bugün

Hırsızdır, halkini soyar halkını:( tüüü kalıbınıza...
(bkz: kazıkçı devlet)

ukdem olsun.
Ben ortada devlet göremiyorum.
fuck system
Hırsızdır.
tamamen trafikle alakalıdır. türkiye özbekistan değildir. burada yaşayan insan sayısı çok. ama eğer bir kısmına nükleer silah kullanarak yok edersek, geriye kalanlar 1tl ye benzini kullanabilir.
(bkz: ben zaten 50 liralık benzin alıyorum)
dolar kurunun %65 arttığı benzin fiyatlarının % 574 arttığı ülkedir.

dolara endeksli diyen varsa.
aynı devlet yıllar önce yaşanan bir deprem sebebiyle vergiler koyup günümüzde yaşayanları söğüşlemektedir.
%70'den fazlasına vergi verdiren devlettir.

100 tl alıp 30 tl'lik benzin vererek halkını enayi yerine koyan devlettir.

dövlettir.
(bkz: norveç) orospu çocuklarını oldum olası sevmem.
Ondan sonra rte çıkıp derki ekonomimiz iyi, kriz teğet geçti. Eğer bu 12 yılda aldığıı vergilerle orta büyüklükte bir devlet kurulmazsa ben de bir şey bilmiyorum.
Yazıklar olsun size. Araplar bile o akılsız, beyinsiz, cahil dediğiniz araplar bile benzine 2 kuruş zam gelse isyan, boykot ediyor. Siz benzin 10 tl de olsa hala aynı şekilde kullanırsınız.

Ben ve boykot edenler az da olsa var ama devleti caydırmıyor.
yazıktır gunahtir. asgari ucretle calisan birine verilen maas resmen siktir git der gibi , kole gibi yil olmus 2014 kolelik sistemi hala devam ediyor edecekte siz daha oy verin gerci ne soylesem nafile suc akp hukumetinde degil akp hukumetine oy verenlerde oy vermek got vermeye benzemiyor. Çalinan milyondolardan bir kurus dahi kazanciniz olmadan kul hakkina ortak oldunuz, mustahak size...
edit: Tayyibin adamlari tarafindan eksilendim, kacirilabilirim sozluk hakkinizi helal edin.

edittttt: kapi caliyor beyler bi sn
sarı civciv hollanda da kisi basina dusen milli gelir Turkiyedekinden daha fazla ulan duble yol yaptiniz ama kendinize mi yaptiniz ustunde arac olmadiktan sonra yol yapsan kac yazar .
Hollanda'da benzinin 2 euroya yakın olması nedeniyle savunanların olduğu durum. Hollanda'daki ücretlerden bahsetsene biraz.
Ötv dir o ötv. ÖTV ye gel.
soyguncu devlettir.
benzini 5 liraya satmasından dolayı motosikleti 600lük ya da 1000liğe çıkarmanın hayal olmasına neden olan devlet.
hollanda ile burayı kıyaslayan andavalları bizlere gösteren başlık. hollanda'da 2 euro'ya yakınmış. bak sen şu işe. kahrolsun hollanda!
Halkıma nasıl kazık atsam diye düşünen devlet ve yönetim üyeleridir.
Turkiye'de benzin pahali diye sikayet edenler, hollanda'da 2 euroya yakindir litresi.

Benzin fiyatini opec koydugu icin cokda devletlerin yapacagi birsey yoktur.
olsun namaz kalıyorlar devletidir.
sonra sanki lütufta bulunmuş gibi biz yaptık biz diye bağıran devlettir. ulan o kadar vergiyi kim alsa yapar.hatta daha fazlasını yapar.
verin tayyibe verin tayyibe daha siz.