağııtmam
(bkz: sözlükten internet fenomeni olmak).

Henüz daha 1 yazarın dahi edişemediği ulu bilgelik seviyesidir. Ancak mümkündür. Entry okunma dolanımı algoritmasını çözenler ulaşabilir.

Buradan Twitter, YouTube, milliyet gazete yorumları gibi.. pek çok popüler alan dürtülmek suretiyle gerçekleştirilebilir.

Nasıl?

Oradaki yorumların ve/veya günde öne çıkan yazı dizini "i'statikosunun" çözünümü ile oluşturulacak bir yazı dizin algoritması üzre yazınacak entry'ler ve belirlenecek lügatül jargon ila erişilebilinecek mertebedir.

Üzre, matematik dehalığı ile dersler vermek, pek çok internet ve bilgisayar tabanlı şirketi süründürmek gibi imkanlar da oluşturulur.
minecraft videoma like atana airpords pro. veriyorum.

yaşım sekkiz.