bugün

bataclan'da 118 ölü olduğu açıklandı. aynı zamanda bi ara obama'nın g20 zirvesine katılmayacağına dair haber geçmişti ama kaynağını bulamıyorum. bulan yollayabilirse sevinirim.
edit: kaynak nos olarak belirtilmiş. reddit'te çevirilmiş versiyonu vardı. kaynak fransızca.
bir fransız ankara veya türkiyenin herhangi bir yerindeki patlama ve ölümlere ne kadar üzüldüyse bende o kadar üzüldüm.
aşırı hainlik içeren saldırı. up.
işide tırlarla silah gönderenleri telaşlandırmıştır.
Avrupadaki mültecileri bizim ülkemize itelemek için mükemmel bir sebep.
önceliği insan hakları olan, hukukun, medeniyet ve ahlak'ın beşiği kabul edilen, bir ülkeye ve insanlarına yapılan adice, şerefsizce, haince bir saldırı.

ölü sayısının 140 dayandığı söyleniyor, fransa hükümeti ohal ilan etmiş sokaklar asker ve polis'in kontrolündeymiş. an itibari ile fransa'ya giriş çıkışlar kapatılmış durumda... işte gerçek müslümanlık bu, işte gerçek islam tam da bu. twitter da bu haince saldırıya sevinen o kadar twit dolaşıyor, ama işin ironik yanı fransa halkı, müslümanları suçlamıyor, insanlığa giriş 101, örnek verilebilecek bir halk.

bir yandan insan düşünmeden edemiyor işid'e tırlarca silah gönderen bir ülke olarak, işin ucunun, yarın bir gün, bize değmeyeceğini kimse kestiremez diye

(bkz: fransa)

(bkz: insan hakları)

(bkz: medeniyet)

(bkz: ahlak)

(bkz: hukuk)
ciddi ciddi altıma sıçtığım eylemdir. Geleceğe kurtarıcaz diye çırpınırken yarınımız meçhul oldu. bu işte uzaktan yakından altından üstünden türk fransız alman müslüman hıristiyan kim varsa ta anasını sikeyim. rahat battı götünüze aq.
Matrix filminde ajan simith insanlar için virüs tabirini kullanmıştı ne güzel demiş.
Müslümana açılacak yeni cephelere ki bunun etkisi şimdiye kadarkilerden daha ciddi olacağa benziyor, bir başka müslüman ülkede karar veriliceğe benziyor. G-20 zirvesi için sağlam materyal, rabbim yardımcımız olsun. Bizi de zor şimdikinden zor günler bekliyor.
(bkz: paris merkez patlıyor herkes)
Yine bir "Cuma" günü, "Allahu Akbaaar!" nidaları, 7 organize saldırı, en az 160 ölü(ki artacaktır muhtemelen), 100'den fazla rehine, masum insanların kafalarının kesilmesi, sokağa inen Fransa ordusu, sokak çatışmaları ve "bir gün mutlaka gideceğim" dediğim Paris'in paniği, çaresizliği.

Dininiz batsın.

Cehaletin, terörün, gericiliğin coğrafyası yok.Fransa genelinde IŞiD'e katılan toplam kişi sayısı 2000 civarında.Bizim topraklarımız ise maalesef bunlar gibi yüzbinlerce kafa kesme ve tekbir getirme meraklısıyla dolu.Herifler Paris'ten tekbir getirirken Konya'da (ne Konya'sı lan Zeytinburnu'nda) kafa kesecek gibi bakıyor adamlar.

Bence artık biz düşünelim.

Evet biz.

Evet bir zahmet düşünelim.
sosyal medyada ki kürtçülerin türkiye'yi suçlu göstermeye çalıştıkları patlama. kanser gibisiniz ulan kanser. Gercekten sizden korkulur. ne kadar guvenilmez bir guruh oldugunuzu gozumuze gozumuze sokuyorsunuz ve daima bizi sirtimizdan vurmak icin vakit kolluyorsunuz. seytan bile sizden daha serefli seytan. Ne denebilir ki artik size ?
akşam erken uyumuşum. Neler olmuş ali sami dedirten durum.

ışidi destekleyen ülkeler, tehlikenin farkında mısınız? bunların başında tırlarla silah yollayan bizler geliyoruz tabiki.
100'ü aşkın insan ölmüş. allah sevdiklerine sabır versin.

bu saldırının da zarar vereceği tek kesim müslümanlar. özellikle avrupadaki müslümanlar. daha olayın ne olduğu anlaşılamadan islam'a küfürler başlamış.

bu bile başlı başına bu saldırının nasıl ve hangi gerekçelerle yapıldığını, ne tür planlara hizmet ettiğini gösteriyor bize.
Müslüman terör örgütü IŞiD tarafınfan gerçekleştirilen katliamdır. 2. Dünya savaşından sonra Paris'te yaşanan en büyük katliamdır. 7 ayrı noktadan patlatılan bombalar ve silahlı saldırılar sonucu şuana kadar 140 kişinin öldüğü belirtiliyor.
Tarihe not düşülsün müslümanlar yaptı.
müslüman terör örgütü ne açıklasa bi sorusunu akla getirir.?
islamcı terör örgütünün bir başka katliamı.
Insanlık bir terör saldırısında öldü farkındayım duyarlıyım ve üzüldüm.
Ancak Fransa'nın artık Müslümanlar'a tutumlarını görün ve izleyin.
Mülteci akınlarına karşı devlet destekli yapıldığını düşündüğüm saldırı.

Suriyelileri ülkeye almayıp türkiye'ye itelemek için bahaneleri olmuş oldu böylece.
islamcılar yaptı diyenler gerçek islamın nasıl olduğunu bilmeyenlerdir.
Müslüman alemine mâl edilen patlama.

saldırıyı kim planladı bilmiyorum ama bu noktada hem müslüman alemine olan nefreti arttırdı, hem de suriyelilerin avrupa'ya olan dağılımını durdurdu. Avrupa'nın mülteci sorunu müslümanlara bok atılarak çözülmüş oldu böylece.
paris saldırısı ve japonya'da deprem. ayın 13'nün cuma gününe denk gelmesi... tehlikeli ve uğursuzdur derlerdi...
ortadoğuya en çok silah satan, yıllarca pkk'yı destekleyen avrupa ülkesinde yaşanan saldırıdır. ankara katliamı, suruç katliamı fransızların sikinde bile olmamıştı. bu da benim sikimde değil. mısır'da katliam olduğunda '' mısır'da ölenler çok da umrumda değil, ben kendi ülkemde ölenlere bakarım '' diyenler şimdi '' fransa'da ölenler çok da umrumda değil, ben kendi ülkemde ölenlere bakarım '' diyemiyorlar. ikiyüzlüsünüz, boş konuşmayın.

avrupa'nın 11 eylül'üdür, tiyatrodur. abd nasıl 11 eylül'den sonra 3. dünya ülkelerini karıştırdıysa, başta fransa olmak üzere avrupa'da bu saldırıdan sonra 3. dünya ülkelerini karıştıracak.
Kabak Ortadoğu daki masum halka patlayacak. Batı emperyalizminin iÇine edeyim. Bunu planlayan zaten maşaları.