bugün

hakan için iftar vaktidir.
milli takımımızın cezası nedeniyle frankfurt'ta oynayacağı 2008 avrupa futbol şampiyonası gruptan çıkma mücadelesinin 3. maçı.
ersin düzen'in "tuncay'ın uzaktan vurduğu bir şutu" anlatırken "orta şut karışımı" tarzında tuncay'ın uzaktan vurduğu top diyeceğine "tunzauuu" şeklinde bir kelime kullandığı maç.
"keşke maçtan önce entry girseydim ulan" dediğim müsabakadır. zira maç öncesi bir arkadaşım ile beraber maç izlerken hakanın kaza ile 4 gol atması sonucu ** sabah gazetesinin spor sayfasının bugünkü* manşetinin herhangi bir gazetede yer alacağını o arkadaşıma söylemiştim.

(bkz: the lord of the)
(bkz: return of the king)

böyle deyince kimse inanmıyor tabe.. ama dedim.. vallaha.. hatta 3 günlük pizzayı ısıtıp yedik.. evet. yaptık..
hakan şükür'ün seferi olduğu için oruç tutmadığından dolayı 4 gol attığı maç. *
ilk yarı itibari ile yarınki gazete manşetlerinin belli olduğu maç

(bkz: kral geri döndü)
(bkz: şükürler olsun)
3m* 9p* konulu serinin son maçıdır. galibiyetle ayrılmamızı dilediğim karşılaşmadır.
ibrahim üzülmezin beni dumura uğrattığı mactır.Utanmasa kanattan stat dışına gidecek. insan bir önüne bakar.

edit:hakanda süper oynamıştır. Hakkını verelim
aldığımız 3 puan ve farklı galibiyetle grupta liderlik koltuğuna oturmamızı sağlayan maçtır.
tuncay attı 4 oldu
mehmetin asistiyle tuncayın kafasıyla 4 olmuştur.4 golün 3'ünün kafayla olması da ilgi çekici ve güzeldir.demek ki ortalar yavaş yavaş isabetlenmeye başlamış...
hakan sukurun gol orucunu açtığı maç
kendisinin 4, milli takımımızın 5. golünü attı
hakan şükür 4.golünü attı(5-0)
harbiden taraftar baskısı oluşuyor mu diye iyiden iyiye düşündüren maç.

(bkz: bjkli futbolcuların mağlubiyetleri taraftar baskısına yorması)
(bkz: milli takımın çoşması)
(bkz: hakan şükür ün bir maçta 4 gol atması)
(bkz: gole beş kala hakan şükür)