bugün

demin maille gelen duyurudur. kızların hareketine karşı misillemeymiş. şöyle ki;
--spoiler--
amk ne lan bu kızlar malca bi harekete girişmişler. cevabımızı verelim diyorum:)
herkes statusune sikinin boyunu yazsın cm cinsinden. ama sadece sayıyı yazsın başka bişey değil.
misal: 22 . ve herkes birbirinin yazdığını beğensin aynı şekilde .
merak etsin çatlasınlar hepsi amk. akıllarına da gelir büyük ihtimalle ama söylemeye utanırlar:))

edit:
!!!maçtan sonra başlıyoruz beyler!!!

TOPLU MESAJDIR LiSTENiZDEKi ERKEKLERE iLETiN
--spoiler--
yalanların havada uçacağı gereksiz hareket.

kızların yaptığı harekette yalan atılacak bir durum yok. çantanın yerini yazıyolar, bitiyo olay. ama hangi erkek gidip de oraya 16. yazar ki? illa ki 3-4 santim büyük yazacak herkes. eğer görürsek iletilerde böyle bir rakamsal hareketlenme, yazılacak rakam ortalama * 20 diyorum ben. *
artık ne yapsalar hakları dedirtecek ama yine de biz ettik siz etmeyin dedirten, en az kızlarınki kadar aptalca olacak hareketlenmedir.

dipnot: şahsen çantamı nerelere zulaladığımı yazanlardan değilim.
dikkat çekememiş harekettir. zamanında... eskiden...
bu hareketi ben başlatmış olsaydım şöyle olurdu
- sevgili arkadaşlar, geçenlerde kızların yaptığı facebook hareketine karşın dünyanın yaşanmaz hale geldiğini anlamış bulunmaktayız, bu nedenle ay'a yolculuk için yapmamız gereken bir köprü projemiz var.
25 santimi benden arkadaşlar, ahanda duvarıma yazıyorum, siz de bu kampanya da bize yardım etmek istiyorsanız buyrun ay'a yolculuk sayfamızın duvarına malzemenizin boyunu yazın. Unutmayın ki azimle kaldıran ozon'u delermiş.