bugün

Eses'in yine saçmalayıp maçı vermesinden korktuğum mücadeledir. nedendir bilinmez ayrı bir severim eses'i.
geçen yıl iskoçya'da çılgın atan nedir çiftçi'yi eses'te görüp şaşırdığım maç. ayrıca maçta ilk golü atmış.
hırsızlık falan değildir. eğer top bendeyken rakip oyuncu kendini yere bırakıyorsa neden topu rakibe vereyim ki? kendim başlarım.

her topu kaybeden atsın kendini yere topu kendisine verilmesini beklesin. yok öyle bir dünya. ha top sende olur, hakem topu akhisarlıya verir o da sana yollar topu ama onun dışında bu kadar akhisar'a yüklenilmesi anlamsız.
#31714278 lan güzel kardeşim adam sakatlanırken topu dikiyor ileri top akhisarda falan değil zekası eksik kardeşim, özetten maçı izleyipte ötmeyin oradaydım ben hak yemenin ne zamandır bahanesi var biz nasıl böyle bi millet olduk amk, o bir puana ihtiyacı varsa karaktersiz cihat ve adamlarının alsınlar götüne soksunlar.

olay şu 3-2 devam eden maç topcunun bacağı çekiyor. topu gelişi güzel vuruyo ki pas atma düşüncesi yok orda esesli kimse yok sonra da yatıyor, hadi diyelim top akhisarda herkes fırsattan istifade su içmeye taktik almaya gidiyor bak herkes sadece eses değil sonra barış işgüzarı da herkes ağır ağır dönerken topu verip başlatıveriyor akhisarın geri oyuncuları da daha kenardan yeni geliyorlar ama öndeki itlerde bunu fırsat belleyip gol atıyorlar böyle şeylere ihtiyacınız varsa oynamayalım bu futbolu falan puanlar yazılsın hanelere her hafta olsun bitsin.

topu alır hakem iki taraftan birer oyuncu gelirde top sende veya sende der efendice başlatırsın hakem atışını hızlı başlatma diye bişey mi var ayıptır ya gol kurala uygun olsa bile adamlığa sığar mı?

sonuçta hakkımız yenmişir ve helal değildir umarım akhisar hak ettiği mahalli liglere geri döner ve cihat denen dışı adama benzeyen içi bok çukuru herifte 5 parasız kalır günün birinde.

üzmüştür.
macin sonundaki olaylari gayet keyifle izledim. sakatlandim ayagina yere yatip topun dışarı atılmasını bekleyip sonra da aklınca fair play yapıp topu rakibe verme işine oldum olası uyuz oluyorum. futbolun akıcılığını bitiren saçma sapan bir gelenek.

keyifle izledim çünkü bu saçmalık yüzünden takımlardan biri puan kaybederken diğeri ise töhmet altında bırakıldı.

adam gibi top oynamazlarsa başlarına ne geleceğini öğrenmeleri güzel oldu.