bugün

galatasaray'ın bu sezon euroleague'de yendiği iki takımın euroleague finali.
euroleague final maçıdır. galatasaray'ın koyduğu takımlar aralarında takılacaktır. cska bir adım önde
kuruluş tarihleri boyunca tek yenilgilerini galatasaray'dan alan iki takımın mücadelesi. *
saat kaçta başlayacağı çoğu kişi tarafından bilenemeyen maç. mesela ben.
Saat 21.00'da başlayacak olan final maçıdır. Taraftarlarının daha çılgın olduğunu göz önùne alırsak; Olympiakos, taraftarının sayesinde bir adım önde. *
basketbol kariyerleri boyunca sadece galatasaraya yenilmiş olan 2 takımın mücadelesi.
galatasaray'a yenilen takımların kendi aralarında oynadığı kupanın final maçı.kazanan takım galatasaray'la oynama fırsatı yakalayacak ve galatasaray'a bir kez daha yenilecektir.

müthiş savunma ve spanoulis önderliğinde finale gelen olympiacos,yıldızlar karması cska karşısında,cska favori olsa da oly kolay pes etmeyecek gibi görünüyor.
1. periyot sonucu

cska:10 oly:7
10-7 ilk periyot bitti. dalga mı geçiyolar anlamadım.
üst bitecek maçtır. * *
alt bitecek maçtır. * *
tabiri caizse savunmanın bokunun çıkarıldığı maç.
ilk yarı sonucu

cska: 34 oly: 20
ilk yarı itibariyle cska çok üstün. ayrıca 1.5 dakika'da peş peşe üç tane üçlük.. teodosic insan gibi değilsin.
olympiaskos şampiyon olmuştur.
işte tam bir final olmuştur.
olympiacos'un son saniye basketiyle, euroleague şampiyonu olduğu maçtır. vay ameke !
vay yanına koyayım maçıdır.
olympiaskos'un şımarık para babası orospu çocuklarına emekçilerin tokadını attığı final olmuştur. iki metre ötemdeki rus fıstıklar için üzüldüm. teselli edeyim bari garipleri. evet.
Dün Galatasaray'ın şampiyonluğu bugün Manchester City'nin 90. dakikada 2-1 mağlup durumdayken maçı 3-2 kazanarak şampiyon olmasından sonra beni bir kez daha kalp krizinin kıyısından döndüren muhteşem maç.Ivkovic'ten Printezis'e Papanikalau'ya herkese helal olsun be.
cska 10 sayı öndeyken maçı izlemeyi bıraktım ,açtığımda ise olympiakos şampiyon olmuş.

şansıma tüküreyim.
ilk tur gruplarından çıkmasına şüpheyle bakılan takımın şampiyonlukla bitirdiği karşılaşma. gerçek anlamıyla mucize. ilk kez bir yunan takımının galibiyetine sevindim.
bize euroleague'in nba'den daha büyük olduğunu gösteren maçtır.
en az fenerbahçe kazanmış kadar sevindim ben bu şampiyonluğa. adamlar inanmış abi.
büyüksün olympiakos! büyüksün ivkovic! büyüksün spanoulis!

spanoulis >> teodosic

(#15438675)
teodosic'in hiçbir zaman jasikevicius olamayacağını bizlere bir kez daha gösteren maçtır. aynı zamanda son zamanlarda izleyerek en doğru işi yaptığım maçtır tüm spor dalları arasında.
istanbul da oynan final maclarinda bir hava var abi anlatilmaz bir hava.

yine muthis bir geri donus yasandi mac bir ara cska lehine 53 - 34 tu. sonra olimpiyakos dondugunde 60 - 61 one gecti. ve sampiyon oldu.

gonul isterdi ki bizim takimlarimizdan biri de olsaydi.