bugün

entry'ler (868)

korona günleri için alternatif aktiviteler

Ahşap işleri bu zamanlar için birebirdir.

Kıl testere ve kontrplak ile harika şeyler yapabilirsiniz.

300 liralık cüzdan vs 20 liralık cüzdan

Cüzdanın değeri içine koyabildiğin para kadardır.

Aforizmasını akıllara getirmiştir.

yedinci nesil aktif yazar

2009 - 2010 yıllarında, içerisinde benim de yer aldığım, sözlüğe adım atmış yazarlardır.

Yıllar sonra aklıma geldi girip bi bakayım dedim. O zamanki dertler ile şimdikileri kıyaslayınca insan gülümsüyor.

Korona virüs nedeniyle uğraştığımız bu günlerde güzel bir anı oldu.

Teşekkürler (bkz: uludağsözlük)

korku hegemonyası

21. yy. da gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin kullandığı taktiktir. zira düşmanın olmadan büyüyemezsin. korku varsa iraden güçlüdür.

gece yatağın yanı başında duran bir bardak su

banadabibardaksu.

64 yaşındaki adamın genelevde kalp krizi geçirmesi

60 yaşında ki adamın 13 yaşındaki kızı taciz etmesinden sonra türkiye de hafif kalan durumdur.

tarafgirlik uğruna uefa kupasına bok atmak

tarafgirlik hımm.

öss den barajı geçememiş sevgili sahibi olmak

eşekle arkadaş ol en azından yorulunca binersin tavsiyesi verilerecek user.

zall la karşılaşıldığında ilk söylenecekler

-naber lan nasılsın. ? -harçlığın var mı? -bak eğer yoksa söyle sonra kızların yanında dumur olma.

beraber rakı içmek istenilen yazarlar

avoncu kesinlikle. denendi %100 başarılı.

ilk buluşma sonrası mesaj beklemek

yaşanmışı: http://www.itusozluk.com/...r/yaln%FDz+ve+ay%FD/70277 *

sevgilisine siktir git diyen erkek

defol git şeklinde biraz daha hayvanımsı şekilde yapıldı. o değilde çok rahatlatıcı.

21 aralık tan sonra güneş batıdan doğacak

"peki zeki müren de bizi görecek mi?" cinsten bir önermedir. he yavrum he önce batıdan doğacak sonra 360 derece dönüp tekrar yörüngesine oturacak. te allahım böyle insanların sıfatında prof. yazıyor ya utanıyorum şerefsizim.

esquecer

hakkında yazacaklarımı uludağ sözlüküğün kapasitesine sığmayacağı değerde bir adam. kıymetini bilin lan. böyle adamlar fazla uğramaz sözlüğe. kolay gelsin diyor, selamlarımı yolluyorum.

sınavda ikinci kağıdı isteyen öğrenci

sınav başlamıstır 15 dakika filan geçmiştir yazdığınız cümle sayısı 2 bilemedin 3. siz hocaya rahmet okurken, gözlüklü bir kız amfinin ortasından -hocam ikinci kağıt alabilir miyim? diye seslenir ya o ses rahmet okuyan beyin dalgalarına tecavüz eder gibi işler. sonra bildiğiniz tüm rahmeti o kağıdı alan kişiye okursunuz.

bir gün sen düşersen ben de seni kaldıracağım

sözlükteki faşistlerin g.tüne birşeyler girmesine sebep olan kardeşlik mesajıdır.

uludağ sözlük vs ekşi sözlük

bugün bir daha gösterdi ki ekşi sözlük çok büyük bir oluşum ve saygıyla önünde eğilmesi gereken bir platform.

#birgunsendusersenbendesenikaldiracagim mesajıyla kaç kişinin yüreğini okşamış kaç kişiyi sebepsiz ağlatmıştır.

yani kısaca uludağ sözlük müge anlı ise ekşi sözlük azra bebeğe uzanan bir eldir. burdan ekşi sözlük önünde saygıyla eğiliyorum iyi ki varsınız...

bukentinsani

cümle sonlarına noktalama işareti koymayan çaylak.

30 eylül 2011 niğde depremi

merkez üssü çamardı ilçesinde 4.5 şiddetindedir. geçmiş olsun.

20 ekim 1993 manchester united galatasaray maçı

basel maçıyla bir kez daha galatasarayımdan gurur duyduğum maç.