bugün

galatasaray sahaya yeni çubuklu formasıyla çıkacaktır.
galatasarayın tarihi boyunca nice devleri devirdiği ali sami yen'e son kez çıkacağı maçtır. umarım şanına yakışır bir veda ve futbol olur.
anlaşılan tribünler tıklım tıklım dolu olacak. bütün biletler tükenmiş. deplasman tribünü de dahil.
sami yen'e veda şarkısını dinledikten sonra gitmekten vazgeçip bir adet eski açık biletimi açık arttırmaya çıkardığım karşılaşmadır.*
kombinemi çarşamba günü sınavım olmasından dolayı satacağım. amk üniversitesi sınav yapacak günü nasıl da seçiyor.. hocalar fenerli midir nedir. satılık kombine bulunur..

edit: beyazıt kampüsünde okuyorum, medeni hukuk sınavım var maç günü. sınav sabahın 9' unda 11' de bitse akşama kadar okulda ne halt yicem? eve gideceğim yani pendik' e.(2 saatlik yol amk) sonra akşam maç için saat 7 gibi çıkıp yine 2 saat yol yapacağım sami yen' e. ek olarak galatasaraylılığımı kimseye sorgulatmam.
bir fenerlinin maç saatinin ileri alınmasından dolayın saçmalatan maç *
görsel
3 saat fazla çalışıp üniversite birincisi olacağını sananlara inat istatistik finalini hiçe sayıp gideceğim karşılaşma. maç bittikten sonra saatler geçse bile kapalıyı terk edebileceğimi sanmıyorum.
bende de satılık eski açık bileti (kombine) mevcut. bu unutulmaz maçı yerinde yaşamak, ileride torunlarına, eşlerine vs anlatmak isteyenlerin bir mesaj kadar uzağındayım.

ayrıca, maçtan önce yapılacak olan efsaneler maçı için bir şeyler söylemek istiyorum. bu maçın son maç olacağı kaç ay önceden belliydi. song'u, mondi'yi, jardel'i, iliç'i, perez'i, simovic'i, gerets'i, kalli'yi, derwal'in eşini, capone'u (ki kendisi buradaydı a y önce), kubilay turkyılmaz'ı, şaş'ı vs neden çağırmadınız? çok mu zor gs için bu insanlarla iletişim kurmak, onları burada ağırlamak? şaka gibi resmen...
dünyanın sayılı derbileri arasında gösterilen maç.
galatasaray'ın son derbi ve son lig maçında olduğu gibi son kupa maçında da yenilip stadın yıkılmasını bedavaya getireceğini umduğum maç. elimde iki adet yeni açık üst biletim var, oğlumla gideceğim ve bol bol fotoğraf çekeceğim.
fenerbahçe-kasımpaşaspor derbileri kadar çetin geçmeyeceği belli olan maç.
Yarın matematiksel iktisat * finalim olmasa, kesin gideceğim maçtı. da yemedi işte. gidemedik, selam veremediğim stada veda da edemedim. kendimi sünnet olmuş arkadaşlarımın yanında sünnet olmamış gibi hissediyorum. tt arena'ya bağlayacağım kendimi ileride.
an itibariyle 50 metre ötemde oynanacak olan maçtır.az bi taratar topluluğu takımlarını destekliyor.
şu an burger king'de yemek yiyip enerji depoladığım maçtır. yeni açık'daki yerimi alacağım. gösteri maçı kaçta başlıyor, başladımı hiç bir bilgim yok. bilgi verene minnetlerimi sunacağım.
haydi bastır galatasaraaaaay!
galatasaray ilk 11'i : aykut, serkan, servet, gökhan, insua, barış, hakan, ayhan, aydın, arda, pino.
veda...
izlemeyeceğim maçtır. ben adnan polat'ın orda yok biz bunu şunu gördükte yaşadıkta diyeceği stadda oynana maça ne giderim ne de izlerim. sen önce bir istifa et bu takıma bu klübe en büyük iyiliği yaparsın!

edit : dayanamadım yine sözlük. açtım televizyonu. gözlerim yaşlı izliyorum son maçın yayınını.
caner'in, beypazarı şekerspor'u bir sıfır öne geçirdiği maç. *
galatasarayım yine hiç şaşırmadığım şekilde geri düştü. ister misiniz şimdi kazım girip oyunu kurtarsın ? çok hoş olur.
(bkz: bey yapma)
bu günde mi be!.*
hayatımda ilk gez galatasaraya acıdıgım mac. lan olm şunu yenin bari.
ali sami yen de galatasaraya gol atmanin artik cocuk oyuncagi oldugunu gordugumuz mac. her mac boyle sacmaliklari izlerken taffarel ve buyuk kaptan bulente olan ozlemimiz katlaniyor.
ayhanın her maçta olduğu gibi bundada düşmeyi ihmal etmediği maçtır.
skoru görünce hiçte şaşırmadım. *
canerin fazla hırs yaptığı maç . koçum adam ol orası sami yen götünden kan alırlar valla *. şakası bi yana bu kadar hırsa ne gerek var . sen büyük takımlara gidebilecek bi adam deilsin bi kere.