bugün

başbakanlık makam aracının plakası.cumhurbaşkanı makam aracından(0001) sonra 2.sırada
türkiye cumhuriyeti başbakanına aittir ve onun makam otomobilinde kullanılır.
cumhurbaşkanından değil, tbmm başkanından sonra gelen plakadır. cumhurbaşkanının plakası numaralı değil forsludur.
Baştaki 2 sıfırı at, kalan bir sıfırı 2 nin sağına koy etti mi 20?
Başta kaç sıfır attık? 2 tane. 20x2 kaç yapar?
40.
(bkz: mhp nin 40ıncı yılı) kutlu olsun!
yepisyeni tazecik yazar. hoşbulduk.
Baştaki iki sıfırı at. Ne kaldı? 02.
Adıyamanlı olandır büyük ihtimalle.
3 sıfırı at 20 ile çarp 6 ekle 46 yapar ve milliyetçi harekatın 46 yıl dönümü hayırlı olsun.
Anteplidir kendisi. Meslektaş olduğumuza inanamıyorum hayat çok garip. Kendisi sinirli sert olduğunuz iddaa etse de şapşal tipli şirin mirin bir şeydir bu şimdi.
ırkçı silikimsi.
Haksızlıklara ve çifte standartlara maruz kalmış gariban yazar. Ulan moderasyon!
benimki 17 cm diye ortalıkta gezen yazar.

penisini sokacak yuva bulmak amacıyla sözlükte olduğu kesin.

not: penis boyuyla iq seviyesi eşit olan insanları yazar yapayın.
Genç bamyaları fazlasıyla rahatsız eden, 17 cm haşmetliye sahip yazar.
17 lik yazar. biri versin suna da kurtulalim amk.
adam kendiyle asiri barisik cikti.
bütün entryleri belden aşağı bölgeler ile ilgili olan aklı incide kalmış varlık. tez vakitte uçurulması dileği ile.

örnek: (bkz: #30819348)
gerçekleri olduğu gibi konuşunca uçurulsun denilen yazar.

ayıp ayıp.. takıldığınız platform uludağ sözlük; beğenmediğiniz şey benim yazılarım.. cidden komik oluyosunuz..

bu arada not: 17 cm ve damarlı..
Beyni penisinden küçük olan yazar.
inci bozuntusu ezik yazar. 17 cm ismini 10 cm penisine veren yazar.

Hani komik değilsin, tamam eğlen kendi çapında da, her başlığa saçma sapan "penis" (ki olduğunu zannetmiyorum) entryleri seni troll değil sapık yapar. Bu davranışlarınla toplum içine karışma bence. O penisi kesip, üstünede oturturlar.

Not : benden eksi not.
damarlı damarlı diye ortada gezinen ve büyük ihtimalle minik bir bamyaya sahip olan, yazdıkları rahatsız edici, iğrenç, sapıkça olan, inci sözlük kırıntısı. Yazdıkların eğlendirmiyor. Hiç kimseyi tahrik de etmiyor. Silik yemesi dileklerimle. Problem tipler gördüm de bu kadar mide bulandırıcısını görmedim.
hakkımda yazdığı, polemik üretme potansiyeli yüksek, gerçekle alakası olmayan entryden ötürü donuza eklemeye karar verdiğim değerli yazar. insanları tanımadan haklarında yorum yapmanın ayıp olduğunu belirtir, değerli yazarımızı donuza ekler ve köşeme çekilirim. mutlu olsun ama hep uzak olsun. böylesi en iyisi...