bugün

Uefa avrupa Ligi çeyrek Final maçıdır.
An itibari ile kesinleşmiştir.
Skor Tahminim 2-2.
lyon güçlü bir rakip lakin ilk maç deplasmanda.
beşiktaş akıllı oynarsa yine turlar.
lyon turu rahat geçer.
Lyon da kimmiş yahu ilk maçı deplasmanda oynamak büyük avantaj orda 2-1 3-2 hatta 3-1 yenilmek bile avantaj yeterki deplasmanda gol bulalım ya da 1 farkla yenilelim beşiktaş vadofone arenada işi bitirir yarı finale çıkar.
fransa'dan beraberlikle veya zor ama galibiyetle dönülürse tur bjk nindir.
ilk macin deplasmanda olmasi kotu oldu lyon 3-4 atar bize lacazette 30 metreden 90 a takar bi tane maalesef.
daha maça bir ay var ama şimdiden söylüyorum, caner erkin takıma dönerse bir de hücum hattımız iyi olursa turu geçeriz.
Eyy lyon sen kimsin ya?
içimizdeki fransızlarıda görmüş olduk bu vesileyle teşekkürler beşilktaşım.
akhisar belediyeden hallice olan olympiakosu eleyip kendini uefa şampiyonu ilan eden beşiktaş'ı gerçek dünyaya döndürecek turun ilk maçı.
tam da memphis depay" ın canavarlaştığı ve lyon" un her geçen gün iyi gittiği bir dönemde oynanacak maç. lacazette ve cornet de çok formda... beşiktaş için çok zor bir maç olacak. kabul edelim bunu. ama beşiktaş" a başarılar...
kimse yazmamış. vincent aboubakar" ın forma giyemeyeceği maç.
Beşiktaş'ın önümüzdeki bir ay boyunca ekstra çalışıp lyon'dan nasıl gol yemeyeceğini çözerse, içeride turu alabileceği maç.
Afedersiniz ama besiktas bu sezon o malum hakem facialı Kiev maçı hariç avrupada mac kaybetmemiştir. Bir diğer deyişle 2 benfica, 2 napoli maçları da dahil olmaz üzere 10 maçta sadece 1 kez mağlup olmuştur. Lyon tamam zor kura bence 60 a 40 ta favoridir ayrı bi durum ama enseyi karartçak bi durum göremiyorum ben şahsen. Hele bazılarının lanse ettigi gibi kimse kimsenin içinden dışından da geçemez.

Neredeyse ortada sayılabilecek bir eslesme bana göre. Napoli de benfica da lyon dan daha iyi takımdı ayrıca bana göre. Hayırlısi olsun.
lacazette diyorum başka birşey demiyorum. türkiyenin barcelona'sı (!) için yolun sonu.
lyon'un bir adım önde olduğu aşikar maç. ama futbol kesin sonuç konuşan severlerine tokat gibi acı tabloları çarpan bir spor olduğu için her zaman basketboldan daha çok sevilir. milli maç arası referandum arası derken bjk maça iyi hazırlanabilir. bekleyip göreceğiz.
bu arada not: gs.
Yahu arkadaş şu trollerden de gına geldi mk!
Maçla ilgili birşeyler okur muyuz diye giriyoruz sağa sola sıçılan beşiktaş elenir entryleri okuyoruz.
ilk maçın deplasmanda olması bizim için avantaj. Golsüz yada gollü beraberlikte vodafone arenada fişi çekeriz gibi.
Fransa'da kaybedersek şansımız %20'lere kadar düşer diyorum.
Lyon çıkışta, bireysel yetenek olarak Beşiktaş'tan iyiler.
Ayrıca çok koşan bir ekip tempoyu seviyorlar.
beşiktaşımı sonuna kadar desteklediğim eşleşmedir.
zordur, Lyon favoridir, tartışmam.
ama lyon'da beşiktaş'ın rahat çıkıp şahane oynayacağını düşünüyorum.
esas istanbul'daki maç zor olacaktır.
beşiktaş'ın kevgire döneceği maç.
Konu Beşiktaş olunca herzaman bir inanç oluyor ama rakipde lyon be birader ikinci bir liverpool vakası yaşanmaz umarım.

skor tahmini Lyon 4- Beşiktaş 0
Belki eleyebiliriz diyeceğimiz bir takım gelseydi elenecektik.
Eleneceksek Lyon'a elenelim. Bu maçın oynandığı haftanın ertesinde lig maçı yok. Referandum var. O yüzden bu maça tüm enerjisini harcayıp bir şans yaratabilir.
Avrupa'da oynanan futbol ile güzel bir sezon geçti.
Son nokta ta lyon olsun dert değil ya da stocholm olsun.
Lacazette ve Depay'ın sakatlık nedeniyle katılamayacağı maç.

Hadi inşallah.
lyon zayıf rakibine acimaz..