bugün

şık giyimini kıskananlar, kendisini hazır giyim sanayinin sponsor ettiğini düşünüyorlar.
--spoiler--

charlesın taç giyme törenine hazır ol seni de götüreceğim dedi. bayramlıklarımı ütülemeye başladım.

--spoiler--

Ben intikal edeceğim sen de ona göre giyin gel.
Severiz abiyi. Çizgisinden ayrılmayan olgun bir duruşu vardır. Kaç senedir buradayım öyle kolay kolay polemiği uzatmaz. Janti Takım elbise reyiz.
kendini beğenmiş, kadıköy sevdalısı bir bakırköy düşmanı.
Siyah tayt oversize gömlek şişme yelek olur mu?
charles emminin oo sen de mi geldin keranacı diye karşılayacağı yazar.
--spoiler--

kendini beğenmiş, kadıköy sevdalısı bir bakırköy düşmanı.

--spoiler--

Lütfen başlığımdan git…nereye gidiyorsan git ama burada durma.
benim emeklilik mevzusu için amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokacak olan hukukçu dostumdur. tayip ağadan fayda yok senin işi çözsek çözsek böyle çözeriz dedi tamam dedim. charles ile görüşülecek ise kulağına eğilip açar konuyu eminim. sterlin ile mayış bağlanırsa çok güleriz halinize olm söyleyeyim.
sırf ona inat kadıköy'e ve bağdat caddesi'ne daha çok gideceğim yazar.

(bkz: oh canıma değsin)
Ben çenesi parlak dedim o kadar. Yaşlı diye başkası dedi.
Parlak nedir ya? Kavgada söylenmez.
Çenemiz şöyle parlak;

(img:#2303707)
takımı giy kravatı bi sıkta boğulak özledim.
çenemizin parlak olma sebebi şu;

tıraş olduktan sonra alkolsüz tıraş jeli sürmemizin akabinde collagen kremi sürmemiz. cildimize iyi bakarız zaar.
yaşlı diye ben dedim e yaşını da söylemiyo hem de buna bu kadar takılıyorsa demek ki yaşlııı aaaaaaaaa

ki tam yaşlı da demedim orta yaşlı dedim 35 den sonrası orta yaş olmuyo mu amqm benim mi yanlışım var hepimiz için öyle değil miydi o? hani yaş 35 ler yolun yarısılar noldu savunsanıza beni bıraktınız b*k gibi tek basıma.
Eskiden kızıyordum artık sadece üzülüyorum kendisine.
--spoiler--

eskiden kızıyordum artık sadece üzülüyorum kendisine.

--spoiler--

allahtan çoluğa çocuğa acımıyorum ben... allah azad etsin.

--spoiler--

dün ediz hundun ne oldu?

--spoiler--

hala öyleyim malesef.
Kütür kütür erik gibi bir yazar. Yaşlandıkça weihenstephaner gibi kaliteli bir şekilde mayalanmaktadır. Ve evet tek seferde yazdım biranın adını çünkü sizin gibi efes filan içmiyoruz burda. Aynen öyle…
o zaman ben bi carlsberg alabilir miyim 50 cl olsun sise.

edit: köpürterek doldurulmasını sevmem bardaktan içmeyi de sevmem elendin yine tüh.
uzun bardakta alırsınız köpğüm de cabası.

Edit: birayı bardağa 1 geam köpürtmeden dökmenin bir tekniği var.
ben sana fakenden pislik yapma dedim haylaz şirin.
(#46334778)

görsel
Kucağına oturulur.
adam oluır efendice takılır yazar fake hesabın haylaz sirin le pislik yapmazsan sanada kimse pislik yapmaz.

görsel
görsel

ha ha ha.
yine destek beklerken üzenlerden biri. tamam, her konuda aynı fikirde olmayabiliriz de çok fazla muhalefet yapıyorsun be abi ! vallahi çok üzüyorsun beni, belirteyim.