bugün

Ayy inanmıyorum yaşlanmışım, görmeseydim iyiydi bu halimi.
Brezilya da görüyorum. Brezilya dan bir şirket sahibi tarafından iş teklifimsi bir ileti aldım. Brezilya endüstrisine devrim niteliğinde katkılarımın olabileceğinden ve güçlü bir sanayici profili çizdiğimden söz etmiş sağolsun. Eyvallah bey amca, ben bunu biraz düşüneyim dedim.

Not:Diyalog tamamen uydurmadır. Ağır bir ingilizce kullanmış bey amca. Ne dediğini anlamadığımdan kaale alıp da cevap vermedim, çok havalıyım. *
Köyceğiz' de...
Tek derdimin, madımakların taze olup olmadığı ya da kahvaltı ederken, ev yapımı reçellerimi benle paylaşan arıların olduğu günler...
Yani huzurun, beni sarıp sarmaladığı yerde. Köyceğiz' de...
(bkz: göremiyorum)

hangi mesleği icra ediyor olurum, yanımda kim/kimler olur, eğer bulunduğum şehirden ayrılmış olursam nerede yaşıyor olurum vs. hiçbir soru için destekli bir tahminim dahi yok. zifiri karanlıkta, elimdeki el fenerini upuzun bir asfalt yolda önüme doğru tutuyor gibiyim. huzmenin bittiği yerden sonrası mutlak bir bilinmezlik. huzme de 2-3 günü falan kapsıyor zaten*
Kocam mısır patlatmış, bir yandan o ayaklarıma masaj yaparken bir yandan da film izlerken.

Tabi çocuğu uyutmuş rahatız.
görsel
somali'nin nepal büyükelçisi. evet.
Başka bir ülkede Mutluca görüyorum. 10 yıla da gerek yok yaklaşık 1 hafta sonra da orada Olacağım.
Pembe panjurlu evimin bahçesinde kitap okuyup, kahvemi yudumlarken.
anamın dizlerinin dibinde, sobanın önündeyiz bana elma soyuyor.
görsel
tahtalı köy diye düşünüyorum. ay hadi inşallah.
kabristan.
sözlüğün sahibi olarak görüyorum kendimi.
Boş hayaller peşinde.
Güneydoğu sınırında.
range roverımdan inerken görüyorum..
iş başvurularında sorulan sorudur.

Almancı olarak hayırlıysa, olur.
+10 yıl sonra kendinizi nerede görüyorsunuz?
-hapiste.
+anlamadım?
-click clack(mermiyi ağıza verme sahnesi)
+hayıııır...
-bunu yapmak istemezdim, ama bang!
yurt dışında.. muhtemelen abd.
Üçüncü evini almış, mesleğinden istifa etmiş, kendi işini kurmuş falan.
Avusturalya çöllerinde bir kızıl kanguru sürüsünü fotoğraflamaya çalışırken görüyorum.
amerika da masterımı yapıyor olarak.
leğende çamaşır çitilerken.
Konserde bas gitar çalıyorum.