bugün

Ölü ve yaralı durumu henüz bilinmiyor.
ülkenin çivisi çıkmış aq. bir gün de olaysız geçmiyor memlekette...
iç savaş çıkarmak istiyor oçler.
Mit secim calismalarina başladı.
akp'nin oyları düşüşe geçiyor kavga gürültülü bir güvenlik yasası çıkyor ve bir anda saçma sapan saldırılar başlıyor. dhkpc bu kadar malı nereden buluyor?
Her şeyden önce şehit savcımıza Allah'tan rahmet, ailesine sabır diliyorum, ama bu işin içinde başka bir iş var, bence öyle.
Elektrik kesintisi, bu adamların elini kolunu sallaya sallaya bir cumhuriyet savcısını rehin alması...
Gerçi bunların ağabeyleri daha DEVSOL hayatta iken rahmetli Gün Sazak'ı da öldürmüşlerdi, ama bu işte bir iş var andalar..
seçim yaklaşıyor diye kemalistlerin önüne geleni biçtiği bir dönemdir. bazı gerizekalılar da akp nin oyunun düştüğünü sanıp, bu tür eylemlere girdiğini söyleyerek dikkatleri akp etrafında toplamaya çalışıyor
(bkz: vah vah yazık) (bkz: akıl olmadan nasıl yaşıyorsun)
http://www.milliyet.com.t...rlugu-nde-gundem-2037545/
Bu ne igrenc 1nisan şakası diyecektim tam ki haber dogruymuş. 2Gündür olaylar bitmiyor, ne oluyor memlekette ya.
ülke bok yoluna doğru gidiyor.
ölenin saldırgan olduğu kesinleşmiştir. (resimde yerde yatan)
bir orospunun öldüğü bir orospu çocuğunun da yaralı olarak ele geçirildiği saldırıdır. Allah bu soysuz, vatansız kahpelere fırsat vermesin.
Türkiye nin iyice karışacağının göstergesi.
Çatışmada kadın terörist ölü ele geçirildi. istanbul Emniyet Müdürlüğü'ne silahlı saldırının ardından kaçan erkek teröristin ise kısa sürede yakalandığı bildirildi.

Emniyetin bulunduğu Vatan Caddesi tedbir amaçlı çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı.
Ölen fahişenin üzerinden bir keleş bir tabanca ve üzerine sarılı bomba duzenegi çıkmış. Vay amk, noluyo lan!
Dhkp-c tarzı intihar saldırısı. Seçim yaklaştı da şerefsiz mevsimi geldi.
Öldürülen kadın teröristin elif sultan kalsen olduğu iddia ediliyor.
seçime doğru bu tür olaylar daha da artacaktır.

ülkeyi bu duruma düşürenler utansın, pek utanmazlar da, neyse...
Teyzenin Şişli Etfal hastanesine sıçmasıyla başlayan olaylar silsilesinin son halkası.
Kara kutu o teyze!
yazık.

not: bu bir entry değil, iç çekiş.
seçim öncesi hayırlısı diyeceğim saldırı.

farklı bir plan, farklı oyuncular, farklı roller. kafa aynı. amaç aynı. inşallah muvaffak olamazlar.
Lan ülkeye bak, sanki teksastayız arkadaş.
dehşet içinde ülkenin halini izliyoruz. bir kaosun içine çekilmeye çalışıldığımız ortada. kişisel kanaatim bu olayların devamının geleceği şeklinde ve bir hukukçu olarak bu beni daha fazla dehşete sürüklüyor.
polisimiz tarafından dhkpc'li itin sümük gibi yere yapıştırıldığı saldırı.

elleri dert görmesin.

buyrun, yere yapıştırılma anı:

http://www.haber7.com/gun...ltan-kalsenin-vurulma-ani
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar