bugün

boyunu söylemek için açılan başlık.
yarılmama sebep olmuştur.
türkiye boy ortalaması kadınlarda 1.55 olduğu için haklı kızdır.
koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derlermiş.

piyasaya göre değerlendiriyordur kendini, ortalamanın üzerinde olduğu için kendini uzun sanıyordur.

1.60'lık arkadaşlarına tepeden bakıyor, vay be bende de ne boy var aminaki diyordur.
Uzun değildir ama kısa da değildir türk standartlarına göre.
Turk standartina gore uzun hanim kizimizdir. Egri oturup dogru konusalim. Erkeklerinin boy ortalamasi 172 - 174 olan ulkemde bu kizlar uzun degil mi allah icin hak icin.
(bkz: sadece türkiye de görülen olaylar)

cümlenin belli noktalarına "türkiye standardı" sokuşturmaları ile kanıtladıklarını sandıklarını iddia.

bir kadın 1,75'ten kısa ise kısa boyludur arkadaşlar. bunun iskandinavı, arabı, abazası, türkü, kürdü yok. maalesef çok afedersiniz türkiye gibi üçüncü sınıf ortadoğu ülkelerinde 1,65 üzeriyse bir kadın, kendini uzundan sayıyor. üstelik bu tip insanların erkek beklentisi de 1,85 üzeri.

yahu napayım ben seni yanıma alıp? dans etsen edilmez, el ele tutuşsan tutuşulmaz. ayakta bile sevişilemiyor arkadaşlar. daha nasıl açıklayayım ki ben.

geberin.
maksat boy söylemekse ben 180 selamlar.

ama 168 uzun değil be beyler bayanlar, 170 bile olamamış düşün işte,
ama kısa da değil,
bence bizim türk erkekleri kısa biraz,
evet evet erkeklerin boy kısa.
Oh oh vurun vurun iyice vurun ölsün xDiyi kafa yapmışsınız he. xD
168 orta hallidir 173 iyidir.
türkiye sınırları dahilinde , ortalamaya göre uzundur.
1.78lik türk erkeklerinin kendilerini ideal boyda sanması gibidir başka bir deyişle. avrupaya gittiğinizde türk erkeklerinin hepsinin birer gimli birer cüce olduğunu görürsünüz.
10 cm topuklu ayakkabı giyerse söylediklerini daha iyi duyabileceğimi tahmin ettiğim kişilerdir.
bence gayet iyidir ele avuca sığar,sevimlidir,güzeldir.
Boy ortalamasi 1.85 olan yurdum erkeklerini güldüren gerçektir.
kiz dedigin soyle olcak boyle olcak diyenler

boyla cinsiyetin dogru orantili oldugunu falan mi dusunuyosunuz mubarekler?
E tabi uzun sayılır düşünsene 1.53 olsa.

Allah gecinden versin..

Esir: 1.53 lük kızımız eksilemiş..
gayet kompakt bir kızdır. tam olması gereken boydadır. kısa desen kısa değil uzun desen uzun değil. aslında 1,68 civarlarındaki kızlar türkiye şartlarına göre nerden baksan 1,75 gibi duruyorlar. ama avrupaya açıldıklarında örneğin hollandaya gittiklerinde cüce kalırlar. çünkü oradaki kadınlarda boy ortalaması 1,75 civarları erkeklerde ise 1,84 civarlarındadır.
Doğru bir zannetmektir. Bu boy, Türkiye şartlarında oldukça uzun bir boydur.
Uzundur. Türkiye ortalaması 163-164 santimetredir. Sonuç olarak ortalamadan uzunsa uzun denir. Yok efendim Alamanya'da yüz seksenmiş, isfaç'da yüz seksen beşmiş boşu yapmaya gerek yok. Baz aldığım boy ortalaması niye hollanda olsun aq.

Yüz altmış sekiz cüceymiş. Siktir git köyüne.
soluduğun oksijene yazık. anamur eşeği.
türkiye'de ortalamayı artıran dişicandır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar