bugün

galatasaray'ımızın uefa kupasında gruplardan çıktıktan sonraki samiyen'deki ilk maçıdır.
galatasarayımızın sonucunda uefa da son 16 takım arasına katılcağı leverkusen maçlarının ilki üst olur diyorum.*
derhal maça kadar forvet alınmazsa kötü sonuçlar alınma ihtimali yüksek maç.
bugün eski açıktan iki adet bilet aldığım karşılaşma.* mutlaka galatasaray' ın kazanacağı ve trübünlerin şov yapacağı karşılaşmadır.
cimbomumuzun ağırlığını ortaya koyarak 2 0 kazanacağı maç olacaktır. leverkusen devre arası tatilinin etkisinde olması nedeniyle yenilmeye mahkumdur. hatta içimden gelen bir ses mehmet topalın gol atacağı şeklindedir. inşallah yamulmam.
biz bu pres oyunu anlayışı ile de leverkusenide topa tutarız ; hafta sonu onların maçınıda izledim ; fazla bir takım değiller ama kesinliklede manisa da değiller.ilk yarı herşeyin sonucunu ortaya çıkarır gibi geliyor ; ikinci yarı yorulanlar mutlaka değiştirilmeli yoksa çanlar cimbom için çalar * ; son olarak 2 - 0 alacağiz gibi geliyor be sözlük ; hadi hayırlısı...

gecikmiş edit : 0-0 bitmişdir temenni tutmamıştır ama olsun on numara oyun oynanmıştır ; samiyende olmasa bile orda biter bu iş ahada buraya yazıyorum.
galatasaray'ımızın bayer leverkusen'e 5, bilemedin 4 atacağı maçtır. aha da buraya yazıyorum. sonuca göre editleme hakkım saklıdır, sonra yok şöyleydi, yok böyleydi demesin kimse. en son 3 diyeyim de ne olur ne olmaz. *
galatasaray yenilicekse bile bu maçta kolay kolay yenilmez. eğer ki orta saha son 2 maçtaki özveri ve istekle oynarsa kolay kolay kaybedilmeyeceği açıktır. Önemli olan gol atmaktır bu maçta. galatasaray bayer leverkusen'i büyük bir olasılıkla baskı altına alacaktır. ama bu baskı altına aldığı dakikalarda gol bulması önemlidir. leverkusen'de en az galatasaray kadar disiplinli bir takım olmasına rağmen orta sahaları bizimki kadar hareketli ve cabuk oyunculardan kurulmamaktadır. büyük bir olasılık olmazsa kazanacağımız maçtır.
Galatasarayımın alman panzerini ezip gececegi mac olacaktır. Ve böylece 14 Şubat'ı bu zafer sarhoşluğuyla savuşturmuş olacağız. sana gönülden bağlı milyonlarca karşılıksız sevenine bu hediyeyi cok görmezsin degil mi?
sopcast'e yumulacağımız maç olacaktır.
10 dolar karşılığında çok net izleyebileceğiniz maçtır.

http://www.digiturkwebtv.com
Bugün itibariyle kapalı ve eski açık tribünü biletlerinin bittiği, tribünlerin tıklım tıklım olacağı maç.
d-smart'ın birçok taraftarın ahını alacağı maç olacaktır. maçları izleyelim diye digiturk aldık, başımıza şimdi de bu illet çıktı.
d-smartlı olmanın ayrıcalığını gerçek anlamda ilk kez yaşatacak olan maçtır.
ayrıca galatasaratın yerli kadrısuyla almanları hallaç pamuğu gibi savurması şiddetle muhtemel, tek dileğimiz.

edit: olm niye böyle çekememezlik yapıyorsunuz? sigara içmeyiverin iki ayda alırsınız siz de, te allam...
song suz oynayacak galatasaray ın gaza gelip de ilk 30 dakika leverkusen kalesini baskı altına almamasını umduğum maç. ha gol atarsın orası ayrı da, 60. dakikada tükenip golleri de patır patır yersin.
ahmet çakar'a göre galatasaray'ın kaybedeceği maçtır. bir fener'li olarak diyorum ki tabiki gönlümüz o gecelik galatasaray'dan yana. başarılar galatasaray, sana güveniyoruz.
1- d-smart'a küfür ettirmeye şimdiden başlamış olan maçtır.
2- galatasarayımızın fener ve vestel manisa 11'i ile sahaya çıkması gereken maçtır. ikinci yarıda lincoln girer, nonda girer, o ayrı.
uydu anten sahibi olanların thor uydusu üzerinden izleyebilecekleri karşılaşma.
galatasaray'ın alışılmış hücum futbolunu ve baskısını uyguladığı zaman 2 farklı kazanabileceği maçtır."2-0, 3-1" gibi skorlar galatasaray'ın işine gelecektir. schneider ve barnetta dikkat edilmesi gereken isimler. almanya'daki maçta ise fenerbahçe maçındaki taktik ve anlayış ile sahaya çıkılırsa galatasaray turu geçer gibi görünüyor.

edit : tamam skor konusunda yanılmış olabilirim ama oyuna kesinlikle gs hakimdi. ümit karan rahatça 2 gol atabilirdi atamadı. beni niye eksiliyorsun kardeşim git ümit karan'ı eksile.
yeni açık trübünün kısmen boş olacağı karşılaşmadır. fakat diğer trübünler tamamen doludur.
bir be$ikta$lı olarak benim de temennim bu maçı galatasaray ın kazanmasıdır, ancak... manisa maçında ilk golde hatası olmamasına kar$ın orkun un özellikle 2. golde hatası büyüktü. orkunun sırrı savunmasının da iyi olmasından kaynaklanıyor, yoksa orkun ahım $ahım bir kaleci değil. ancak yine de galatasaray manisa maçındaki gibi rehavete kapılmazsa savunma çok zorlanmaz.

$imdi ise forvet hattına gelmek istiyorum. kabul etmek gerekir ki, hakan $ükür büyük bir kaptan ve takımdan kesilmesi kolay kolay gerçekle$emez, hemi de manisaya 3 tane attıktan sonra. ancak kanaatimce, $ükür bu maç oynatılmamalı, yerine farklı bir forvet ikilisiyle çıkılmalıdır. zira manisa maçındaki kafa golü dı$ında hakan ın pozisyon yaratıcı ve oyunu sürükleyici bir özelliğini göremedim, alınmayın ancak ersen martin olsaydı o da en az 2 atardı.

her neyse, leverkusen kar$ısında forvet hattı hızlı ve yaratıcı olmalıdır, çünkü lincoln tek ba$ına yetemez. orta sahada zaten aslan gençler müthi$ bir performans gösteriyorlar, çekilmemeliler. ancak galatasaray'ın hızlı ve yaratıcı bir forvet oyuncusuna ve hakan $ükür'ü emekli etmeye ihtiyacı var.*
son olarak: (bkz: holosko galatasarayda olsaydı neler olurdu)
11 adet gençle galatasaray'ın, alman disiplin öğelerini tamamen uygulayan bir ekibe karşı neler yapabileceği muamma. şu durumda takımı derleyip toparlayacak, oyunun ritmini istediği gibi ayarlayabilecek ve gerektiği anlarda kilidi açabilecek lincoln'e fazlasıyla ihtiyaç var. ancak lincoln 2 aydır sahalardan uzak kaldığı için, bu maçın ağırlığını fizik olarak kaldıramayabilir ki, bana göre galatasaray'ın en büyük handikapı bu.
forvette ise ümit hakan ikisilisinden birinin yerine muhakkak nonda oynamalıdır. ileride top tutması çok büyük bir özellik ve böyle maçlarda galatasaray'ın çok işine yarayacağı aşikar. kaldı ki nonda, ortasahaya da muazzam destek çıkan bir futbolcu. hele son maçlardaki formuda göz önüne alınırsa, kalli'nin vestel manisaspor maçına aldanmamasını temenni ediyoruz.

açıkçası galatasaray direkt kazanır, şöyle ezer, böyle boğar demek istesem de diyemiyorum. 3 ihtimalli bir karşılaşma ve dileğimiz skor ne olursa olsun galip gelmek. isterse 5-4 olsun.

edit: 11 adet genç konusu muallakta kalmış. 11 tane efendim, 11 tane.
iddaa da galatasaray'a verilen 1.85 lik oranın kaçırılmaması gereken müsabaka. oran oldukça iyi. riske girmek istemiyorum diyenler ise üst oynamakta çekinmemeli.
almanya'da dsf kanalinin canli yayinlayacagi mac.
şimdiden heyecanlanmama neden olan maç. siz dinlemeyin faruk süren'i falan. Faruk süren kendi yönetimde olduğu zamanlar yakalanan başarıyı şimdi haliyle görmek istemiyor. ''ben varken en iyi dönem vardı'' demek istiyor. bok atması çok doğal. galatasaraylılık öyle olmaz. ahmet çakar'a gelince ise adam hep aykırı şeyler söylemeyi çok seviyor. galatasaray yarın kimle oynasaydı ''bu maçı galatasaray kazanır'' diyebilecekti? boşverin. takıma güvenin.

ayrıca nonda'nın oynaması gereken maçtır. ileride top tutacak tek forvet oyuncumuz nonda'dır. onun haricinde lincoln'un oynayıp oynamaması da çok önemlidir. e ona da kalli karar verecek artık. ne de olsa 70 küsür yaşında. hani tecrübe falan..